Wiadomości

FOTO: Siatkarze i koszykarze przed sezonem

Najnowszy artukuł na ten temat FOTO: Piłka często wpadała do siatki
Drużyny Trefla Sopot i Asseco Gdynia w ostatnim meczu przed sezonem zaprezentowali się razem na boisku Ergo Areny. Wszystko w ramach prezentacji pierwszego z zespołów.
Drużyny Trefla Sopot i Asseco Gdynia w ostatnim meczu przed sezonem zaprezentowali się razem na boisku Ergo Areny. Wszystko w ramach prezentacji pierwszego z zespołów. fot. Monika Goldszmidt-Czarniak/Trojmiasto.pl

Prezentacje siatkarzy Lotosu Trefla i koszykarzy Trefla, słabsza postawa trójmiejskich drużyn tak na trawie, poza rugbystami, jak i w hali oraz żużel, judo i regaty żeglarskie. Tak bogatego w różnorakie dyscypliny sportowe w Gdańsku, Gdyni i Sopocie tygodnia już dawno nie było.



ZOBACZ ZDJĘCIA Z PREZENTACJI LOTOSU TREFLA GDAŃSK (37 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU VISTAL GDYNIA - ZAGŁĘBIE LUBIN (36 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z FINAŁU MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI PAR KLUBOWYCH NA ŻUŻLU (47 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MISTRZOSTW POLSKI JUDO (33 zdjęcia)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU OGNIWO SOPOT - ORKAN SOCHACZEW (34 zdjęcia)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z BŁĘKITNEJ WSTĘGI ZATOKI GDAŃSKIEJ 2013 (64 zdjęcia)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ARKA GDYNIA - ENERGETYK ROW RYBNIK (31 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU TREFL SOPOT - ASSECO GDYNIA (54 zdjęcia)

Opinie (1)

  • przed sezonem zawsze wszystko fajnie wygląda

    a potem przegrana goni przegraną

    • 2 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższe spotkanie Arki

data meczu: 26.02.2022

Widzew Łódź
:
ARKA Gdynia
mecz ligowy

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Krzysztof Wiecki 23 43 65.2%
2. J P 23 41 60.9%
3. Baltyk Gdynia 23 40 60.9%
4. Grzegorz Preiss 23 40 60.9%
5. Marcin Rychox83 21 38 61.9%

Aktualna tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 20 13 5 2 36:15 44
2 Widzew Łódź 20 11 6 3 35:21 39
3 Korona Kielce 20 10 5 5 27:19 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 9 5 6 35:24 32
5 Sandecja Nowy Sącz 20 9 4 7 24:21 31
6 GKS Tychy 20 8 6 6 21:21 30
7 ARKA GDYNIA 20 9 2 9 31:19 29
8 Chrobry Głogów 20 8 5 7 22:18 29
9 ŁKS Łódź 19 8 5 6 22:19 29
10 Odra Opole 20 8 5 7 28:28 29
11 Resovia 20 7 6 7 22:22 27
12 Skra Częstochowa 20 7 6 7 13:19 27
13 GKS Katowice 20 5 8 7 25:33 23
14 Zagłębie Sosnowiec 20 5 6 9 27:30 21
15 Puszcza Niepołomice 19 5 4 10 21:28 19
16 Stomil Olsztyn 19 5 1 13 21:35 16
17 GKS Jastrzębie 19 2 7 10 15:33 13
18 Górnik Polkowice 20 1 10 9 17:37 13

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 20 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Stomil Olsztyn 6:0 (1:0)
  • Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice 5:0 (3:0)
  • Miedź Legnica - GKS Tychy 2:0 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 1:2 (1:2)
  • Skra Częstochowa - Apklan Resovia (mecz w Rzeszowie) 0:1 (0:1)
  • Chrobry Głogów - Widzew Łódź 0:0
  • GKS Jastrzębie - Korona Kielce 0:2 (0:1)
  • Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole 1:2 (1:1)
  • ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice (odwołany z powodu zakażeń koronawirusem w zespole gości)

Terminarz

26.02.2022 (sob) Widzew Łódź ARKA Gdynia
02.03.2022 (śr) ARKA Gdynia Raków Częstochowa
05.12 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 6:0 Stomil Olsztyn LIVE!
01.12 (śr) godz.17:15 ARKA Gdynia 2:1 Zagłębie Lubin LIVE!
27.11 (sob) godz.12:40 Chrobry Głogów 1:0 ARKA Gdynia LIVE!

Najbliższe spotkanie Trefla

początek meczu: 12.12.2021 godz. 20:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

80%

90 typowań

2

20%

23 typowania

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Emil P. 10 26 80%
2. Piotr Mat. 10 24 80%
3. Jacek Urbanek 10 24 70%
4. Witold Stasiewski 10 23 80%
5. Wojciech Hajdamowicz 9 23 77.8%

Aktualna tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 11 11 0 33:5 31
2 Jastrzębski Węgiel 11 8 3 28:11 26
3 Projekt Warszawa 10 7 3 23:15 21
4 Indykpol AZS Olsztyn 10 7 3 23:13 20
5 PGE Skra Bełchatów 10 7 3 26:16 20
6 Aluron CMC Warta Zawiercie 9 7 2 21:13 19
7 LUK Lublin 10 5 5 19:21 14
8 Asseco Resovia Rzeszów 10 4 6 16:19 13
9 Cuprum Lubin 10 3 7 17:23 12
10 GKS Katowice 10 4 6 14:23 10
11 TREFL GDAŃSK 10 3 7 13:21 10
12 Cerrad Enea Czarni Radom 10 3 7 11:25 8
13 Ślepsk Malow Suwałki 10 2 8 9:25 6
14 Stal Nysa 11 0 11 10:33 3

Wyniki 10 kolejki:

  • Asseco Resovia - TREFL GDAŃSK 0:3 (21:25, 20:25, 21:25)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 (25:18, 25:23, 25:19)
  • Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 0:3 (21:25, 18:25, 20:25)
  • PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Malow Suwałki 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)
  • LUK Lublin - Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (25:13, 22:25, 25:18, 25:14)
  • Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 (23:25, 35:33, 17:25, 19:25)
  • poniedziałek
  • Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie

Terminarz

12.12 (nd) godz.20:30 TREFL Gdańsk typuj LUK Lublin
19.12 (nd) godz.20:30 TREFL Gdańsk typuj Ślepsk Malow Suwałki
22.12 (śr) BBTS Bielsko-Biała TREFL Gdańsk
05.12 (nd) godz.14:45 Asseco Resovia 0:3 TREFL Gdańsk
28.11 (nd) godz.14:45 TREFL Gdańsk 0:3 PGE Skra Bełchatów LIVE!

Najbliższe spotkanie Trefla

początek meczu: 08.12.2021 godz. 19:00

mecz pucharowy

Jak typują inni

1

38%

51 typowań

x

0%

0 typowań

2

62%

82 typowania

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Damian Łupiński 21 38 66.7%
2. Waldemar Niklas 21 36 61.9%
3. Jacek P. 21 35 66.7%
4. Wojteks 23 21 35 66.7%
5. Jacek Urbanek 21 34 66.7%

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 14 10 4 1272:1169 24
2 Anwil Włocławek 13 10 3 1069:967 23
3 Twarde Pierniki Toruń 13 10 3 1143:1097 23
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 13 9 4 1056:1006 22
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 13 8 5 1169:1079 21
6 Śląsk Wrocław 13 7 6 1096:1012 20
7 King Szczecin 13 7 6 1105:1094 20
8 Legia Warszawa 12 7 5 973:923 19
9 TREFL SOPOT 13 6 7 1028:1019 19
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 12 6 6 976:959 18
11 ASSECO ARKA GDYNIA 13 5 8 959:1039 18
12 HydroTruck Radom 13 4 9 1062:1095 17
13 PGE Spójnia Stargard 12 5 7 946:1036 17
14 MKS Dąbrowa Górnicza 13 3 10 1055:1152 16
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 13 3 10 957:1054 16
16 GTK Gliwice 13 3 10 1015:1180 16

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 13 kolejki:

  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 86:70 (21:14, 25:24, 21:16, 19:16)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:83 (15:25, 17:20, 20:19, 21:29)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 77:88 (19:18, 24:30, 24:14, 10:26)
  • Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 105:90 (37:23, 27:23, 18:20, 23:24)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń 77:94 (17:20, 16:19, 30:31, 14:24)
  • King Szczecin - Legia Warszawa 99:83 (28:22, 23:26, 21:16, 27:19)
  • Anwil Włocławek - GTK Gliwice 95:71 (21:17, 30:15, 27:18, 17:21)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 76:73 (17:13, 25:26, 14:19, 20:15)

Terminarz

08.12 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Sporting Lizbona
11.12 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj ASSECO ARKA Gdynia LIVE!
15.12 (śr) godz.22:00 Benfica Lizbona typuj TREFL Sopot
03.12 (pt) godz.19:30 TREFL Sopot 86:70 MKS Dąbrowa Górnicza
21.11 (nd) godz.15:30 TREFL Sopot 69:61 King Szczecin

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane