stat

Koszykówka: TREFL Sopot - ASSECO ARKA Gdynia

Przed nami sportowe święto Trójmiasta - 36. koszykarskie derby pomiędzy Treflem Sopot a Asseco Arką Gdynia. To będą wielkie koszykarskie emocje! 20 września, ERGO ARENA, godzina 17:30 - nie może Was tam zabraknąć.

Typowanie wyników

mecz ligowy
20.09.2020 godz.17:35
wartość: 3 punkty

Jak typowano

1

77%

184 typowania

x

0%

1 typowanie

2

23%

55 typowań

Oba zespoły spotkały się dwa razy w okresie przygotowawczym przed sezonem 2020/2021 i dwukrotnie z tych rywalizacji zwycięsko wychodziła drużyna Marcina Stefańskiego. Teraz, w meczu ligowym, o kolejny triumf będzie zdecydowanie trudniej, jednak żółto-czarni zrobią wszystko, żeby i tym razem to się udało!

Mecze Trefla Sopot w sezonie 2020/2021 z udziałem publiczności będą przeprowadzane z uwzględnieniem wszelkich obostrzeń sanitarnych.

Przeczytaj także

Relacja LIVE
73:78
TREFL
Sopot
ASSECO
ARKA
Gdynia

20 września 2020, godz. 17:35  zobacz relację LIVE!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    2-25 zł
bilet Trefl Sopot

Istnieje możliwość zakupu biletów przez internet na stronie https://trefl.ticketsoft.pl/

Kontakt
Wszelkich informacji dotyczących sprzedaży biletów można zasięgnąć dzwoniąc pod numer 509925105 od poniedziałku do piątku w godz. 10-17. W godzinach otwarcia kas w Ergo Arenie zachęcamy do korzystania z numeru: +48 606 672 482  Można także kontaktować się poprzez pocztę elektroniczną pod adresem email e.gadomska@sport.trefl.com.

Szczegółowe informacje na oficjalnej stronie klubu

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

29.09 g.17.30
GTK Gliwice
29.09 g.19.00
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
29.09 g.20.40
GKS Tychy
30.09 g.18.00
Basket 25 Bydgoszcz
30.09 g.20.30
MKS Będzin
27.09 g.17.00
KH Energa Toruń
27.09 g.14.00
Lokomotiv Daugavpils
27.09 g.13.00
Orkan Sochaczew
26.09 g.19.30
Górnik Konin
26.09 g.17.30
Podbeskidzie Bielsko-Biała