Terminarz

Sezon:
14.03 (sob) g.18:10
Ślęza Wrocław typuj DGT Politechnika Gdańska
07.03 (sob) g.17:00
Wisła Kraków typuj DGT Politechnika Gdańska
04.03 (śr) g.18:00
CosinusMED Widzew Łódź typuj DGT Politechnika Gdańska
29.02 (sob) g.18:00
DGT Politechnika Gdańska typuj Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu
22.02 (sob) g.18:30
ARKA Gdynia 101:48 DGT Politechnika Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.02 (sob) g.16:00
DGT Politechnika Gdańska 73:70 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.02 (sob) g.19:00
CCC Polkowice 100:64 DGT Politechnika Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.01 (sob) g.18:00
DGT Politechnika Gdańska 66:86 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.01 (sob) g.18:00
Energa Toruń 57:48 DGT Politechnika Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.01 (nd) g.16:00
DGT Politechnika Gdańska 45:76 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.12 (sob) g.18:30
Enea AZS Poznań 58:75 DGT Politechnika Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (sob) g.18:00
DGT Politechnika Gdańska 54:67 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (sob) g.17:00
DGT Politechnika Gdańska 70:63 Wisła Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.11 (sob) g.16:00
POLITECHNIKA Gdańska 70:67 CosimusMed Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (sob) g.17:00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 81:63 DGT POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.11 (sob) g.15:00
DGT Politechnika Gdańska 52:85 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.11 (sob) g.19:10
AZS Uniwersytet Gdański 58:74 DGT Politechnika Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.10 (sob) g.18:00
DGT Politechnika Gdańska 71:103 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (nd) g.18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 92:57 DGT Politechnika Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (nd) g.18:00
DGT Politechnika Gdańska 83:74 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (śr) g.18:00
Artego Bydgoszcz 92:54 DGT Politechnika Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.10 (nd) g.18:00
DGT Politechnika Gdańska 102:91
po dogrywkach
Enea AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 18 18 0 1418:1083 36
2 Artego Bydgoszcz 18 15 3 1417:1154 33
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 18 14 4 1494:1225 32
4 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 18 12 6 1329:1240 30
5 CCC Polkowice 18 11 7 1371:1158 29
6 KS Ślęza Wrocław 18 10 8 1247:1111 28
7 Wisła Kraków 18 9 9 1182:1177 27
8 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 18 7 11 1169:1421 25
9 CosinusMED Widzew Łódź 18 4 14 1248:1389 22
10 Enea AZS Poznań 18 4 14 1085:1376 22
11 Energa Toruń 18 3 15 1112:1416 21
12 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 18 1 17 1096:1418 19

W sezonie zasadniczym każdy z każdym mecz i rewanż. Drużyny, które zajmą miejsca 1-8, będą uczestniczyć w play-off. Pozostałe kończą rozgrywki, a zespół z 12. miejsca jest degradowany.

Wyniki 18 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 101:48 (25:16, 26:10, 22:9, 28:13)
  • AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI - Wisła Kraków 71:60 (22:13, 10:15, 17:13, 22:19)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Enea AZS Poznań 85:42 (12:14, 29:11, 24:11, 20:6)
  • CosinusMED Widzew Łódź - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 81:89 (19:19, 23:25, 12:22, 27:23)
  • Energa Toruń - Artego Bydgoszcz 76:94 (15:21, 21:26, 19:25, 21:22)
  • CCC Polkowice - Ślęza Wrocław 84:76 (23:14, 19:18, 12:19, 30:25)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Politechniki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 29.02.2020 godz. 18:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

15%

40 typowań

x

2%

3 typowania

2

83%

217 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Politechniki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Izabela Dymkowska 17 32 88.2%
2. Marcin Dymkowski 18 32 83.3%
3. Grzegorz Ja 18 32 83.3%
4. Mariusz Karbowski 18 31 88.9%
5. Bartosz Borkowski 16 31 93.8%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »