Terminarz

Sezon:
18.05 (sob) g.15:30
Śląsk Wrocław 4:0 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.05 (pon) g.18:00
ARKA Gdynia 3:1 Wisła Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.05 (pt) g.18:00
ARKA Gdynia 2:0 Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.05 (pt) g.18:00
Wisła Płock 1:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.04 (nd) g.15:30
Korona Kielce 0:2 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.04 (czw) g.18:00
ARKA Gdynia 2:0 Miedź Legnica przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.04 (pon) g.18:00
Górnik Zabrze 1:0 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.04 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 1:1 Miedź Legnica przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.04 (nd) g.15:30
Pogoń Szczecin 3:3 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.04 (wt) g.20:30
ARKA Gdynia 0:0 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.03 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 0:2 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.03 (nd) g.15:30
Zagłębie Lubin 0:0 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.03 (sob) g.20:30
ARKA Gdynia 1:2 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.03 (nd) g.18:00
Lech Poznań 1:0 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.02 (pt) g.18:00
ARKA Gdynia 1:2 Piast Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.02 (sob) g.18:00
Zagłębie Sosnowiec 3:2 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.02 (nd) g.15:30
ARKA Gdynia 1:2 Korona Kielce przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.12 (pt) g.18:00
ARKA Gdynia 3:3 Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.12 (sob) g.18:00
Górnik Zabrze 1:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.12 (pon) g.18:00
ARKA Gdynia 0:3 Cracovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.12 (wt) g.20:30
mecz pucharowy ARKA Gdynia 0:2 Jagiellonia Białystok przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.11 (pt) g.20:30
Jagiellonia Białystok 3:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.11 (pon) g.18:00
ARKA Gdynia 4:1 Wisła Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.11 (nd) g.15:30
Miedź Legnica 0:4 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.11 (pt) g.18:00
ARKA Gdynia 2:3 Pogoń Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.10 (wt) g.13:00
mecz pucharowy Huragan Morąg 0:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.10 (sob) g.18:00
LECHIA Gdańsk 2:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.10 (sob) g.18:00
Śląsk Wrocław 1:2 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.10 (nd) g.15:30
ARKA Gdynia 3:1 Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.09 (pt) g.20:30
Legia Warszawa 1:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.09 (wt) g.15:00
mecz pucharowy Śląsk Świętochłowice 0:3 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.09 (pt) g.20:30
ARKA Gdynia 1:0 Lech Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.09 (sob) g.18:00
Piast Gliwice 1:0 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.09 (sob) g.15:30
ARKA Gdynia 2:2 Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.08 (pt) g.20:30
Korona Kielce 2:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.08 (sob) g.18:00
Wisła Płock 1:3 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.08 (sob) g.20:30
ARKA Gdynia 1:1 Górnik Zabrze przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.08 (pon) g.18:00
Cracovia 0:0 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.07 (nd) g.18:00
ARKA Gdynia 0:2 Jagiellonia Białystok przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.07 (sob) g.18:00
Wisła Kraków 0:0 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.07 (sob) g.20:00
mecz pucharowy Legia Warszawa 2:3 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Piłka nożna - Ekstraklasa
Końcowa tabela sezonu 2018/2019
1 Piast Gliwice
2 Legia Warszawa
3 LECHIA GDAŃSK
4 Cracovia
5 Jagiellonia Białystok
6 Zagłębie Lubin
7 Pogoń Szczecin
8 Lech Poznań
9 Wisła Kraków
10 Korona Kielce
11 Górnik Zabrze
12 Śląsk Wrocław
13 ARKA GDYNIA
14 Wisła Płock
15 Miedź Legnica
16 Zagłębie Sosnowiec

Po rozegraniu 30 kolejek, nastąpił podział na grupę A - mistrzowską (pozycje 1-8) oraz B - spadkową (9-16). Drużyny zagrały w grupach każdy z każdym bez rewanżów z zachowaniem całego dotychczas zdobytego dorobku punktowego. Z ekstraligi spadły Miedź Legnica i Zagłębie Sosnowiec. Awans wywalczyły Raków Częstochowa i ŁKS Łódź.

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 30.10.2020 godz. 17:00 LIVE!

mecz pucharowy

Jak typują inni

1

80%

130 typowań

x

14%

24 typowania

2

6%

9 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Ryszard Kiwatrowski 8 22 87.5%
2. Kasia Lamczyk 10 22 70%
3. Wojciech rohde Rohde 10 22 70%
4. Miś Brązuś 10 21 70%
5. Hubert Kowalik 10 21 70%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

ankieta w artykule Czy zdobycz punktowa Arki Gdynia jest adekwatna do tego co drużyna pokazała na boisku?