Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Enea AZS Poznań
(TYP 1) 78%[212]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 2) 21%[58]
 
30.11 sob
godz. 16:00
Enea AZS Poznań
68
:
65
Enea AZS Poznań - AZS UG Gdańsk 68:65. Zmarnowana szansa na zwycięstwo Enea AZS Poznań - AZS UG Gdańsk 68:65. Zmarnowana szansa na zwycięstwo 30 listopada 2019 (1 opinia)

AZS Uniwersytet Gdański przegrał na wyjeździe z Enea AZS Poznań 65:68 (25:19,...

Trener

Zawodnicy

Olena Samburska
ocena
3.58 (12 ocen)
Paulina Kuras
ocena
3.58 (12 ocen)
Angelika Kuras
ocena
2.82 (11 ocen)
Agata Stępień
ocena
2.73 (11 ocen)
Jastina Kosalewicz
ocena
2.64 (11 ocen)
Gabbi Ortiz
ocena
2.30 (10 ocen)
Żaneta Szczęśniak
ocena
2.27 (11 ocen)
Karolina Formella
ocena
2.10 (10 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Kinga Bączek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Taijah Campbell
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anna Górska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Agnieszka Ostrowska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Natalia Sakaluk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karina Szczurewska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

22.02 (sob) godz.17:00 AZS Uniwersytet Gdański typuj Wisła Kraków
29.02 (sob) godz.17:00 Ślęza Wrocław typuj AZS Uniwersytet Gdański
04.03 (śr) godz.19:00 AZS Uniwersytet Gdański typuj Enea AZS Poznań
07.03 (sob) godz.17:00 Artego Bydgoszcz typuj AZS Uniwersytet Gdański
14.03 (sob) godz.17:00 AZS Uniwersytet Gdański typuj Energa Toruń
15.02 (sob) godz.16:00 DGT Politechnika Gdańska 73:70 AZS Uniwersytet Gdański LIVE!
01.02 (sob) godz.17:00 AZS Uniwersytet Gdański 79:83 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
25.01 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia 93:83 AZS Uniwersytet Gdański
11.01 (sob) godz.18:00 CosinusMED Widzew Łódź 78:67 AZS Uniwersytet Gdański
04.01 (sob) godz.17:00 AZS Uniwersytet Gdański 57:88 CCC Polkowice

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 17 17 0 1317:1035 34
2 Artego Bydgoszcz 17 14 3 1323:1078 31
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 17 13 4 1409:1183 30
4 Ślęza Wrocław 17 10 7 1171:1027 27
5 CCC Polkowice 16 10 6 1227:1014 26
6 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 16 10 6 1165:1092 26
7 Wisła Kraków 16 8 8 1054:1046 24
8 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 17 7 10 1121:1320 24
9 CosinusMED Widzew Łódź 17 4 13 1167:1300 21
10 Enea AZS Poznań 17 4 13 1043:1291 21
11 Energa Toruń 16 3 13 969:1247 19
12 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 17 0 17 1025:1358 17

Wyniki 17 kolejki:

  • DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA - AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 73:70 (27:15, 17:18, 16:20, 13:17)
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - ARKA GDYNIA 79:81 (12:17, 19:17, 27:19, 12:17, d. 9:11)
  • Artego Bydgoszcz - CosinusMED Widzew Łódź 77:69 (24:18, 18:13, 26:23, 9:15)
  • Enea AZS Poznań - Energa Toruń 54:52 (19:18, 13:8, 11:12, 11:14)
  • Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 65:75 (17:16, 17:18, 19:19, 12:22)
  • poniedziałek
  • Wisła Kraków - CCC Polkowice

Najwyżej ocenieni zawodnicy AZS UG

Aktualna kadra AZS UG