Terminarz

Sezon:
22.05 (pon) g.19:00
mecz pucharowy Górnik Zabrze 29:20 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.05 (sob) g.19:30
mecz pucharowy WYBRZEŻE Gdańsk 27:26 Gwardia Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.05 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Chrobry Głogów 24:27 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.04 (śr) g.18:30
Azoty Puławy 28:21 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.04 (czw) g.18:30
WYBRZEŻE Gdańsk 24:27 Azoty Puławy przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.04 (sob) g.18:00
Azoty Puławy 29:32 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.04 (śr) g.18:00
mecz pucharowy MMTS Kwidzyn 33:23 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.03 (czw) g.20:00
KPR RC Legionowo 25:27 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.03 (nd) g.16:00
WYBRZEŻE Gdańsk 25:33 Górnik Zabrze przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.03 (pon) g.18:00
WYBRZEŻE Gdańsk 24:33 Gwardia Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.03 (śr) g.19:00
WYBRZEŻE Gdańsk 24:23 Stal Mielec przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.03 (pt) g.18:30
Meble Wójcik Elbląg 25:29 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.03 (śr) g.18:00
Orlen Wisła Płock 39:27 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.02 (sob) g.14:45
WYBRZEŻE Gdańsk 22:25 MMTS Kwidzyn przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.02 (sob) g.18:00
Chrobry Głogów 33:28 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.02 (nd) g.15:30
WYBRZEŻE Gdańsk 33:28 Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.02 (śr) g.18:00
Sandra Spa Pogoń Szczecin 26:27 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.02 (sob) g.17:30
mecz pucharowy WYBRZEŻE Gdańsk 35:20 MKS Kalisz przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (śr) g.19:00
mecz pucharowy MKS Wieluń 26:35 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.12 (nd) g.17:00
WYBRZEŻE Gdańsk 31:20 Piotrkowianin przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (śr) g.18:30
WYBRZEŻE Gdańsk 23:28 Azoty Puławy przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.11 (wt) g.18:30
Vive Tauron Kielce 33:25 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.11 (sob) g.17:00
WYBRZEŻE Gdańsk 26:20 KPR Legionowo przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.11 (śr) g.18:30
Górnik Zabrze 30:28 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.11 (pt) g.18:30
Gwardia Opole 27:24 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.10 (śr) g.19:00
Stal Mielec 25:27 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.10 (pt) g.19:00
WYBRZEŻE Gdańsk 22:17 Meble Wójcik Elbląg przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.10 (wt) g.18:30
WYBRZEŻE Gdańsk 25:36 Orlen Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.10 (nd) g.19:00
MMTS Kwidzyn 31:23 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.10 (sob) g.17:00
WYBRZEŻE Gdańsk 26:28 Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.09 (nd) g.19:00
Zagłębie Lubin 26:27 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.09 (nd) g.18:00
WYBRZEŻE Gdańsk 30:25 Pogoń Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.09 (śr) g.18:30
Piotrkowianin 25:28 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.09 (sob) g.19:30
WYBRZEŻE Gdańsk 19:31 Vive Tauron Kielce przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Piłka ręczna - Superliga mężczyzn
M Z P Bramki Pkt.
1 Vive Tauron Kielce
2 Orlen Wisła Płock
3 Azoty Puławy
4 MMTS Kwidzyn
5 Gwardia Opole
6 Górnik Zabrze
7 WYBRZEŻE GDAŃSK
8 Chrobry Głogów
9 Sandra Spa Pogoń Szczecin
10 KPR RC Legionowo
11 Stal Mielec
12 Zagłębie Lubin
13 Piotrkowianin
14 Meble Wójcik Elbląg

Do play-off awansowały po 3 najlepsze drużyny z każdej z grup. Te z miejsc 4. i 5. miejsce rozegrały dwumecz o "dziką kartę".

  • Finał
  • Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce 24:25 (12:12)
  • Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock 31:29 (17:14)
  • O 3. miejsce
  • MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 24:18 (12:9)
  • Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 30:20 (17:12)
Ćwierćfinały
Vive Tauron Kielce
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
MMTS Kwidzyn
4 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Orlen Wisła Płock
2 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Azoty Puławy
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Górnik Zabrze
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Gwardia Opole
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Chrobry Głogów
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Wybrzeże Gdańsk
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
Vive Tauron Kielce
zwycięzca ćwierćfinału 1
2
Orlen Wisła Płock
zwycięzca ćwierćfinału 3
2
MTS Kwidzyn
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Azoty Puławy
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
Vive Tauron Kielce
zwycięzca półfinału 1
2
Orlen Wisła Płock
zwycięzca półfinału 2
0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Maciej Śleboda 34 73 94.1%
2. Czesław Belka 34 69 88.2%
3. Baltyk Gdynia 34 69 88.2%
4. Radosław Dymkowski 34 68 88.2%
5. Zdzislaw Werner 33 67 87.9%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »