Terminarz

Sezon:
22.04 (nd) g.17:45
TREFL Sopot 64:76 King Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.04 (śr) g.19:00
Polski Cukier Toruń 105:75 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.04 (pt) g.19:00
TREFL Sopot 88:78 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.04 (śr) g.19:00
TREFL Sopot 20:0
walkower
Czarni Słupsk oceny zawodników
08.04 (nd) g.18:00
GTK Gliwice 83:94 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.03 (sob) g.17:00
TREFL Sopot 82:86 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.03 (nd) g.18:00
TBV Start Lublin 84:72 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.03 (czw) g.18:00
TREFL Sopot 66:59 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.03 (sob) g.18:00
Legia Warszawa 63:87 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.03 (nd) g.12:40
PGE Turów Zgorzelec 99:100
po dogrywce
TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.03 (sob) g.17:00
TREFL Sopot 90:76 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.02 (pon) g.19:00
TREFL Sopot 100:73 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.02 (sob) g.18:00
Miasto Szkła Krosno 85:81 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.01 (nd) g.18:00
MKS Dąbrowa Górnicza 82:74 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.01 (nd) g.12:40
TREFL Sopot 84:81 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.01 (sob) g.17:00
Stelmet Enea BC Zielona Góra 90:94 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.01 (pon) g.18:00
King Szczecin 95:82 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.01 (śr) g.18:30
TREFL Sopot 72:90 Polski Cukier Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.12 (sob) g.18:00
Anwil Włocławek 80:69 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.12 (sob) g.17:30
TREFL Sopot 74:86 GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.12 (śr) g.19:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 90:86 Trefl Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.12 (śr) g.18:30
TREFL Sopot 82:75 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.12 (sob) g.17:00
TREFL Sopot 66:81 TBV Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.12 (pon) g.19:00
ASSECO Gdynia 78:81 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.11 (śr) g.18:15
Czarni Słupsk 51:88 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.11 (sob) g.17:00
TREFL Sopot 78:84 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.11 (nd) g.17:00
Rosa Radom 78:93 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.10 (nd) g.12:40
TREFL Sopot 98:77 Miasto Szkła Krosno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.10 (nd) g.18:00
AZS Koszalin 82:72 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.10 (nd) g.18:00
TREFL Sopot 85:78 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (pon) g.18:00
Polpharma Starogard Gdański 90:94
po dogrywce
TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.09 (sob) g.16:00
TREFL Sopot 77:84 Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
M Z P Bilans Pkt. Wsp.
1 Anwil Włocławek
2 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
3 Polski Cukier Toruń
4 Stelmet Enea BC Zielona Góra
5 Rosa Radom
6 MKS Dąbrowa Górnicza
7 King Szczecin
8 PGE Turów Zgorzelec
9 TBV Start Lublin
10 TREFL SOPOT
11 ASSECO GDYNIA
12 Polpharma Starogard Gdański
13 AZS Koszalin
14 GTK Gliwice
15 Miasto Szkła Krosno
16 Legia Warszawa
17 Czarni Słupsk
  • Finał
  • Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 4:2
  • o 3. miejsce
  • Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra 117:95 i 83:87
  • Pozostałe miejsce według kolejności po sezonie zasadniczym
Ćwierćfinały
Anwil Włocławek
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Stelmet Enea Zielona Góra
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Polski Cukier Toruń
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
PGE Turów Zgorzelec
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Rosa Radom
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
King Szczecin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
MKS Dąbrowa Górnicza
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
Anwil Włocławek
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Stelmet Enea Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 2
2
Polski Cukier Toruń
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
Anwil Włocławek
zwycięzca półfinału 1
4
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
zwycięzca półfinału 2
2

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Krzysztof Ogonowski 23 56 78.3%
2. Marek Marchlik 21 51 81%
3. Wojciech Tabiś 23 51 73.9%
4. Ryszard Kotowski 23 51 73.9%
5. Adrian Pobłocki 22 50 81.8%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »