Terminarz

24.01 (nd) godz.16:00 GTK Gdynia typuj bez publiczności Basket 25 Bydgoszcz
13.02 (sob) godz.16:00 GTK Gdynia typuj PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
20.02 (sob) Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin GTK Gdynia
16.01 (sob) godz.19:00 CCC Polkowice 72:23 bez publiczności GTK Gdynia
09.01 (sob) godz.16:00 GTK Gdynia 59:109 bez publiczności Ślęza Wrocław
03.01 (nd) godz.18:30 Enea AZS Poznań 76:58 bez publiczności GTK Gdynia

Statystyki

Rozegrane spotkania: 15

ligowe: 15

pucharowe: 0

Sezon: 2020/21

Zwycięstwa: 0

Remisy: 0

Porażki: 15

Aktualna passa porażek: 15

Najwyższa porażka:

GTK Gdynia
CCC Polkowice
(25.10.2020)

Wiadomości Klubowe

archiwum wiadomości »

Sport w obiektywie

zobacz więcej »

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 14 14 0 1290:899 28
2 CCC Polkowice 13 12 1 1146:787 25
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 13 9 4 1063:942 22
4 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 13 9 4 1030:944 22
5 Basket Bydgoszcz 12 9 3 940:847 21
6 Enea AZS Poznań 13 6 7 945:932 19
7 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 14 5 9 1054:1098 19
8 CTL Zagłębie Sosnowiec 14 4 10 1120:1148 18
9 Energa Toruń 15 2 13 757:1305 17
10 Ślęza Wrocław 12 4 8 885:871 16
11 GTK GDYNIA 15 0 15 858:1315 15

Wyniki 16 kolejki:

  • CCC Polkowice - GTK GDYNIA 72:23 (23:6, 14:4, 18:5, 17:8)
  • DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 70:77 (21:18, 15:23, 19:20, 15:16)
  • VBW ARKA GDYNIA - Energa Toruń 94:57 (24:20, 20:16, 26:9, 24:12)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CTL Zagłębie Sosnowiec 100:89 (23:24, 22:16, 23:27, 32:22)
  • niedziela
  • Enea AZS Poznań - Ślęza Wrocław
  • pauza: Basket Bydgoszcz
  • Mecze zaległe z 12. kolejki:
  • Pszczółka - CCC (środa)
  • Ślęza - Zagłębie (środa)

Najwyżej ocenieni zawodnicy GTK Gdyni

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 24.01.2021 godz. 16:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

2%

3 typowania

x

0%

0 typowań

2

98%

128 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki GTK Gdyni

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Ryszard Wołodkowicz 15 38 100%
2. Jacek Urbanek 15 37 100%
3. Arkadiusz Kunowski 15 37 100%
4. Grzegorz Ja 15 37 100%
5. Lech Zaremba 14 37 100%