Terminarz

Sezon:
03.03 (śr) g.17:00
VBW ARKA Gdynia typuj Basket 25 Bydgoszcz
27.02 (sob)
CCC Polkowice VBW ARKA Gdynia
20.02 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia typuj Ślęza Wrocław
13.02 (sob) g.18:30
Enea AZS Poznań typuj VBW ARKA Gdynia
30.01 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia typuj GTK Gdynia
16.01 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia typuj Energa Toruń
09.01 (sob)
CTL Zagłębie Sosnowiec VBW ARKA Gdynia
02.01 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia typuj Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
27.12 (nd)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp VBW ARKA Gdynia
19.12 (sob) g.13:00
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj VBW ARKA Gdynia
12.12 (sob)
Basket 25 Bydgoszcz VBW ARKA Gdynia
09.12 (śr)
VBW ARKA Gdynia CCC Polkowice
04.12 (pt)
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia ZVVZ USK Praga
03.12 (czw)
mecz pucharowy Fenerbahce Stambuł VBW ARKA Gdynia
01.12 (wt)
mecz pucharowy LDLC ASVEL Feminin VBW ARKA Gdynia
25.11 (śr) g.18:00
Ślęza Wrocław typuj
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu
21.11 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 99:62
bez publiczności
Enea AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.10 (śr) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 103:53
bez publiczności
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.10 (sob) g.18:00
Energa Toruń 52:106
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.10 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 92:71
bez publiczności
CTL Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.10 (nd) g.18:00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 56:83 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.10 (śr) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 95:72 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.10 (sob) g.17:00
GTK Gdynia 55:101 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.09 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Basket 25 Bydgoszcz 47:96 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 7 7 0 679:421 14
2 Basket Bydgoszcz 7 6 1 544:454 13
3 CCC Polkowice 6 6 0 538:340 12
4 Ślęza Wrocław 6 3 3 467:427 9
5 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 6 3 3 457:460 9
6 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 5 3 2 417:342 8
7 CTL Zagłębie Sosnowiec 6 2 4 462:474 8
8 Enea AZS Poznań 6 2 4 424:450 8
9 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 5 2 3 349:415 7
10 GTK GDYNIA 7 0 7 405:620 7
11 Energa Toruń 7 0 7 322:661 7

Wyniki 7 kolejki:

  • VBW ARKA GDYNIA - Enea AZS Poznań 99:62 (28:16, 24:22, 20:16, 27:8)
  • DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA - CCC Polkowice 57:89 (20:25, 7:16, 14:29, 16:19)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - GTK GDYNIA 93:66 (17:19, 29:21, 30:9, 17:17)
  • CTL Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń 106:35 (32:10, 26:7, 26:6, 22:12)
  • Basket Bydgoszcz - Ślęza Wrocław 73:71 (14:20, 14:23, 15:15, 30:13)
  • pauzuje:
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Polska Strefa Inwestycji Enea Gorzów Wlkp. - DGT AZS POLITECHNIKA, wtorek, godz. 18

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 25.11.2020 godz. 18:00

Ślęza Wrocław
:
VBW ARKA Gdynia
mecz ligowy

Jak typują inni

1

2%

4 typowania

x

0%

0 typowań

2

98%

180 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Sufcia Jagularownia 8 19 100%
2. Radosław Kalkowski 8 19 100%
3. Krzysztof Szyszko 8 19 100%
4. Arkadiusz Grzegorczyk 8 19 100%
5. Stanisław Magdaleński 8 19 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »