Energa Wybrzeże Gdańsk buduje skład na sezon 2024/25. Pierwszy transfer
30 kwietnia 2024
(17 opinii)Terminarz
18.05 (sob)
g.18:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | typuj | Zepter Legionowo | ||||
04.05 (sob)
g.18:30
|
Industria Kielce | typuj | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
28.04 (nd)
g.18:00
|
Zagłębie Lubin | 36:37 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
19.04 (pt)
g.18:00
|
Grupa Azoty Unia Tarnów | 25:33 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
13.04 (sob)
g.16:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 31:29 | Corotop Gwardia Opole | ||||
06.04 (sob)
g.18:00
|
Piotrkowianin | 29:33 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
30.03 (sob)
g.18:00
|
Corotop Gwardia Opole | 29:33 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
24.03 (nd)
g.16:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 36:28 | Arged Rebud Ostrovia | ||||
20.03 (śro)
g.20:00
|
Azoty Puławy | 35:32 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
08.03 (pt)
g.16:30
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 28:24 | Grupa Azoty Unia Tarnów | ||||
02.03 (sob)
g.16:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 35:20 | Piotrkowianin | ||||
23.02 (pt)
g.18:00
|
Grupa Azoty Unia Tarnów | 29:33 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
17.02 (sob)
g.16:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
29:29
karne 3:4 |
Górnik Zabrze | ||||
14.02 (śro)
g.18:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 28:23 | Azoty Puławy | ||||
11.02 (nd)
g.16:00
|
Energa Kalisz | 26:24 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
08.02 (czw)
g.18:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 23:35 | Orlen Wisła Płock | ||||
03.02 (sob)
g.16:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 21:27 | KGHM Chrobry Głogów | ||||
27.01 (sob)
g.17:00
|
E.Link Gwardia Koszalin | 25:32 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
18.12 (pon)
g.18:00
|
Zagłębie Lubin | 31:30 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
14.12 (czw)
g.18:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 28:30 | Zepter Legionowo | ||||
09.12 (sob)
g.16:00
|
Industria Kielce | 34:30 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
02.12 (sob)
g.18:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 22:26 | MMTS Kwidzyn | ||||
27.11 (pon)
g.18:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 27:26 | Corotop Gwardia Opole | ||||
20.11 (pon)
g.18:00
|
Arged Rebud Ostrovia Ostrów Wlkp. | 30:28 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
12.11 (nd)
g.15:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 32:34 | Azoty Puławy | ||||
21.10 (sob)
g.16:00
|
Piotrkowianin | 31:30 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
15.10 (nd)
g.15:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 36:38 | Grupa Azoty Unia Tarnów | ||||
08.10 (nd)
g.15:00
|
Górnik Zabrze | 31:26 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
01.10 (nd)
g.16:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 30:34 | Energa Kalisz | ||||
24.09 (nd)
g.15:00
|
Orlen Wisła Płock | 31:20 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
17.09 (nd)
g.15:00
|
KGHM Chrobry Głogów | 34:27 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
10.09 (nd)
g.18:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
27:27
karne 1:4 |
Zagłębie Lubin | ||||
07.09 (czw)
g.20:00
|
Zepter Legionowo | 35:36 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
03.09 (nd)
g.15:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 28:41 | Kielce Handball | ||||
30.08 (śro)
g.20:00
|
MMTS Kwidzyn | 33:30 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
Tabela
Drużyny | M | Z | Rz | Rp | P | Bramki | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Grupa Azoty Unia Tarnów | 30 | 11 | 1 | 1 | 17 | 785:888 | 36 |
10 | Corotop Gwardia Opole | 30 | 9 | 3 | 2 | 16 | 809:856 | 35 |
11 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 30 | 10 | 0 | 2 | 18 | 887:923 | 32 |
12 | Piotrkowianin | 30 | 9 | 1 | 0 | 20 | 798:927 | 29 |
13 | Zagłębie Lubin | 30 | 7 | 3 | 1 | 18 | 798:919 | 28 |
14 | Zepter Legionowo | 30 | 4 | 0 | 2 | 23 | 800:940 | 14 |
Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.
Wyniki 30 kolejki:
- grupa spadkowa
- Zagłębie Lubin - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 36:37 (13:19)
- Zepter Legionowo - Grupa Azoty Unia Tarnów 27:28 (16:17)
- Corotop Gwardia Opole - Piotrkowianin 27:26 (13:16)
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Industria Kielce
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
KGHM Chrobry Głogów
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Orlen Wisła Płock
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Górnik Zabrze
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 | |||
MMTS Kwidzyn
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Azoty Puławy
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Arged Rebud Ostrovia
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Energa Kalisz
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
Industria Kielce
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
2 |
Orlen Wisła Płock
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
2 | |
KGHM Chrobry Głogów
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
0 |
Górnik Zabrze
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
0 |
Finał | |
---|---|
Industria Kielce
zwycięzca półfinału 1
|
|
Orlen Wisła Płock
zwycięzca półfinału 2
|
Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża
-
Mateusz Jachlewski
ocena
5.12(33 oceny) -
Patryk Pieczonka
ocena
4.25(28 ocen) -
Rafał Stępień
ocena
4.23(30 ocen)
Najbliższe spotkanie
miejsce meczu: Kalisz
początek meczu: 04.05.2024 godz. 18:30
Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Wojteks 23 | 33 | 71 | 81.8% |
2. Renata Koczyńska | 33 | 69 | 81.8% |
3. Wojciech Koczyński | 33 | 68 | 78.8% |
4. PIOTR MATYSIAK | 31 | 67 | 83.9% |
5. Katarzyna Ziembicka | 33 | 67 | 78.8% |
Relacje LIVE
-
3 marca 2020, godz. 18:00
-
11 lutego 2020, godz. 18:00
-
22 maja 2019, godz. 18:30