Terminarz

Sezon:
20.03 (sob) g.18:30
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 60:70
bez publiczności
CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.03 (nd) g.19:00
CCC Polkowice 89:71
bez publiczności
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.03 (sob) g.19:00
CCC Polkowice 86:72
bez publiczności
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.02 (sob) g.17:00
Basket 25 Bydgoszcz 77:76
bez publiczności
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.02 (wt) g.19:30
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 75:91
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.02 (nd) g.17:00
Energa Toruń 93:68
bez publiczności
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.02 (nd) g.17:00
CCC Polkowice 66:90
bez publiczności
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.01 (pt) g.18:00
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 94:81
bez publiczności
CTL Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.01 (nd) g.16:00
Ślęza Wrocław 67:68
bez publiczności
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.01 (sob) g.13:00
DGT Politechnika Gdańska 70:77
bez publiczności
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.01 (sob) g.18:30
Enea AZS Poznań 68:55
bez publiczności
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.01 (nd) g.16:00
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 72:78
bez publiczności
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.12 (pon) g.18:00
GTK Gdynia 67:98
bez publiczności
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.12 (śr) g.19:30
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 87:83
bez publiczności
Enea AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.12 (nd) g.15:30
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 85:88
bez publiczności
Basket 25 Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.12 (śr) g.18:00
CTL Zagłębie Sosnowiec 88:69
bez publiczności
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.11 (nd) g.16:00
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 96:54
bez publiczności
Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.11 (wt) g.18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 80:73
bez publiczności
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (sob) g.13:00
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 57:89
bez publiczności
CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.10 (sob) g.13:30
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 80:73
bez publiczności
Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.10 (śr) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 103:53
bez publiczności
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.10 (nd) g.18:00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 83:73
bez publiczności
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.10 (śr) g.19:30
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 86:67
bez publiczności
GTK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 20 20 0 1838:1308 40
2 CCC Polkowice 20 16 4 1687:1326 36
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 20 14 6 1664:1442 34
4 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 20 13 7 1577:1456 33
5 Basket Bydgoszcz 20 13 7 1497:1459 33
6 Enea AZS Poznań 20 9 11 1434:1510 29
7 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 20 8 12 1525:1573 28
8 CTL Zagłębie Sosnowiec 20 7 13 1619:1620 27
9 Ślęza Wrocław 20 5 15 1469:1496 25
10 Energa Toruń 20 5 15 1142:1703 25
11 GTK GDYNIA 20 0 20 1156:1715 20

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-11 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz I Ligi.

Wyniki 22 kolejki:

  • VBW ARKA GDYNIA - Basket Bydgoszcz 122:54 (35:11, 34:10, 30:12, 23:21)
  • Energa Toruń - GTK GDYNIA 70:61 (14:9, 17:18, 18:23, 21:11)
  • CTL Zagłębie Sosnowiec - Enea AZS Poznań 91:64 (24:21, 26:16, 24:8, 17:19)
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Ślęza Wrocław 69:84 (17:23, 23:30, 15:15, 14:16)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - CCC Polkowice 92:73 (33:16, 22:7, 14:31, 23:19)
  • Pauza: DGT AZS Politechnika Gdańska
Ćwierćfinały
VBW ARKA GDYNIA
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
CCC Polkowice
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
CTL Zagłębie Sosnowiec
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Basket 25 Bydgoszcz
5 miejsce po rundzie zasadniczej
3
DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Enea AZS Poznań
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
VBW ARKA GDYNIA
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
CCC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Basket 25 Bydgoszcz
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
VBW ARKA GDYNIA
zwycięzca półfinału 1
1
CCC Polkowice
zwycięzca półfinału 2
0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Politechniki

Najlepiej typujący wyniki Politechniki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Krzysztof Michalowski 23 50 82.6%
2. Henryk Lackowski 23 49 82.6%
3. Maciej Żurawski 23 45 82.6%
4. Slawomir Potrykus 23 45 82.6%
5. Wojciech Koczyński 22 45 81.8%