Terminarz

Sezon:
03.05 (wt) g.18:00
ASSECO Gdynia 55:92 Stelmet BC Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.04 (sob) g.17:30
Stelmet BC Zielona Góra 81:53 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.04 (czw) g.18:30
Stelmet BC Zielona Góra 91:57 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.04 (nd) g.20:00
ASSECO Gdynia 72:54 Siarka Tarnobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
19.04 (wt) g.19:00
ASSECO Gdynia 55:71 Stelmet BC Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.04 (sob) g.18:00
Energa Czarni Słupsk 101:58 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.04 (śr) g.19:00
ASSECO Gdynia 79:70
po dogrywce
Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.04 (nd) g.18:00
King Wilki Morskie Szczecin 100:106 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.04 (śr) g.19:00
ASSECO Gdynia 89:68 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.03 (czw) g.19:00
ASSECO Gdynia 79:89 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.03 (sob) g.18:00
AZS Koszalin 83:65 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.03 (śr) g.18:30
PGE Turów Zgorzelec 91:83 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.03 (nd) g.18:00
MKS Dąbrowa Górnicza 72:78
po dogrywce
ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.02 (pon) g.20:40
Rosa Radom 87:80 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.02 (pt) g.18:00
mecz pucharowy Stelmet BC Zielona Góra 86:62 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (pon) g.20:40
ASSECO Gdynia 66:86 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.02 (sob) g.18:00
Start Lublin 69:80 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.01 (pt) g.19:00
ASSECO Gdynia 67:73 Polski Cukier Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.01 (pon) g.18:00
Polfarmex Kutno 75:44 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.01 (sob) g.18:00
ASSECO Gdynia 66:64 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.01 (sob) g.18:00
Siarka Tarnobrzeg 78:80 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.01 (nd) g.18:00
ASSECO Gdynia 66:86 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.12 (śr) g.18:00
Polpharma Starogard Gdański 76:46 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.12 (nd) g.20:00
ASSECO Gdynia 71:65 King Wilki Morskie Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.12 (śr) g.19:00
Stelmet BC Zielona Góra 100:57 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.12 (pon) g.20:35
Śląsk Wrocław 60:82 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (pon) g.20:35
ASSECO Gdynia 71:63 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.12 (czw) g.19:00
ASSECO Gdynia 62:65 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.11 (nd) g.18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 72:81 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.11 (pon) g.20:35
Anwil Włocławek 82:76 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.10 (sob) g.18:00
ASSECO Gdynia 83:52 Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.10 (nd) g.18:00
Polski Cukier Toruń 79:83 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.10 (śr) g.19:00
ASSECO Gdynia 61:64 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.10 (nd) g.18:00
ASSECO Gdynia 71:62 Polfarmex Kutno przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.10 (śr) g.19:00
ASSECO Gdynia 77:75 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (sob) g.13:00
TREFL Sopot 51:73 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet BC Zielona Góra
2 Rosa Radom
3 Energa Czarni Słupsk
4 Anwil Włocławek
5 Polski Cukier Toruń
6 King Wilki Morskie Szczecin
7 Polfarmex Kutno
8 ASSECO GDYNIA
9 PGE Turów Zgorzelec
10 MKS Dąbrowa Górnicza
11 Polpharma Starogard Gdański
12 AZS Koszalin
13 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
14 Śląsk Wrocław
15 TREFL SOPOT
16 Siarka Tarnobrzeg
17 Start Lublin
  • Ćwierćfinały:
  • Stelmet BC Zielona Góra - ASSECO GDYNIA 3-0
  • Energa Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 3-1
  • Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin 3-1
  • Rosa Radom - Polfarmex Kutno 3-0
  • Półfinały:
  • Rosa Radom - Anwil Włocławek 3-1
  • Stelmet BC Zielona Góra 3-0
  • Finał:
  • Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom 4-0
  • Mecz o 3. miejsce:
  • Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 2-0
Ćwierćfinały
Stelmet BC Zielona Góra
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Polski Cukier Toruń
4 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Rosa Radom
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Anwil Włocławek
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
ASSECO GDYNIA
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Energa Czarni Słupsk
5 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Polfarmex Kutno
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
King Wilki Morskie Szczecin
6 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Półfinały
Stelmet BC Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
Rosa Radom
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Energa Czarni Słupsk
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Anwil Włocławek
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
Stelmet BC Zielona Góra
zwycięzca półfinału 1
2
Rosa Radom
zwycięzca półfinału 2
0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Piotr Micewicz 33 68 75.8%
2. Waldemar Gajda 33 65 72.7%
3. Tadeusz Grota 32 64 75%
4. Adrian Pobłocki 33 64 69.7%
5. Janusz Ruszkiewicz 33 63 72.7%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »