Trener

Wojciech Szawarski
ocena z sezonu
3.28 (50 ocen)

Zawodnicy

Marta Stawicka
ocena z sezonu
4.08 (25 ocen)
Ruth Hamblin
ocena z sezonu
4.04 (56 ocen)
Kataryna Rymarenko
ocena z sezonu
3.93 (46 ocen)
Jazmine Davis
ocena z sezonu
3.91 (56 ocen)
Jowita Ossowska
ocena z sezonu
3.84 (61 ocen)
Sylwia Bujniak
ocena z sezonu
3.63 (57 ocen)
Martyna Pyka
ocena z sezonu
3.46 (54 oceny)
Martyna Koc
ocena z sezonu
3.44 (55 ocen)
Dominika Ullmann
ocena z sezonu
3.38 (8 ocen)
Karolina Strzelczyk
ocena z sezonu
3.35 (43 oceny)
Aleksandra Zmierczak
ocena z sezonu
3.27 (22 oceny)
Natalia Gwizdała
ocena z sezonu
3.11 (47 ocen)
Zuzanna Krupa
ocena z sezonu
2.31 (16 ocen)

Terminarz

24.11 (wt) godz.18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów typuj bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
29.11 (nd) godz.16:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj bez publiczności Energa Toruń
02.12 (śr) CTL Zagłębie Sosnowiec DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
06.12 (nd) godz.16:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj Basket 25 Bydgoszcz
09.12 (śr) godz.19:30 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj Enea AZS Poznań
21.11 (sob) godz.13:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 57:89 bez publiczności CCC Polkowice
31.10 (sob) godz.13:30 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 80:73 bez publiczności Ślęza Wrocław
28.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 103:53 bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
25.10 (nd) godz.18:00 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 83:73 bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
21.10 (śr) godz.19:30 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 86:67 bez publiczności GTK Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 7 7 0 679:421 14
2 Basket Bydgoszcz 7 6 1 544:454 13
3 CCC Polkowice 6 6 0 538:340 12
4 Ślęza Wrocław 6 3 3 467:427 9
5 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 6 3 3 457:460 9
6 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 5 3 2 417:342 8
7 CTL Zagłębie Sosnowiec 6 2 4 462:474 8
8 Enea AZS Poznań 6 2 4 424:450 8
9 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 5 2 3 349:415 7
10 GTK GDYNIA 7 0 7 405:620 7
11 Energa Toruń 7 0 7 322:661 7

Wyniki 7 kolejki:

  • VBW ARKA GDYNIA - Enea AZS Poznań 99:62 (28:16, 24:22, 20:16, 27:8)
  • DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA - CCC Polkowice 57:89 (20:25, 7:16, 14:29, 16:19)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - GTK GDYNIA 93:66 (17:19, 29:21, 30:9, 17:17)
  • CTL Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń 106:35 (32:10, 26:7, 26:6, 22:12)
  • Basket Bydgoszcz - Ślęza Wrocław 73:71 (14:20, 14:23, 15:15, 30:13)
  • pauzuje:
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Polska Strefa Inwestycji Enea Gorzów Wlkp. - DGT AZS POLITECHNIKA, wtorek, godz. 18

Najwyżej ocenieni zawodnicy Politechniki

Aktualna kadra Politechniki