Terminarz

Sezon:
05.05 (sob) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:1 Indykpol AZS Olsztyn przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.05 (śr) g.17:30
Indykpol AZS Olsztyn 2:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.04 (sob) g.17:30
PGE Skra Bełchatów 3:2 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.04 (śr) g.17:30
TREFL Gdańsk 2:3 PGE Skra Bełchatów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.04 (nd) g.20:00
TREFL Gdańsk 3:2 Jastrzębski Węgiel przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.04 (sob) g.20:00
TREFL Gdańsk 1:3 Jastrzębski Węgiel przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.04 (śr) g.20:30
Jastrzębski Węgiel 1:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.04 (nd) g.14:45
TREFL Gdańsk 3:0 Łuczniczka Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.04 (sob) g.14:45
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.04 (śr) g.18:00
BBTS Bielsko-Biała 1:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.03 (czw) g.18:00
TREFL Gdańsk 3:0 Cerrad Czarni Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.03 (pt) g.18:00
TREFL Gdańsk 3:0 Cuprum Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.03 (nd) g.15:00
TREFL Gdańsk 3:0 Dafi Społem Kielce przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.03 (śr) g.20:30
TREFL Gdańsk 3:2 Indykpol AZS Olsztyn przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.03 (czw) g.19:00
Espadon Szczecin 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.02 (pt) g.18:00
TREFL Gdańsk 3:0 Asseco Resovia Rzeszów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.02 (sob) g.18:00
MKS Będzin 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.02 (śr) g.20:30
TREFL Gdańsk 3:2 Jastrzębski Węgiel przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.02 (pt) g.18:00
GKS Katowice 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.01 (nd) g.14:45
mecz pucharowy PGE Skra Bełchatów 0:3 Trefl Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.01 (sob) g.14:45
mecz pucharowy ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.01 (pon) g.18:00
TREFL Gdańsk 3:1 Aluron Virtu Warta Zawiercie przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.01 (sob) g.20:00
Onico Warszawa 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.01 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Stal AZS PWSZ Nysa 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.01 (pt) g.18:00
TREFL Gdańsk 1:3 PGE Skra Bełchatów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.12 (sob) g.14:45
TREFL Gdańsk 0:3 Zaksa Kędzierzyn-Koźle przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.12 (śr) g.18:00
Łuczniczka Bydgoszcz 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.12 (nd) g.14:45
Cerrad Czarni Radom 1:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.12 (sob) g.14:45
TREFL Gdańsk 3:0 BBTS Bielsko-Biała przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.11 (nd) g.20:00
Cuprum Lubin 2:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.11 (śr) g.18:00
PGE Skra Bełchatów 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
19.11 (nd) g.15:00
Dafi Społem Kielce 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.11 (pt) g.18:00
Indykpol AZS Olsztyn 2:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (pt) g.18:00
TREFL Gdańsk 1:3 Espadon Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.10 (sob) g.17:00
Asseco Resovia 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (pon) g.18:30
TREFL Gdańsk 3:0 MKS Będzin przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.10 (śr) g.18:00
Jastrzębski Węgiel 2:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.10 (sob) g.15:00
TREFL Gdańsk 0:3 GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.10 (nd) g.17:00
Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.10 (śr) g.18:30
TREFL Gdańsk 3:2 Onico Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 PGE Skra Bełchatów
2 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 TREFL GDAŃSK
4 Indykpol AZS Olsztyn
5 Jastrzębski Węgiel
6 Asseco Resovia Rzeszów
7 Cuprum Lubin
8 Onico Warszawa
9 Aluron Virtu Warta Zawiercie
10 Cerrad Czarni Radom
11 GKS Katowice
12 Stocznia Szczecin
13 MKS Będzin
14 Łuczniczka Bydgoszcz
15 BBTS Bielsko-Biała
16 Dafi Społem
  • Finał
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 0:2
  • o 3. miejsce
  • TREFL Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 2:0
  • o 5. miejsce
  • Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1:2
  • o 7. miejsce
  • Onico Warszawa - Cuprum Lubin 3:1 i 1:3 złoty sezon dla Cuprum
  • o 9. miejsce
  • Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3 i 3:0 złoty set dla Warty
  • o 11. miejsce
  • GKS Katowice - Stocznia Szczecin 3:2 i 3:0
  • o 13. miejsce
  • MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 i 3:0
  • Baraż o prawo gry w PlusLidze
  • Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3:0
  • Spadek z PlusLigi
  • BBTS Bielsko-Biała i Dafi Społem Kielce
Ćwierćfinały
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1 miejsce po rundzie zasadniczej
Asseco Resovia
4 miejsce po rundzie zasadniczej
1
PGE Skra Bełchatów
2 miejsce po rundzie zasadniczej
TREFL GDAŃSK
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2
bezpośredni awans do półfinału
8 miejsce po rundzie zasadniczej
Indykpol Olsztyn
5 miejsce po rundzie zasadniczej
2
bezpośredni awans do półfinału
7 miejsce po rundzie zasadniczej
Jastrzębski Węgiel
6 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Półfinały
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
zwycięzca ćwierćfinału 1
2
PGE Skra Bełchatów
zwycięzca ćwierćfinału 3
2
Indykpol Olsztyn
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
TREFL GDAŃSK
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
zwycięzca półfinału 1
0
PGE Skra Bełchatów
zwycięzca półfinału 2
2

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 22.01.2020 godz. 18:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

100%

248 typowań

2

0%

1 typowanie

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Piotr Matusiak 15 30 80%
2. Hubert Kowalik 15 30 73.3%
3. Marta B 15 30 73.3%
4. Grzegorz Szlachcikowski 15 29 73.3%
5. Maciej Śleboda 14 28 78.6%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »