Wiadomości

stat

Sportowcy oddają hołd prezydentowi Pawłowi Adamowiczowi

Paweł Adamowicz wspierał nie tylko piłkarzy Lechii Gdańsk. Powyżej zrzut ekranu z Twittera piłkarza biało-zielonych Joao Nunesa.
Paweł Adamowicz wspierał nie tylko piłkarzy Lechii Gdańsk. Powyżej zrzut ekranu z Twittera piłkarza biało-zielonych Joao Nunesa. fot. twitter

Świat sportu pogrążył się w żałobie po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza. Piłkarze Lechii Gdańsk sparing z Bytovią zamienili na zamkniętą przed kibicami i mediami grę wewnętrzną, a siatkarze Trefla Gdańsk chcą przełożyć mecz w Lidze Mistrzów. Wiele klubów, zawodników i działaczy nie tylko z Trójmiasta, oddają hołd prezydentowi Gdańsk. Poniżej niektóre wpisy i zdjęcia w mediach społecznościowych.



PRZECZYTAJ O DECYZJI LECHII W RAMACH ŻAŁOBY PO ŚMIERCI PREZYDENTA

fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram

Opinie (70) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższe spotkanie Lechii

początek meczu: 29.03.2019 godz. 20:30 LIVE!

mecz ligowy

Jak typują inni

1

80%

202 typowania

x

13%

34 typowania

2

7%

18 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Najlepiej typujący wyniki Lechii

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Piotr Micewicz 31 59 67.7%
2. Dawid Chamczyk 29 56 69%
3. Nikola Żurawska 31 56 64.5%
4. Karol D 31 56 64.5%
5. Ryszard Arendt 31 56 64.5%

Aktualna tabela

Piłka nożna - Ekstraklasa
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 LECHIA GDAŃSK 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogoń Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia Białystok 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznań 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisła Kraków 26 11 5 10 45:39 38
10 Zagłębie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Śląsk Wrocław 26 7 6 13 33:34 27
12 Górnik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedź Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 ARKA GDYNIA 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisła Płock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zagłębie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18

Po rozegraniu 30 kolejek, nastąpi podział na grupę mistrzowską (pozycje 1-8) oraz spadkową (9-16). Drużyny zagrają w grupach każdy z każdym bez rewanżów z zachowaniem całego dotychczas zdobytego dorobku punktowego.

Terminarz

29.03 (pt) godz.20:30 LECHIA Gdańsk typuj Piast Gliwice LIVE!
02.04 (wt) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj LECHIA Gdańsk
06.04 (sob) godz.20:30 LECHIA Gdańsk typuj Lech Poznań
16.03 (sob) godz.18:00 Zagłębie Sosnowiec 0:1 LECHIA Gdańsk LIVE!
11.03 (pon) godz.18:00 LECHIA Gdańsk 1:1 Wisła Płock LIVE!

Najbliższe spotkanie Trefla

początek meczu: 23.03.2019 godz. 17:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

100%

233 typowania

2

0%

1 typowanie

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Tomek Marcinkowski 33 75 78.8%
2. Sławek Surkont 33 73 78.8%
3. Krystian Kaźmierczak 32 72 78.1%
4. Marek Węgrzynowski 33 72 75.8%
5. Janusz Gawlik 33 72 75.8%

Aktualna tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Zaksa Kędzierzyn-Koźle 23 20 3 62:21 59
2 Onico Warszawa 24 19 5 61:28 57
3 Jastrzębski Węgiel 24 17 7 55:34 50
4 Cerrad Czarni Radom 24 14 10 48:37 42
5 Aluron Virtu Warta Zawiercie 23 14 9 51:42 40
6 PGE Skra Bełchatów 23 14 9 50:42 38
7 Asseco Resovia Rzeszów 24 11 13 42:48 35
8 GKS Katowice 24 11 13 44:47 32
9 Indykpol AZS Olsztyn 24 9 15 45:51 30
10 TREFL GDAŃSK 23 9 14 39:50 27
11 Chemik Bydgoszcz 24 7 17 32:57 22
12 Cuprum Lubin 23 7 16 29:54 20
13 MKS Będzin 23 1 22 19:66 7

13 grudnia z rozgrywek wycofała się Stocznia Szczecin, która miała bilans: 5 wygranych, 4 przegrane, 15 punktów, sety 16:14. Wszystkie wyniki z udziałem tej drużyny zostały anulowane. PlusLiga kontynuuje rozgrywki w składzie 13 drużyn.

Terminarz

23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk typuj MKS Będzin
19.03 (wt) godz.17:00 Zenit Kazań 2:3 złoty set 15:12 TREFL Gdańsk LIVE!
16.03 (sob) godz.17:30 Cerrad Czarni Radom 3:0 TREFL Gdańsk
13.03 (śr) godz.18:00 TREFL Gdańsk 2:3 Zenit Kazań LIVE!
11.03 (pon) godz.20:30 TREFL Gdańsk 2:3 PGE Skra Bełchatów LIVE!

Najwyżej ocenieni zawodnicy MH Automatyki

Najlepiej typujący wyniki MH Automatyki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Baltyk Gdynia 51 82 64.7%
2. Wieslaw Kacprzak 50 81 64%
3. Osa Kosa2 51 77 60.8%
4. Arkadiusz Kunowski 51 77 60.8%
5. Włodzimierz Kamelski 51 77 60.8%

Tabela po rundzie zasadniczej

Polska Hokej Liga
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Tauron KH GKS Katowice 42 34 2 0 7 201:76 103
2 GKS Tychy 42 30 4 4 4 199:86 102
3 TatrySki Podhale Nowy Targ 42 27 4 1 10 157:85 90
4 JKH GKS Jastrzębie 42 23 2 5 12 125:76 78
5 Comarch Cracovia 42 21 1 7 13 150:103 72
6 Energa Toruń 42 18 3 3 18 138:115 63
7 MH AUTOMATYKA GDAŃSK 42 18 1 5 18 117:110 61
8 Unia Oświęcim 42 14 6 3 19 138:130 57
9 Zagłębie Sosnowiec 42 12 5 2 23 108:153 48
10 PGE Orlik Opole 42 5 4 3 30 94:210 26
11 Węglokoks Kraj Polonia Bytom 42 4 3 0 35 88:248 18
12 Kadra PZHL 22 2 0 2 18 39:162 8

Po czterech rundach sezonu zasadniczego zespoły z miejsc 1-6 awansują do play-off, a drużyny z miejsc 7-10 rozegrają mecze rundy wstępnej Pre-Play-off. Zwycięzcy Pre-Play-off przystąpią do Play-off, natomiast drużyny które zostały pokonane przystąpią do barażu o utrzymanie w PHL. W ramach
barażu o utrzymanie w PHL do tych drużyn dołączy drużyna z miejsca 11 po sezonie zasadniczym oraz zwycięzca rozgrywek I ligi w sezonie 2018/2019. Kadra PZHL uczestniczy w sezonie wyłącznie w rundzie zasadniczej i rozgrywka mecze tylko na wyjazdach.

Playoff

Ćwierćfinały
Tauron KH GKS Katowice
1 miejsce po rundzie zasadniczej
4
JKH GKS Jastrzębie
4 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Unia Oświęcim
8 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Comarch Cracovia
5 miejsce po rundzie zasadniczej
4
GKS Tychy
2 miejsce po rundzie zasadniczej
4
TatrySki Podhale Nowy Targ
3 miejsce po rundzie zasadniczej
4
MH AUTOMATYKA GDAŃSK
7 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Toruń
6 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Półfinały
Tauron KH GKS Katowice
zwycięzca ćwierćfinału 1
0
GKS Tychy
zwycięzca ćwierćfinału 3
1
Comarch Cracovia
zwycięzca ćwierćfinału 2
3
TatrySki Podhale Nowy Targ
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał

Terminarz

06.03 (śr) godz.17:35 GKS Tychy 2:0 MH AUTOMATYKA Gdańsk LIVE!
03.03 (nd) godz.17:00 MH AUTOMATYKA Gdańsk 0:3 GKS Tychy LIVE!
28.02 (czw) godz.18:00 GKS Tychy 1:2 MH AUTOMATYKA Gdańsk
25.02 (pon) godz.18:30 MH AUTOMATYKA Gdańsk 4:8 GKS Tychy LIVE!
22.02 (pt) godz.18:00 GKS Tychy 1:3 MH AUTOMATYKA Gdańsk

Najbliższe spotkanie Wybrzeża

początek meczu: 31.03.2019 godz. 14:30

Car Gwarant Start Gniezno
:
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
mecz ligowy

Jak typują inni

1

22%

45 typowań

x

1%

2 typowania

2

77%

160 typowań

TYPUJ!

Aktualna tabela

Nice 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0 0 0:0 0
2 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0 0 0:0 0
3 Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
4 Ostrovia Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
5 ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
6 Unia Tarnów 0 0 0 0 0:0 0
7 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 0 0 0 0 0:0 0

Do rozgrywek nie została dopuszczona Stal Rzeszów. Po rundzie zasadniczej cztery najlepsze drużyny awansują do play-off. Ostatni zespół pojedzie w barażach z drugim zespołem II ligi.

Terminarz

31.03 (nd) godz.14:30 Car Gwarant Start Gniezno typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
06.04 (sob) godz.14:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk typuj Unia Tarnów
14.04 (nd) Lokomotiv Daugavpils ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
29.08 (śr) godz.17:15 Arge Speedway Wanda Kraków 45:43 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
28.08 (wt) godz.17:00 Orzeł Łódź 60:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk

Najbliższe spotkanie Trefla

początek meczu: 24.03.2019 godz. 17:00

GTK Gliwice
:
TREFL Sopot
mecz ligowy

Jak typują inni

1

54%

105 typowań

x

0%

1 typowanie

2

46%

90 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Bartosz Wroblewski 20 44 85%
2. Maciej T 23 43 73.9%
3. Witold Stasiewski 23 42 69.6%
4. Dorota Gajda 23 40 69.6%
5. Dariusz Długozima 23 40 69.6%

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet Enea BC Zielona Góra 24 20 4 2128:1865 44
2 Polski Cukier Toruń 24 20 4 2141:1913 44
3 ARKA GDYNIA 23 20 3 2011:1837 43
4 Anwil Włocławek 23 18 5 2079:1888 41
5 Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 22 15 7 1881:1695 37
6 King Szczecin 23 12 11 2013:1947 35
7 MKS Dąbrowa Górnicza 24 11 13 2002:2044 35
8 TBV Start Lublin 23 11 12 1957:1943 34
9 Legia Warszawa 23 11 12 1756:1824 34
10 Polpharma Starogard Gdański 23 10 13 2116:2126 33
11 AZS Koszalin 23 7 16 1858:2005 30
12 GTK Gliwice 23 7 16 1894:2044 30
13 HydroTruck Radom 23 7 16 1792:1987 30
14 TREFL SOPOT 23 5 18 1896:2009 28
15 Miasto Szkła Krosno 22 5 17 1773:1957 27
16 Spójnia Stargard 22 5 17 1668:1881 27

Terminarz

24.03 (nd) godz.17:00 GTK Gliwice typuj TREFL Sopot
30.03 (sob) godz.17:00 TREFL Sopot typuj Polpharma Starogard Gdański
06.04 (sob) godz.19:00 TBV Start Lublin typuj TREFL Sopot
20.03 (śr) godz.18:00 TREFL Sopot 85:90 Stelmet Enea BC Zielona Góra
15.03 (pt) godz.18:00 MKS Dąbrowa Górnicza 69:84 TREFL Sopot

Najbliższe spotkanie Arki

początek meczu: 30.03.2019 godz. 18:00 LIVE!

mecz ligowy

Jak typują inni

1

54%

106 typowań

x

18%

35 typowań

2

28%

56 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Zbigniew Matyjasik 30 49 56.7%
2. Krzysztof S 29 47 58.6%
3. Krzysztof Araźny 30 47 56.7%
4. Janusz Gawlik 30 47 56.7%
5. Henryk Kiszka 29 44 55.2%

Terminarz

30.03 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj Śląsk Wrocław LIVE!
02.04 (wt) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj LECHIA Gdańsk
07.04 (nd) godz.15:30 Pogoń Szczecin typuj ARKA Gdynia
17.03 (nd) godz.15:30 Zagłębie Lubin 0:0 ARKA Gdynia LIVE!
09.03 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia 1:2 Legia Warszawa LIVE!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Najlepiej typujący wyniki Lechii

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Wojciech Hajdamowicz 1 2 100%
2. Aneta Starzyńska 1 2 100%
3. Andrzej S. 1 2 100%
4. Mrs Margo 1 2 100%
5. Osa Kosa 1 2 100%

Aktualna tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 1 1 0 0 87:3 5
2 Budowlani Łódź SA 1 1 0 0 58:0 5
3 Pogoń Siedlce 1 1 0 0 41:0 5
4 LECHIA GDAŃSK 1 1 0 0 32:24 5
5 Budowlani Lublin 1 1 0 0 22:20 4
6 Orkan Sochaczew 1 0 0 1 20:22 1
8 Juvenia Kraków 1 0 0 1 0:41 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0 0 1 0:58 0
10 Skra Warszawa 1 0 0 1 24:34 0
11 ARKA GDYNIA 1 0 0 1 3:87 0

Terminarz

16.03 (sob) godz.13:30 LECHIA Gdańsk 32:24 Skra Warszawa
10.11 (sob) godz.14:00 Pogoń Awenta Siedlce 5:0 LECHIA Gdańsk
27.10 (sob) godz.15:00 Master Pharm Budowlani Łódź 41:21 LECHIA Gdańsk
21.10 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 47:28 Budowlani Lublin
13.10 (sob) godz.15:00 LECHIA Gdańsk 24:32 Pogoń Siedlce

Najbliższe spotkanie Wybrzeża

początek meczu: 21.03.2019 godz. 18:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

7%

11 typowań

x

0%

0 typowań

2

93%

148 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Marcin Dymkowski 26 50 84.6%
2. Radosław Dymkowski 26 47 80.8%
3. Krzysztof S 25 44 80%
4. Karol Madajczyk 26 44 76.9%
5. Aneta Starzyńska 26 44 76.9%

Aktualna tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 PGE Vive Kielce 23 22 1 0 0 857:597 68
2 Orlen Wisła Płock 23 18 2 1 2 719:525 59
3 Górnik Zabrze 23 17 2 1 3 661:569 56
4 Gwardia Opole 23 15 0 1 7 657:654 46
5 Azoty-Puławy 23 14 1 1 7 693:607 45
6 MMTS Kwidzyn 23 12 2 1 8 577:578 41
7 Chrobry Głogów 23 11 0 0 12 601:608 33
8 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 23 10 1 1 11 626:670 33
9 Zagłębie Lubin 23 8 1 0 14 579:632 26
10 ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 23 7 0 2 14 588:647 23
11 Energa MKS Kalisz 23 7 0 1 15 584:638 22
12 Sandra Spa Pogoń Szczecin 23 5 0 0 18 570:684 15
13 Stal Mielec 23 4 0 1 18 400:725 13
14 ARKA GDYNIA 23 1 0 0 22 580:757 3

Terminarz

21.03 (czw) godz.18:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Górnik Zabrze
28.03 (czw) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
02.04 (wt) godz.18:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj PGE Vive Kielce
17.03 (nd) godz.18:00 Gwardia Opole 32:29 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
13.03 (śr) godz.18:30 Zagłębie Lubin 29:25 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane