Terminarz
30.03 (sob)
g.18:00
|
Corotop Gwardia Opole | typuj | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
24.03 (nd)
g.16:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | typuj | Arged Rebud Ostrovia | ||||
20.03 (śro)
g.20:00
|
Azoty Puławy | typuj | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
08.03 (pt)
g.16:30
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 28:24 | Grupa Azoty Unia Tarnów | ||||
02.03 (sob)
g.16:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 35:20 | Piotrkowianin | ||||
23.02 (pt)
g.18:00
|
Grupa Azoty Unia Tarnów | 29:33 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
17.02 (sob)
g.16:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
29:29
karne 3:4 |
Górnik Zabrze | ||||
14.02 (śro)
g.18:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 28:23 | Azoty Puławy | ||||
11.02 (nd)
g.16:00
|
Energa Kalisz | 26:24 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
08.02 (czw)
g.18:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 23:35 | Orlen Wisła Płock | ||||
03.02 (sob)
g.16:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 21:27 | KGHM Chrobry Głogów | ||||
27.01 (sob)
g.17:00
|
E.Link Gwardia Koszalin | 25:32 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
18.12 (pon)
g.18:00
|
Zagłębie Lubin | 31:30 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
14.12 (czw)
g.18:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 28:30 | Zepter Legionowo | ||||
09.12 (sob)
g.16:00
|
Industria Kielce | 34:30 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
02.12 (sob)
g.18:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 22:26 | MMTS Kwidzyn | ||||
27.11 (pon)
g.18:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 27:26 | Corotop Gwardia Opole | ||||
20.11 (pon)
g.18:00
|
Arged Rebud Ostrovia Ostrów Wlkp. | 30:28 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
12.11 (nd)
g.15:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 32:34 | Azoty Puławy | ||||
21.10 (sob)
g.16:00
|
Piotrkowianin | 31:30 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
15.10 (nd)
g.15:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 36:38 | Grupa Azoty Unia Tarnów | ||||
08.10 (nd)
g.15:00
|
Górnik Zabrze | 31:26 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
01.10 (nd)
g.16:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 30:34 | Energa Kalisz | ||||
24.09 (nd)
g.15:00
|
Orlen Wisła Płock | 31:20 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
17.09 (nd)
g.15:00
|
KGHM Chrobry Głogów | 34:27 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
10.09 (nd)
g.18:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
27:27
karne 1:4 |
Zagłębie Lubin | ||||
07.09 (czw)
g.20:00
|
Zepter Legionowo | 35:36 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
03.09 (nd)
g.15:00
|
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | 28:41 | Kielce Handball | ||||
30.08 (śro)
g.20:00
|
MMTS Kwidzyn | 33:30 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
Tabela
Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny | M | Z | Rz | Rp | P | Bramki | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orlen Wisła Płock | 23 | 23 | 0 | 0 | 0 | 783:500 | 69 |
2 | Industria Kielce | 23 | 22 | 0 | 0 | 1 | 892:605 | 66 |
3 | Górnik Zabrze | 23 | 14 | 3 | 0 | 6 | 677:617 | 48 |
4 | KGHM Chrobry Głogów | 23 | 15 | 0 | 0 | 8 | 663:665 | 45 |
5 | Azoty-Puławy | 23 | 13 | 0 | 1 | 9 | 726:687 | 40 |
6 | Energa Kalisz | 23 | 10 | 1 | 1 | 11 | 589:641 | 33 |
7 | Arged Rebud Ostrovia | 23 | 10 | 1 | 1 | 11 | 643:694 | 33 |
8 | Corotop Gwardia Opole | 23 | 7 | 3 | 1 | 12 | 616:668 | 28 |
9 | MMTS Kwidzyn | 23 | 7 | 1 | 3 | 12 | 631:691 | 26 |
10 | Piotrkowianin | 23 | 8 | 1 | 0 | 14 | 623:732 | 26 |
11 | Grupa Azoty Unia Tarnów | 23 | 7 | 1 | 1 | 14 | 600:689 | 24 |
12 | Zagłębie Lubin | 23 | 5 | 1 | 1 | 16 | 600:695 | 18 |
13 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 23 | 4 | 0 | 2 | 17 | 652:712 | 14 |
14 | Zepter Legionowo | 23 | 4 | 0 | 1 | 18 | 630:729 | 13 |
Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Zespoły z miejsc 9-14 zagrają o utrzymanie. Te ekipy przystąpią do gry z dorobkiem punktowym z fazy zasadniczej. Każdy z nich zagra po pięć meczów. Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.
Wyniki 23 kolejki:
- ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Piotrkowianin 35:20 (19:11)
- Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 22:24 (15:13)
- Industria Kielce - MMTS Kwidzyn 35:24 (14:11)
- Zepter Legionowo - Corotop Gwardia Opole 33:33 (15:14), karne: 2:4
- Energa Kalisz - Grupa Azoty Unia Tarnów 28:22 (12:8)
- KGHM Chrobry Głogów - Azoty Puławy 26:31 (18:14)
- Zagłębie Lubin - Arged Rebud Ostrovia 29:32 (14:17)
Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża
-
Amine Bedoui
ocena z sezonu
3.76(286 ocen) -
Nejc Zmavc
ocena z sezonu
3.65(563 oceny) -
Patryk Pieczonka
ocena z sezonu
3.63(601 ocen)
Najbliższe spotkanie
Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Wojteks 23 | 26 | 49 | 76.9% |
2. Marek Lamczyk | 25 | 49 | 76% |
3. Grzegorz Wantoch -rekowski | 26 | 48 | 73.1% |
4. Renata Koczyńska | 26 | 47 | 76.9% |
5. Waldemar Niklas | 26 | 47 | 69.2% |
Relacje LIVE
-
3 marca 2020, godz. 18:00
-
11 lutego 2020, godz. 18:00
-
22 maja 2019, godz. 18:30