• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 91%[195]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Kijów Basket
(TYP 2) 9%[19]
 
03.11 śr
godz. 19:00
65
:
66
Kijów Basket
Trefl Sopot - Kijów Basket 65:66. Zadecydował rzut w ostatniej sekundzie Trefl Sopot - Kijów Basket 65:66. Zadecydował rzut w ostatniej sekundzie LIVE! 3 listopada 2021 (30 opinii)

Trefl Sopot przegrał w hali 100-lecia z zespołem Kijów Basket 65:66 (22:10,...

Trener

Marcin Stefański
ocena
2.89 (9 ocen)

Zawodnicy

Michał Kolenda
ocena
4.30 (10 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
4.27 (11 ocen)
Yannick Franke
ocena
4.25 (8 ocen)
Carl Lindbom
ocena
4.11 (9 ocen)
Josh Sharma
ocena
4.10 (10 ocen)
Mateusz Szlachetka
ocena
3.80 (10 ocen)
Brandon Young
ocena
3.70 (10 ocen)
Darious Moten
ocena
3.70 (10 ocen)
Karol Gruszecki
ocena
3.33 (9 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

DeAndre Davis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Klawa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Olechnowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Ziółkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Hubert Łałak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

09.10 (nd) godz.19:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin typuj TREFL Sopot
14.10 (pt) TREFL Sopot typuj Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
19.10 (śr) godz.20:00 GTK Gliwice typuj TREFL Sopot
05.11 (sob) SUZUKI ARKA Gdynia typuj TREFL Sopot
20.11 (nd) TREFL Sopot typuj BM Stal Ostrów Wielkopolski
01.10 (sob) godz.19:30 TREFL Sopot 87:73 MKS Dąbrowa Górnicza
24.09 (sob) godz.17:30 Twarde Pierniki Toruń 79:81 TREFL Sopot
13.04 (śr) godz.17:30 Legia Warszawa 104:109 po trzech dogrywkach TREFL Sopot
10.04 (nd) godz.19:30 TREFL Sopot 84:86 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
07.04 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 90:98 TREFL Sopot LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 WKS Śląsk Wrocław 2 2 0 175:129 4
2 Anwil Włocławek 2 2 0 167:128 4
3 TREFL SOPOT 2 2 0 168:152 4
4 SUZUKI ARKA GDYNIA 2 1 1 162:145 3
5 MKS Dąbrowa Górnicza 2 1 1 161:157 3
6 Legia Warszawa 2 1 1 146:148 3
7 Tauron GTK Gliwice 2 1 1 133:137 3
8 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 2 1 1 150:160 3
9 PGE Spójnia Stargard 2 1 1 139:171 3
10 BM Stal Ostrów Wielkopolski 1 1 0 97:88 2
11 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 1 1 0 66:64 2
12 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 2 0 2 169:174 2
13 Rawlplug Sokół Łańcut 2 0 2 139:168 2
14 Twarde Pierniki Toruń 2 0 2 158:179 2
15 King Szczecin 1 0 1 88:97 1
16 Enea Zastal BC Zielona Góra 1 0 1 61:82 1

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 2 kolejki:

  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 87:73 (24:13, 21:19, 16:25, 26:16)
  • Twarde Pierniki Toruń - SUZUKI ARKA GDYNIA 79:98 (23:20, 19:24, 15:32, 22:22)
  • Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 63:76 (11:16, 19:19, 17:21, 16:20)
  • PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 73:72 (17:13, 15:31, 23:11, 18:17)
  • Rawlplug Sokół Łańcut - Anwil Włocławek 67:85 (8:24, 13:25, 15:11, 31:25)
  • Tauron GTK Gliwice - Polski Cukier Start Lublin 63:49 (13:14, 17:16, 21:11, 12:8)
  • niedziela
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - BM Stal Ostrów Wielkopolski
  • King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla