Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
(TYP 1) 6%[17]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Artego Bydgoszcz
(TYP 2) 94%[274]
 
17.10 śr
godz. 20:30
54
:
60
Artego Bydgoszcz
Gdzie była Politechnika w drugiej połowie? Gdzie była Politechnika w drugiej połowie? 17 października 2018 (6 opinii)

Fatalna druga połowa zadecydowała o trzeciej porażce z rzędu koszykarek...

Trener

Rafał Knap
ocena
3.90 (10 ocen)

Zawodnicy

Paulina Szymańska
ocena
4.50 (14 ocen)
Agnieszka Haryńska
ocena
4.18 (11 ocen)
Martyna Pyka
ocena
4.11 (9 ocen)
Maegan Conwright
ocena
3.92 (12 ocen)
Karolina Strzelczyk
ocena
3.80 (10 ocen)
Marianna Duszkiewicz
ocena
3.45 (11 ocen)
Sylwia Bujniak
ocena
3.42 (12 ocen)
Martyna Koc
ocena
3.30 (10 ocen)
Annika Holopainen
ocena
2.42 (12 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Natalia Gwizdała
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Zuzanna Krupa
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aleksandra Olęcka
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Agata Ostrowska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Emily Potter
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Marta Stawicka
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aleksandra Zmierczak
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Katarzyna Śmietańska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

24.11 (wt) godz.18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów typuj bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
29.11 (nd) godz.16:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj bez publiczności Energa Toruń
02.12 (śr) CTL Zagłębie Sosnowiec DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
06.12 (nd) godz.16:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj Basket 25 Bydgoszcz
09.12 (śr) godz.19:30 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj Enea AZS Poznań
21.11 (sob) godz.13:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 57:89 bez publiczności CCC Polkowice
31.10 (sob) godz.13:30 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 80:73 bez publiczności Ślęza Wrocław
28.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 103:53 bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
25.10 (nd) godz.18:00 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 83:73 bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
21.10 (śr) godz.19:30 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 86:67 bez publiczności GTK Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 7 7 0 679:421 14
2 Basket Bydgoszcz 7 6 1 544:454 13
3 CCC Polkowice 6 6 0 538:340 12
4 Ślęza Wrocław 6 3 3 467:427 9
5 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 6 3 3 457:460 9
6 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 5 3 2 417:342 8
7 CTL Zagłębie Sosnowiec 6 2 4 462:474 8
8 Enea AZS Poznań 6 2 4 424:450 8
9 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 5 2 3 349:415 7
10 GTK GDYNIA 7 0 7 405:620 7
11 Energa Toruń 7 0 7 322:661 7

Wyniki 7 kolejki:

  • VBW ARKA GDYNIA - Enea AZS Poznań 99:62 (28:16, 24:22, 20:16, 27:8)
  • DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA - CCC Polkowice 57:89 (20:25, 7:16, 14:29, 16:19)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - GTK GDYNIA 93:66 (17:19, 29:21, 30:9, 17:17)
  • CTL Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń 106:35 (32:10, 26:7, 26:6, 22:12)
  • Basket Bydgoszcz - Ślęza Wrocław 73:71 (14:20, 14:23, 15:15, 30:13)
  • pauzuje:
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Polska Strefa Inwestycji Enea Gorzów Wlkp. - DGT AZS POLITECHNIKA, wtorek, godz. 18

Najwyżej ocenieni zawodnicy Politechniki

Aktualna kadra Politechniki