• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
30.03 (sob) g.18:00
Corotop Gwardia Opole typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
24.03 (nd) g.16:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Arged Rebud Ostrovia
20.03 (śro) g.20:00
Azoty Puławy typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
06.03 (śro) g.18:00
mecz pucharowy ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Grupa Azoty Unia Tarnów
02.03 (sob) g.16:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Piotrkowianin
23.02 (pt) g.18:00
Grupa Azoty Unia Tarnów 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.02 (sob) g.16:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 29:29
karne 3:4
Górnik Zabrze przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.02 (śro) g.18:00
mecz pucharowy ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:23 Azoty Puławy przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.02 (nd) g.16:00
Energa Kalisz 26:24 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.02 (czw) g.18:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 23:35 Orlen Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.02 (sob) g.16:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 21:27 KGHM Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (sob) g.17:00
mecz pucharowy E.Link Gwardia Koszalin 25:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.12 (pon) g.18:00
Zagłębie Lubin 31:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (czw) g.18:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:30 Zepter Legionowo przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.12 (sob) g.16:00
Industria Kielce 34:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.12 (sob) g.18:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 22:26 MMTS Kwidzyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.11 (pon) g.18:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 27:26 Corotop Gwardia Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (pon) g.18:00
Arged Rebud Ostrovia Ostrów Wlkp. 30:28 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.11 (nd) g.15:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 32:34 Azoty Puławy przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.10 (sob) g.16:00
Piotrkowianin 31:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.10 (nd) g.15:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 36:38 Grupa Azoty Unia Tarnów przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.10 (nd) g.15:00
Górnik Zabrze 31:26 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.10 (nd) g.16:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 30:34 Energa Kalisz przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.09 (nd) g.15:00
Orlen Wisła Płock 31:20 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.09 (nd) g.15:00
KGHM Chrobry Głogów 34:27 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.09 (nd) g.18:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 27:27
karne 1:4
Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.09 (czw) g.20:00
Zepter Legionowo 35:36 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.09 (nd) g.15:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:41 Kielce Handball przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.08 (śro) g.20:00
MMTS Kwidzyn 33:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
1 Orlen Wisła Płock 22 22 0 0 0 759:478 66
2 Industria Kielce 21 20 0 0 1 817:557 60
3 Górnik Zabrze 22 14 3 0 5 655:593 48
4 KGHM Chrobry Głogów 22 15 0 0 7 637:634 45
5 Azoty-Puławy 22 12 0 1 9 695:661 37
6 Energa Kalisz 22 9 1 1 11 561:619 30
7 Arged Rebud Ostrovia 22 9 1 1 11 611:665 30
8 MMTS Kwidzyn 22 7 1 3 11 607:656 26
9 Corotop Gwardia Opole 21 7 2 1 11 559:595 26
10 Piotrkowianin 22 8 1 0 13 603:697 26
11 Grupa Azoty Unia Tarnów 22 7 1 1 13 578:661 24
12 Zagłębie Lubin 22 5 1 1 15 571:663 18
13 Zepter Legionowo 22 4 0 0 18 597:696 12
14 Energa Wybrzeże Gdańsk 22 3 0 2 17 617:692 11

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Zespoły z miejsc 9-14 zagrają o utrzymanie. Te ekipy przystąpią do gry z dorobkiem punktowym z fazy zasadniczej. Każdy z nich zagra po pięć meczów. Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 22 kolejki:

  • Grupa Azoty Unia Tarnów - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 29:33 (17:18)
  • Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 44:22 (24:12)
  • Arged Rebud Ostrovia - Zepter Legionowo 39:33 (17:17)
  • Górnik Zabrze - Energa Kalisz 26:21 (11:12)
  • Azoty Puławy - Zagłębie Lubin 36:24 (17:12)
  • Piotrkowianin - KGHM Chrobry Głogów 26:31 (15:13)
  • Poniedziałek
  • Gwardia Opole - Industria Kielce

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 02.03.2024 godz. 16:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

84%

97 typowań

x

2%

2 typowania

2

14%

16 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Marek Lamczyk 23 43 73.9%
2. Wojteks 23 24 42 75%
3. Grzegorz Wantoch -rekowski 24 42 70.8%
4. Jakub Laskowski 23 42 69.6%
5. Renata Koczyńska 24 41 75%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »