• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
26.05 (czw) g.20:45
ARKA Gdynia 0:2 Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.05 (nd) g.12:40
ARKA Gdynia 2:1 Sandecja Nowy Sącz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.05 (pt) g.20:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.05 (nd) g.12:40
ARKA Gdynia 0:2 Miedź Legnica przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.05 (nd) g.15:00
Resovia 4:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.04 (śr) g.20:30
ARKA Gdynia 2:0 ŁKS Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.04 (sob) g.12:40
Korona Kielce 1:2 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.04 (czw) g.18:00
ARKA Gdynia 3:2 GKS Jastrzębie przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.04 (nd) g.12:40
Puszcza Niepołomice 2:3 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.04 (czw) g.20:30
GKS Tychy 0:2 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.04 (nd) g.18:00
ARKA Gdynia 3:2 Skra Częstochowa przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
19.03 (sob) g.20:30
ARKA Gdynia 2:2 GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.03 (sob) g.12:40
Odra Opole 1:3 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.03 (nd) g.15:00
ARKA Gdynia 2:0 Górnik Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.03 (wt) g.20:45
mecz pucharowy ARKA Gdynia 0:2 Raków Częstochowa przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.02 (pt) g.20:30
Widzew Łódź 2:5 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.12 (nd) g.12:40
ARKA Gdynia 6:0 Stomil Olsztyn przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.12 (śr) g.17:15
mecz pucharowy ARKA Gdynia 2:1 Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.11 (sob) g.12:40
Chrobry Głogów 1:0 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.11 (sob) g.12:40
Zagłębie Sosnowiec 1:0 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.11 (nd) g.15:00
Sandecja Nowy Sącz 3:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.11 (pt) g.20:30
ARKA Gdynia 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
31.10 (nd) g.12:40
Miedź Legnica 1:0 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.10 (wt) g.13:30
mecz pucharowy Lechia Zielona Góra 0:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (sob) g.15:00
ARKA Gdynia 2:0 Resovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.10 (nd) g.12:40
ŁKS Łódź 1:0 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.10 (pt) g.17:30
ARKA Gdynia 0:0 Korona Kielce przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.10 (pon) g.18:00
GKS 1962 Jastrzębie 1:5 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.09 (śr) g.15:00
mecz pucharowy GKS Bełchatów 0:5 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.09 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 2:0 Puszcza Niepołomice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.09 (pon) g.18:00
Skra Częstochowa 2:1
mecz w Gdyni
ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.09 (czw) g.18:00
GKS Katowice 2:4 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.09 (nd) g.12:40
ARKA Gdynia 0:1 GKS Tychy przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.08 (sob) g.12:40
ARKA Gdynia 3:0 Odra Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.08 (nd) g.15:00
Górnik Polkowice 2:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.08 (śr) g.20:30
ARKA Gdynia 3:1 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.08 (sob) g.18:00
Stomil Olsztyn 0:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.08 (sob) g.20:30
ARKA Gdynia 0:2 Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
31.07 (sob) g.20:30
ARKA Gdynia 1:1 Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Piłka nożna - I liga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 34 23 8 3 56:22 77
2 Widzew Łódź 34 18 8 8 53:38 62
3 ARKA GDYNIA 34 19 4 11 62:39 61
4 Korona Kielce 34 15 11 8 46:37 56
5 Odra Opole 34 14 9 11 51:46 51
6 Chrobry Głogów 34 13 11 10 43:34 50
7 Sandecja Nowy Sącz 34 12 11 11 39:36 47
8 GKS Katowice 34 11 13 10 44:47 46
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 11 12 11 48:41 45
10 ŁKS Łódź 34 12 9 13 33:37 45
11 Resovia 34 11 11 12 42:39 44
12 GKS Tychy 34 11 11 12 37:41 44
13 Skra Częstochowa 34 8 14 12 28:41 38
14 Puszcza Niepołomice 34 10 7 17 41:50 37
15 Zagłębie Sosnowiec 34 8 12 14 41:48 36
16 Stomil Olsztyn 34 10 5 19 32:52 35
17 Górnik Polkowice 34 5 14 15 32:54 29
18 GKS Jastrzębie 34 5 10 19 32:58 25

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.
Na koniec sezonu przy równej liczbie punktów decyduje bilans bezpośrednich meczów. W trakcie rozgrywek ten przepis jest uwzględniany, jeśli drużyny rozegrały ze sobą oba spotkania. Jeśli jeszcze nie rozegrały, decyduje bilans bramek z całych rozgrywek.

  • Bezpośredni awans do ekstraklasy - dwa pierwsze zespoły:
  • Miedź Legnica, Widzew Łódź
  • Awans do ekstraklasy po barażach
  • Korona Kielce
  • Wyniki baraży:
  • Finał: Korona - Chrobry Głogów 3:2 po dogrywce
  • Półfinały: ARKA GDYNIA - Chrobry 0:2, Korona - Odra Opole 3:0
  • Degradacja do II ligi - trzy ostatnie zespoły
  • Stomil Olsztyn, Górnik Polkowice, GKS Jastrzębie
  • Awans do Fortuna 1. Liga
  • Stal Rzeszów, Chojniczanka, Ruch Chorzów (po barażach)
Półfinały
ARKA GDYNIA
1 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Korona Kielce
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Chrobry Głogów
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Odra Opole
3 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Finał
Korona Kielce po dogrywce
zwycięzca półfinału 1
3
Chrobry Głogów
zwycięzca półfinału 2
2

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 02.10.2022 godz. 15:00 LIVE!

Puszcza Niepołomice
:
ARKA Gdynia
mecz ligowy

Jak typują inni

1

32%

63 typowania

x

25%

50 typowań

2

43%

86 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Damian Łupiński 12 21 58.3%
2. Tomasz Kranz 9 18 66.7%
3. Tomasz Chrostowski 11 18 54.5%
4. Przemek Żuk 12 18 50%
5. Michał Sędzielewski 12 18 50%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

ankieta w artykule Który z rezerwowych Arki powinien grać częściej?