• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Prezentacja

Wybierz zawodnika:
Marta Stawicka

Marta Stawicka

Dane:
ur:
2001-06-05
wzrost:
177
numer na koszulce:
5
ocena z sezonu:
3.92 (91 ocen)
Informacje dodatkowe:

pozycja: rzucająca/niska skrzydłowa

Wykres ocen w kolejnych meczach

Sezon: Wykres wg:
Średnie oceny w kolejnych meczach sezonu

Oceny w kolejnych meczach

23.02 (wt)
g.19:30
czytaj artykul
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
VBW ARKA Gdynia
ocena
3.33 (15 ocen)
21.02 (nd)
g.17:00
czytaj artykul
Energa Toruń
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
ocena
3.00 (11 ocen)
14.02 (nd)
g.17:00
czytaj artykul
CCC Polkowice
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
ocena
4.59 (22 oceny)
02.12 (śr)
g.18:00
czytaj artykul
CTL Zagłębie Sosnowiec
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
ocena
3.40 (5 ocen)
29.11 (nd)
g.16:00
czytaj artykul
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
Energa Toruń
ocena
4.15 (13 ocen)
21.11 (sob)
g.13:00
czytaj artykul
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
CCC Polkowice
ocena
3.86 (7 ocen)
28.10 (śr)
g.18:00
czytaj artykul
VBW ARKA Gdynia
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
ocena
3.80 (5 ocen)
21.10 (śr)
g.19:30
czytaj artykul
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
GTK Gdynia
ocena
4.31 (13 ocen)

DGT AZS Politechnika Gdańska

Data powstania:
Rok założenia: 2013

Największe osiągnięcia:
2018 - I miejsce w 1 Lidze Kobiet, wywalczenie awansu do ekstraklasy;
2014 - Mistrzostwo Polski Juniorek Starszych

Barwy:
biało-niebiesko-czerwone

Prezes zarządu:
Paweł Krawczyk

Dyrektor ds. Organizacyjnych oraz Marketingu:
Agnieszka Głowacka
Kontakt:
Sportowa Politechnika
Al. Zwycięstwa 12
80-219 Gdańsk

Hala:
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdański
al. Zwycięstwa 12
80-219 Gdańsk

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 BC Polkowice
2 Polski Cukier Pszczółka AZS UMCS Lublin
3 VBW ARKA GDYNIA
4 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
5 Ślęza Wrocław
6 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz
7 Polonia Warszawa
8 CTL Zagłębie Sosnowiec
9 Enea AZS Politechnika Poznań
10 Energa Toruń
11 GTK GDYNIA
  • Ćwierćfinały:
  • VBW ARKA GDYNIA - Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 3:0
  • BC Polkowice - CTL Zagłębie Sosnowiec 3:0
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Ślęza Wrocław 3:1
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Polonia Warszawa 3:0
  • Półfinały:
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - VBW ARKA GDYNIA 0:3
  • BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 3:0
  • Dwumecz o 3. miejsce:
  • VBW ARKA GDYNIA - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski 83:55
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski - VBW ARKA GDYNIA 63:69
  • Finał:
  • BC Polkowice - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 3:0
  • Spadek do I ligi: GTK Gdynia

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane