Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 1) 8%[24]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Wisła Kraków
(TYP 2) 92%[266]
 
22.02 sob
godz. 17:00
AZS Uniwersytet Gdański
71
:
60
Wisła Kraków
AZS UG Gdańsk - Wisła Kraków 71:60. Pierwsza wygrana w Energa Basket Lidze Kobiet AZS UG Gdańsk - Wisła Kraków 71:60. Pierwsza wygrana w Energa Basket Lidze Kobiet 22 lutego 2020 (10 opinii)

Koszykarki AZS UG Gdańsk pokonały w Hali 100-lecia Sopotu Wisłę Kraków 71:60...

Trener

Mirosław Orczyk
ocena
4.57 (14 ocen)

Zawodnicy

Olga Frolkina
ocena
5.12 (17 ocen)
Gabbi Ortiz
ocena
4.82 (17 ocen)
Tierra Ruffin-Pratt
ocena
4.59 (17 ocen)
Agata Stępień
ocena
4.20 (15 ocen)
Jastina Kosalewicz
ocena
4.13 (16 ocen)
Angelika Kuras
ocena
4.12 (17 ocen)
Olena Samburska
ocena
4.06 (16 ocen)
Anna Pachurina
ocena
4.00 (15 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Kinga Bączek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karolina Formella
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paulina Kuras
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Brittany Renee Lewis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Agnieszka Ostrowska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Natalia Sakaluk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karina Szczurewska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Żaneta Szczęśniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

AZS UG

Największe osiągnięcia:
2019 - wywalczenie awansu do ekstraklasy

Barwy:
biało-niebieskie

Prezes zarządu:
Piotr Walczak
 
Kontakt:
Budynek „TRZYNASTKA”
(dawna stołówka UG)
ul. Wita Stwosza 58, pok. 106
Gdańsk - Oliwa

Hala:
Hala 100-lecia Sopotu 
Jakuba Goyki 7
Sopot 81-817

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA
2 CCC Polkowice
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
4 Basket Bydgoszcz
5 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
6 Enea AZS Poznań
7 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA
8 CTL Zagłębie Sosnowiec
9 Ślęza Wrocław
10 Energa Toruń
11 GTK
  • Finał (do trzech zwycięstw): VBW ARKA GDYNIA - CCC Polkowice 3:2
  • Awans z I Ligi: Polonia Warszawa
  • Spadek do I Ligi: GTK Gdynia

Najczęściej czytane