• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Enea Zastal BC Zielona Góra
(TYP 1) 64%[121]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 35%[67]
 
23.11 śr
godz. 19:00
Enea Zastal BC Zielona Góra
83
:
99
Zastal Zielona Góra - Trefl Sopot 83:99. Świetna czwarta kwarta koszykarzy Zastal Zielona Góra - Trefl Sopot 83:99. Świetna czwarta kwarta koszykarzy 23 listopada 2022 (13 opinii)

Trefl Sopot wygrał na wyjeździe z Eneą Zastal BC Zielona Góra 99:83 (32:26,...

Trener

Żan Tabak
ocena
5.10 (30 ocen)

Zawodnicy

Andrzej Pluta
ocena
4.90 (29 ocen)
Roland Freimanis
ocena
4.79 (29 ocen)
Cameron Louis Wells
ocena
4.64 (28 ocen)
Jarosław Zyskowski
ocena
4.58 (26 ocen)
Ivica Radić
ocena
4.54 (28 ocen)
Garrett Nevels
ocena
4.52 (27 ocen)
Glynn Watson
ocena
4.46 (26 ocen)
Wesley Gordon
ocena
4.19 (27 ocen)
Michał Kolenda
ocena
4.11 (28 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Błażej Kulikowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Malesa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Olechnowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Urbaniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.12 (nd) godz.20:00 TREFL Sopot typuj Śląsk Wrocław
15.12 (czw) godz.17:30 Legia Warszawa typuj TREFL Sopot
23.12 (pt) godz.17:30 Anwil Włocławek typuj TREFL Sopot
27.12 (wt) godz.17:00 Tartu Ulikool Maks&Moortis typuj TREFL Sopot
28.12 (śr) godz.11:00 Valmiera Glass Via typuj TREFL Sopot
04.12 (nd) godz.13:30 TREFL Sopot 83:68 Rawlplug Sokół Łańcut
01.12 (czw) godz.19:00 TREFL Sopot 92:100 Ironi Ness Ziona
28.11 (pon) godz.18:00 King Szczecin 81:77 TREFL Sopot
23.11 (śr) godz.19:00 Enea Zastal BC Zielona Góra 83:99 TREFL Sopot
20.11 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 93:78 BM Stal Ostrów Wielkopolski LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław 10 10 0 905:779 20
2 TREFL SOPOT 10 9 1 873:784 19
3 BM Stal Ostrów Wielkopolski 10 8 2 912:813 18
4 Anwil Włocławek 11 7 4 902:834 18
5 King Szczecin 10 7 3 831:825 17
6 Legia Warszawa 10 6 4 774:719 16
7 Enea Zastal BC Zielona Góra 10 6 4 847:811 16
8 PGE Spójnia Stargard 10 5 5 784:791 15
9 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 10 4 6 756:763 14
10 SUZUKI ARKA GDYNIA 9 4 5 722:744 13
11 Polski Cukier Start Lublin 10 3 7 779:855 13
12 MKS Dąbrowa Górnicza 9 3 6 739:736 12
13 Tauron GTK Gliwice 9 3 6 657:722 12
14 Rawlplug Sokół Łańcut 10 2 8 707:784 12
15 Twarde Pierniki Toruń 10 1 9 731:842 11
16 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 10 1 9 808:925 11

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 10 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Rawlplug Sokół Łańcut 83:68 (28:19, 24:20, 13:16, 18:13)
  • SUZUKI ARKA GDYNIA - Enea Zastal BC Zielona Góra 78:90 (25:20, 17:21, 17:21, 19:28)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń 94:58 (30:19, 23:15, 28:18, 13:6)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 61:86 (21:28, 13:16, 16:23, 11:19)
  • Anwil Włocławek - Polski Cukier Start Lublin 86:63 (22:19, 15:15, 28:19, 21:10)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 76:79 (23:20, 21:17, 16:21, 16:21)
  • PGE Spójnia Stargard - BM Stal Ostrów Wielkopolski 89:91 (22:14, 26:18, 16:26, 25:33)
  • Tauron GTK Gliwice - Śląsk Wrocław 71:91 (19:22, 21:25, 13:21, 18:23)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla