Terminarz
27.05 (nd)
g.17:00
|
ARKA Gdynia | 0:2 | Pogoń Szczecin | LIVE! | |||
20.05 (nd)
g.17:00
|
Polonia Bytom | 1:3 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
16.05 (śro)
g.17:00
|
KS Polkowice | 0:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
12.05 (sob)
g.17:30
|
ARKA Gdynia | 1:0 | Wisła Płock | LIVE! | |||
09.05 (śro)
g.18:00
|
Zawisza Bydgoszcz | 3:0 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
05.05 (sob)
g.17:30
|
ARKA Gdynia | 1:1 | GKS Katowice | LIVE! | |||
29.04 (nd)
g.11:45
|
Bogdanka Łęczna | 2:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
21.04 (sob)
g.17:30
|
ARKA Gdynia | 0:1 | Kolejarz Stróże | LIVE! | |||
18.04 (śro)
g.15:30
|
Dolcan Ząbki | 1:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
14.04 (sob)
g.17:30
|
ARKA Gdynia | 1:1 | Flota Świnoujście | LIVE! | |||
11.04 (śro)
g.18:30
|
Legia Warszawa | 2:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
07.04 (sob)
g.16:00
|
Ruch Radzionków | 2:3 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
04.04 (śro)
g.18:30
|
ARKA Gdynia | 1:2 | Legia Warszawa | LIVE! | |||
31.03 (sob)
g.17:30
|
ARKA Gdynia | 1:1 | Olimpia Grudziądz | LIVE! | |||
24.03 (sob)
g.15:00
|
Olimpia Elbląg | 1:4 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
21.03 (śro)
g.18:30
|
Śląsk Wrocław | 3:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
17.03 (sob)
g.17:00
|
ARKA Gdynia | 1:0 | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | LIVE! | |||
14.03 (śro)
g.18:30
|
ARKA Gdynia | 2:0 | Śląsk Wrocław | LIVE! | |||
19.11 (sob)
g.19:45
|
ARKA Gdynia | 2:0 | Sandecja Nowy Sącz | LIVE! | |||
12.11 (sob)
g.18:00
|
Piast Gliwice | 2:2 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
06.11 (nd)
g.12:30
|
Warta Poznań | 1:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
29.10 (sob)
g.19:45
|
Pogoń Szczecin | 3:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
22.10 (sob)
g.17:30
|
ARKA Gdynia | 4:0 | Polonia Bytom | LIVE! | |||
19.10 (śro)
g.18:30
|
ARKA Gdynia | 3:1 | Polonia Warszawa | LIVE! | |||
15.10 (sob)
g.17:30
|
ARKA Gdynia | 2:1 | KS Polkowice | LIVE! | |||
12.10 (śro)
g.19:47
|
Wisła Płock | 0:2 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
08.10 (sob)
g.17:30
|
ARKA Gdynia | 5:2 | Zawisza Bydgoszcz | LIVE! | |||
01.10 (sob)
g.18:00
|
GKS Katowice | 0:0 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
24.09 (sob)
g.17:30
|
ARKA Gdynia | 2:2 | Bogdanka Łęczna | ||||
21.09 (śro)
g.15:30
|
Olimpia Elbląg |
0:0
karne 1:3 |
ARKA Gdynia | LIVE! | |||
18.09 (nd)
g.16:00
|
Kolejarz Stróże | 1:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
14.09 (śro)
g.19:00
|
ARKA Gdynia | 3:1 | Dolcan Ząbki | LIVE! | |||
10.09 (sob)
g.16:00
|
Flota Świnoujście | 1:0 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
03.09 (sob)
g.17:30
|
ARKA Gdynia | 1:3 | Ruch Radzionków | LIVE! | |||
27.08 (sob)
g.17:00
|
Olimpia Grudziądz | 0:0 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
20.08 (sob)
g.17:30
|
ARKA Gdynia | 3:1 | Olimpia Elblag | LIVE! | |||
14.08 (nd)
g.17:00
|
Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 2:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
07.08 (nd)
g.17:00
|
Sandecja Nowy Sącz | 3:0 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
29.07 (pt)
g.19:30
|
ARKA Gdynia | 2:2 | Piast Gliwice | LIVE! | |||
23.07 (sob)
g.17:30
|
ARKA Gdynia | 0:0 | Warta Poznań | LIVE! |
Tabela końcowa
Piłka nożna - I liga
Końcowa tabela sezonu 2011/2012 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piast Gliwice | 34 | 19 | 7 | 8 | 57:40 | 64 |
2 | Pogoń Szczecin | 34 | 18 | 7 | 9 | 54:30 | 61 |
3 | Zawisza Bydgoszcz | 34 | 16 | 11 | 7 | 47:39 | 59 |
4 | Kolejarz Stróże | 34 | 16 | 9 | 9 | 40:34 | 57 |
5 | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 34 | 15 | 11 | 8 | 42:26 | 56 |
6 | Bogdanka Łęczna | 34 | 15 | 9 | 10 | 50:37 | 54 |
7 | Arka Gdynia | 34 | 13 | 12 | 9 | 50:41 | 51 |
8 | Flota Świnoujście | 34 | 12 | 13 | 9 | 46:43 | 49 |
9 | Ruch Radzionków | 34 | 13 | 9 | 12 | 46:51 | 48 |
10 | Warta Poznań | 34 | 12 | 10 | 12 | 44:36 | 46 |
11 | Olimpia Grudziądz | 34 | 10 | 13 | 11 | 46:41 | 43 |
12 | Sandecja Nowy Sącz | 34 | 10 | 10 | 14 | 42:46 | 40 |
13 | GKS Katowice | 34 | 9 | 12 | 13 | 33:38 | 39 |
14 | Dolcan Ząbki | 34 | 10 | 9 | 15 | 40:53 | 39 |
15 | Polonia Bytom | 34 | 9 | 9 | 16 | 37:51 | 36 |
16 | Wisła Płock | 34 | 9 | 8 | 17 | 39:50 | 35 |
17 | KS Polkowice | 34 | 7 | 9 | 18 | 40:64 | 30 |
18 | Olimpia Elbląg | 34 | 4 | 10 | 20 | 33:66 | 22 |
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Olaf Kobacki
ocena z sezonu
3.92(1332 oceny) -
Martin Dobrotka
ocena z sezonu
3.90(1005 ocen) -
Paweł Lenarcik
ocena z sezonu
3.77(1115 ocen)
Najbliższe spotkanie
Najlepiej typujący wyniki Arki
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Mirosław Radka | 26 | 48 | 61.5% |
2. Artur Wielkopolski | 25 | 44 | 60% |
3. Sławek Surkont | 27 | 44 | 55.6% |
4. HENRYK GAJEWSKI | 27 | 43 | 51.9% |
5. Mariusz Kamiński | 27 | 43 | 51.9% |
Relacje LIVE
-
Nadchodząca relacja
30 marca 2024, godz. 15:00
-
17 marca 2024, godz. 12:40
-
8 marca 2024, godz. 20:30