• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
CCC Polkowice
(TYP 1) 98%[225]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
(TYP 2) 2%[4]
 
14.02 nd
godz. 17:00
CCC Polkowice
66
:
90
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
CCC Polkowice - DGT AZS Politechnika Gdańska 66:90. Sensacyjny triumf koszykarek CCC Polkowice - DGT AZS Politechnika Gdańska 66:90. Sensacyjny triumf koszykarek 14 lutego 2021 (18 opinii)

DGT Politechnika Gdańska pokonała na wyjeździe CCC Polkowice 90:66 (22:19,...

Trener

Wojciech Szawarski
ocena
4.95 (22 oceny)

Zawodnicy

Martyna Koc
ocena
4.96 (26 ocen)
Kataryna Rymarenko
ocena
4.88 (24 oceny)
Sylwia Bujniak
ocena
4.79 (24 oceny)
Maja Scekić
ocena
4.68 (22 oceny)
Marta Stawicka
ocena
4.59 (22 oceny)
Martyna Pyka
ocena
4.39 (23 oceny)
Karolina Strzelczyk
ocena
4.35 (23 oceny)
Ruth Hamblin
ocena
4.00 (22 oceny)
Aleksandra Zmierczak
ocena
3.95 (19 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Anna Adamczyk
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Jazmine Davis
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Natalia Gwizdała
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Anna Górska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Zuzanna Krupa
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Dominika Ullmann
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Sportowa Politechnika

Data powstania:
Rok założenia: 2013

Największe osiągnięcia:
2018 - I miejsce w 1 Lidze Kobiet, wywalczenie awansu do ekstraklasy;
2014 - Mistrzostwo Polski Juniorek Starszych

Barwy:
biało-niebiesko-czerwone

Prezes zarządu:
Paweł Krawczyk

Kierownik administracyjny klubu
Anna Krawczyk Kontakt:
Sportowa Politechnika
Kołobrzeska 75
80-396 Gdańsk

Hala:
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdański
al. Zwycięstwa 12
80-219 Gdańsk

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 KGHM BC Polkowice
2 PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp.
3 VBW Arka Gdynia
4 Ślęza Wrocław
5 MB Zagłębie Sosnowiec
6 Polski Cukier AZS UMCS Lublin
7 Enea AZS Politechnika Poznań
8 Energa Polski Cukier Toruń
9 Polonia Warszawa
10 Basket Ekstraklasa Bydgoszcz
11 MKS Pruszków
  • ćwierćfinały (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - Energa Polski Cukier Toruń 2:0
  • Ślęza Wrocław - MB Zagłębie Sosnowiec 2:1
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Enea AZS Politechnika Poznań 2:0
  • VBW ARKA GDYNIA - Polski Cukier AZS UMCS Lublin 2:0
  • półfinały (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - Ślęza Wrocław 2:0
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - VBW ARKA GDYNIA 2:0
  • o 3. miejsce (mecz i rewanż)
  • VBW ARKA GDYNIA - Ślęza Wrocław 142:133 (62:56 i 80:77)
  • finał (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 2:0

Najczęściej czytane