• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 78%[198]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Dexia Mons-Hainaut
(TYP 2) 22%[55]
 
05.10 wt
godz. 19:00
55
:
73
Dexia Mons-Hainaut
Falstart w Ergo Arenie Falstart w Ergo Arenie 5 października 2010 (88 opinii)

Sopoccy koszykarze zawiedli na całej linii i w swoim pierwszym meczu w Ergo...

Trener

Karlis Muiznieks
ocena
2.58 (12 ocen)

Zawodnicy

Giedrius Gustas
ocena
4.78 (18 ocen)
Marcin Stefański
ocena
4.39 (18 ocen)
Lawrence Kinnard
ocena
4.25 (16 ocen)
Michał Hlebowicki
ocena
4.13 (16 ocen)
Adam Waczyński
ocena
3.88 (16 ocen)
Paweł Kikowski
ocena
2.86 (14 ocen)
Dragan Ceranić
ocena
2.57 (14 ocen)

Terminarz

16.06 (nd) godz.20:00 TREFL Sopot 77:71 King Szczecin LIVE!
13.06 (czw) godz.20:00 King Szczecin 80:101 TREFL Sopot
10.06 (pon) godz.20:00 TREFL Sopot 88:84 King Szczecin LIVE!
07.06 (pt) godz.20:00 King Szczecin 81:76 TREFL Sopot LIVE!
05.06 (śro) godz.20:00 King Szczecin 75:59 TREFL Sopot LIVE!
02.06 (nd) godz.20:50 TREFL Sopot 84:81 King Szczecin LIVE!
31.05 (pt) godz.20:00 TREFL Sopot 73:82 King Szczecin LIVE!
27.05 (pon) godz.20:00 Śląsk Wrocław 77:81 TREFL Sopot LIVE!
25.05 (sob) godz.15:00 Śląsk Wrocław 76:70 TREFL Sopot LIVE!
21.05 (wt) godz.17:30 TREFL Sopot 88:70 Śląsk Wrocław LIVE!

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek
2 Trefl Sopot
3 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
4 King Szczecin
5 Legia Warszawa
6 Śląsk Wrocław
7 MKS Dąbrowa Górnicza
8 PGE Spójnia Stargard
9 Polski Cukier Start Lublin
10 Dziki Warszawa
11 Icon Sea Czarni Słupsk
12 Arriva Polski Cukier Toruń
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
14 Tauron GTK Gliwice
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

  • Ćwierćfinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 97:78 oraz 82:81, 84:92, 101:93 po dogrywce
  • Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 89:70 oraz 98:84, 82:86, 68:86, 77:81
  • King Szczecin - Legia Warszawa 85:80 oraz 80:77, 88:90, 99:84
  • Arged BM Stal Ostrów - Śląsk Wrocław 76:85 oraz 81:64, 97:102, 84:74, 81:83
  • Pófinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław 78:54, 88:70, 70:76, 81:77
  • King Szczecin - PGE Spójnia Stargard 104:86 oraz 78:72, 88:75
  • Finały (do czterech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - King Szczecin 73:82, 84:81, 59:75, 76:81, 88:84, 101:80, 77:71
  • O 3. miejsce (dwumecz, pierwszy mecz u niżej sklasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • PGE Spójnia Stargard - Śląsk Wrocław 168:175 (83:88, 85:87)
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 9-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z Orlen Basket Ligi: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla