• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
15.05 (nd) g.15:00
Zagłębie Lubin 33:32 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.05 (wt) g.18:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 23:21 Grupa Azoty Unia Tarnów przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.05 (nd) g.13:00
Handball Stal Mielec 29:28 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.04 (nd) g.17:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 18:32 Azoty Puławy przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.04 (sob) g.12:30
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 24:26 MMTS Kwidzyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.04 (nd) g.14:00
Łomża Vive Kielce 39:25 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.03 (sob) g.19:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 26:26
karne 4:2
Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.03 (sob) g.19:00
Energa Kalisz 35:22 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.03 (nd) g.19:45
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 25:24 Górnik Zabrze przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.02 (sob) g.15:00
Gwardia Opole 32:26 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.02 (nd) g.20:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 24:25 Sandra Spa Pogoń Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.02 (czw) g.18:00
Orlen Wisła Płock 35:28 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.02 (sob) g.17:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 26:32 Piotrkowianin przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.01 (czw) g.17:30
mecz pucharowy Budnex Stal Gorzów 25:24 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.12 (pt) g.19:30
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 24:24
karne 4:5
Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.12 (sob) g.13:20
Grupa Azoty Tarnów 22:23 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.11 (sob) g.14:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 32:23 Stal Mielec przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (sob) g.15:00
Azoty Puławy 35:25 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.11 (sob) g.12:45
MMTS Kwidzyn 28:25 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (sob) g.19:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 26:37 Łomża Vive Kielce przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.10 (nd) g.13:00
Chrobry Głogów 30:24 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (nd) g.15:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 24:30 Energa MKS Kalisz przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (nd) g.15:00
Górnik Zabrze 22:23 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.09 (sob) g.12:20
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 23:23
karne - 2:4
Gwardia Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.09 (sob) g.19:30
Sandra Spa Pogoń Szczecin 27:33 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.09 (sob) g.19:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 25:37 Orlen Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.09 (sob) g.18:00
Piotrkowianin 26:23 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
1 Łomża Vive Kielce 26 25 1 0 0 932:649 77
2 Orlen Wisła Płock 26 24 0 1 1 850:601 73
3 Azoty Puławy 26 18 2 0 6 789:670 58
4 MMTS Kwidzyn 26 13 2 1 10 682:684 44
5 Górnik Zabrze 26 13 1 3 9 688:687 44
6 Energa Kalisz 26 11 3 1 11 731:713 40
7 Piotrkowianin Piotrków Tryb. 26 12 0 1 13 708:771 37
8 Chrobry Głogów 26 9 2 2 13 739:807 33
9 Gwardia Opole 26 8 4 0 14 642:711 32
10 Zagłębie Lubin 26 8 1 1 16 699:756 27
11 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 26 6 1 2 17 657:754 22
12 Grupa Azoty Unia Tarnów 26 6 1 2 17 643:731 22
13 Sandra Spa Pogoń Szczecin 26 6 0 3 17 664:768 21
14 Handball Stal Mielec 26 5 0 1 20 679:801 16

Każdy zespół rozegra po 26 meczów, na zasadzie mecz i rewanż. Nie będzie fazy play-off. Najlepsza drużyna sezonu zostanie mistrzem Polski, a ostatnia spadnie do Ligi Centralnej. Przedostatni zespół PGNiG Superligi rozegra dwumecz barażowy z drugim zespołem Ligi Centralnej.

Wyniki 26 kolejki:

  • Zagłębie Lubin - TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 33:32 (16:16)
  • Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn 24:31 (13:16)
  • Azoty Puławy - Górnik Zabrze 29:29 (16:17), karne 4:3
  • Gwardia Opole - Energa MKS Kalisz 23:31 (11:15)
  • Sandra Spa Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów 30:24 (18:13)
  • Grupa Azoty Unia Tarnów - Handball Stal Mielec 24:20 (10:8)
  • wtorek, 24.05, godz. 19:15
  • Orlen Wisła Płock - Łomża Vive Kielce 20:20 (12:10, k. 3:5)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Emil P. 27 41 59.3%
2. Wojciech Koczyński 27 40 59.3%
3. Piotr Fritza 27 40 59.3%
4. Katarzyna Ziembicka 27 39 66.7%
5. Janusz Ciopciński 26 39 65.4%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »