Wiadomości

FOTO: Koszykarze i piłkarze wśród kibiców

Najnowszy artukuł na ten temat FOTO: Piłka często wpadała do siatki
Podczas halowych mistrzostw Polski, gdy na arenie zmagań pojawiały się gwiazd kadry ciężko było znaleźć wolne miejsca.
Podczas halowych mistrzostw Polski, gdy na arenie zmagań pojawiały się gwiazd kadry ciężko było znaleźć wolne miejsca. fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Kibice w Trójmieście udowodnili podczas halowych mistrzostwach Polski, jak wielki jest w naszym regionie głód lekkoatletyki na wysokim poziomie. Podczas dwóch dni imprezy niemal w komplecie wypełniali Ergo Arenę. W czasie weekendowych meczów wśród fanów można było dostrzec sportowców. Natomiast na boisku Gdynia Arena rysowano uśmiechy, a na parkiecie Hali 100-lecia Sopotu odbyło się spotkanie... maskotek.



ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ASSECO GDYNIA - ŚLĄSK WROCŁAW (42 zdjęcia)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ARKA GDYNIA - OLIMPIA GRUDZIĄDZ (29 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z LEKKOATLETYCZNYCH HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI (72 zdjęcia)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU RIVIERA GDYNIA - WIDZEW ŁÓDŹ (30 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU TREFL SOPOT - ENERGA CZARNI SŁUPSK (42 zdjęcia)

Opinie (1)

  • Takie gwaizdy, że nie mam pojęcia o kogo chodzi!!!!!

    • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższe spotkanie Arki

początek meczu: 11.12.2021 godz. 17:30 LIVE!

mecz ligowy

Jak typują inni

1

91%

106 typowań

x

1%

1 typowanie

2

8%

9 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Tomasz Muszyński 13 28 84.6%
2. Marek Lamczyk 13 26 84.6%
3. Sławek Surkont 13 26 76.9%
4. Marcin Rychłowski 13 26 76.9%
5. Marcin Lang 13 25 84.6%

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 14 10 4 1272:1169 24
2 Anwil Włocławek 13 10 3 1069:967 23
3 Twarde Pierniki Toruń 13 10 3 1143:1097 23
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 13 9 4 1056:1006 22
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 13 8 5 1169:1079 21
6 Śląsk Wrocław 13 7 6 1096:1012 20
7 King Szczecin 13 7 6 1105:1094 20
8 Legia Warszawa 12 7 5 973:923 19
9 TREFL SOPOT 13 6 7 1028:1019 19
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 12 6 6 976:959 18
11 ASSECO ARKA GDYNIA 13 5 8 959:1039 18
12 HydroTruck Radom 13 4 9 1062:1095 17
13 PGE Spójnia Stargard 12 5 7 946:1036 17
14 MKS Dąbrowa Górnicza 13 3 10 1055:1152 16
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 13 3 10 957:1054 16
16 GTK Gliwice 13 3 10 1015:1180 16

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 13 kolejki:

  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 86:70 (21:14, 25:24, 21:16, 19:16)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:83 (15:25, 17:20, 20:19, 21:29)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 77:88 (19:18, 24:30, 24:14, 10:26)
  • Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 105:90 (37:23, 27:23, 18:20, 23:24)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń 77:94 (17:20, 16:19, 30:31, 14:24)
  • King Szczecin - Legia Warszawa 99:83 (28:22, 23:26, 21:16, 27:19)
  • Anwil Włocławek - GTK Gliwice 95:71 (21:17, 30:15, 27:18, 17:21)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 76:73 (17:13, 25:26, 14:19, 20:15)

Terminarz

11.12 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj ASSECO ARKA Gdynia LIVE!
16.12 (czw) godz.19:30 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. typuj ASSECO ARKA Gdynia
27.12 (pon) ASSECO ARKA Gdynia Legia Warszawa
02.12 (czw) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 73:83 Enea Zastal BC Zielona Góra
18.11 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 81:80 MKS Dąbrowa Górnicza

Najbliższe spotkanie Arki

początek meczu: 08.12.2021 godz. 18:00

mecz pucharowy

Jak typują inni

1

17%

27 typowań

x

1%

1 typowanie

2

82%

127 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenione zawodniczki Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Gks Wybrzeże 16 34 87.5%
2. Emil P. 16 34 75%
3. Adam Sekuła 16 33 81.3%
4. Amorgamor Szyszak 16 33 81.3%
5. Izabela Dymkowska 16 33 81.3%

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Ślęza Wrocław 9 7 2 702:638 16
2 VBW ARKA GDYNIA 8 6 2 671:506 14
3 BC Polkowice 8 6 2 661:559 14
4 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 7 6 1 485:461 13
5 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 8 4 4 586:576 12
6 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 8 4 4 612:615 12
7 Polonia Warszawa 7 4 3 552:556 11
8 Zagłębie Sosnowiec 8 3 5 614:660 11
9 Energa Toruń 7 2 5 480:604 9
10 GTK GDYNIA 9 0 9 560:720 9
11 Enea AZS Politechnika Poznań 7 1 6 511:539 8

Wyniki 9 kolejki:

  • Energa Toruń - VBW ARKA GDYNIA 63:100 (14:29, 13:23, 21:28, 15:20)
  • GTK GDYNIA - CTL Zagłębie Sosnowiec 71:82 (17:16, 18:27, 16:23, 20:16)
  • Ślęza Wrocław - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 94:73 (27:19, 20:15, 22:10, 25:29)
  • Enea AZS Politechnika Poznań - BC Polkowice 71:86 (19:14, 13:20, 27:22, 12:30)
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - SKK Polonia Warszawa (przełożony)
  • pauza: PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.

Terminarz

08.12 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj Dynamo Kursk
11.12 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Enea AZS Politechnika Poznań
16.12 (czw) godz.18:00 Sopron Basket typuj VBW ARKA Gdynia
05.12 (nd) godz.19:00 Energa Toruń 63:100 VBW ARKA Gdynia
01.12 (śr) godz.19:15 Spar Girona 80:70 VBW ARKA Gdynia

Najbliższe spotkanie Trefla

początek meczu: 08.12.2021 godz. 19:00

mecz pucharowy

Jak typują inni

1

38%

51 typowań

x

0%

0 typowań

2

62%

82 typowania

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Damian Łupiński 21 38 66.7%
2. Waldemar Niklas 21 36 61.9%
3. Jacek P. 21 35 66.7%
4. Wojteks 23 21 35 66.7%
5. Jacek Urbanek 21 34 66.7%

Terminarz

08.12 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Sporting Lizbona
11.12 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj ASSECO ARKA Gdynia LIVE!
15.12 (śr) godz.22:00 Benfica Lizbona typuj TREFL Sopot
03.12 (pt) godz.19:30 TREFL Sopot 86:70 MKS Dąbrowa Górnicza
21.11 (nd) godz.15:30 TREFL Sopot 69:61 King Szczecin

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane