Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
HydroTruck Radom
(TYP 1) 7%[16]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 93%[218]
 
10.10 sob
godz. 17:35
HydroTruck Radom
60
:
80
HydroTruck Radom - Trefl Sopot 60:80. Pierwsza kwarta ustawiła spotkanie HydroTruck Radom - Trefl Sopot 60:80. Pierwsza kwarta ustawiła spotkanie 10 października 2020 (8 opinii)

Trefl Sopot pokonał na wyjeździe HydroTruck Radom 80:60 (30:14, 13:14, 19:10,...

Trener

Marcin Stefański
ocena
3.24 (33 oceny)

Zawodnicy

Michał Kolenda
ocena
3.87 (30 ocen)
Sebastian Rompa
ocena
3.85 (26 ocen)
Dominik Olejniczak
ocena
3.79 (34 oceny)
Karol Gruszecki
ocena
3.65 (34 oceny)
Patryk Pułkotycki
ocena
3.50 (28 ocen)
Martynas Paliukenas
ocena
3.39 (33 oceny)
Paweł Leończyk
ocena
3.36 (33 oceny)
Łukasz Kolenda
ocena
3.35 (34 oceny)
Tyson Jay Haws
ocena
3.33 (33 oceny)
Darious Moten
ocena
2.22 (27 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Klawa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Witalij Kowalenko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kowalski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Ziółkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Hubert Łałak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

07.04 (śr) godz.17:35 TREFL Sopot 81:83 po dogrywce Śląsk Wrocław
05.04 (pon) godz.17:35 TREFL Sopot 92:90 po dogrywce Śląsk Wrocław
02.04 (pt) godz.17:35 Śląsk Wrocław 91:72 bez publiczności TREFL Sopot
30.03 (wt) godz.17:35 Śląsk Wrocław 76:71 bez publiczności TREFL Sopot
21.03 (nd) godz.17:35 TREFL Sopot 107:78 bez publiczności Enea Astoria Bydgoszcz
18.03 (czw) godz.19:30 Polski Cukier Toruń 88:93 bez publiczności TREFL Sopot
12.03 (pt) godz.17:35 TREFL Sopot 72:66 bez publiczności MKS Dąbrowa Górnicza
09.03 (wt) godz.19:00 Pszczółka Start Lublin 80:91 bez publiczności TREFL Sopot
05.03 (pt) godz.19:00 TREFL Sopot 74:81 bez publiczności Legia Warszawa
28.02 (nd) godz.17:35 King Szczecin 81:83 bez publiczności TREFL Sopot

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
Tabela końcowa
1 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
2 Enea Zastal BC Zielona Góra
3 Śląsk Wrocław
4 Legia Warszawa
5 TREFL SOPOT
6 Pszczółka Start Lublin
7 King Szczecin
8 PGE Spójnia Stargard
9 MKS Dąbrowa Górnicza
10 Polski Cukier Toruń
11 Enea Astoria Bydgoszcz
12 GTK Gliwice
13 Anwil Włocławek
14 HydroTruck Radom
15 ASSECO ARKA GDYNIA
16 Polpharma Starogard Gdański
  • Finał (do czterech zwycięstw): Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra 4:2
  • O trzecie miejsce (do dwóch zwycięstw): Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2
  • Awans z I ligi: Czarni Słupsk
  • Spadek do I ligi: Polpharma Starogard Gdański

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla