• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
11.05 (sob) g.18:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Zepter Legionowo
04.05 (sob) g.18:30
mecz pucharowy Industria Kielce typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) g.16:00
Zagłębie Lubin typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
19.04 (pt) g.18:00
Grupa Azoty Unia Tarnów 25:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.04 (sob) g.16:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 31:29 Corotop Gwardia Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.04 (sob) g.18:00
Piotrkowianin 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.03 (sob) g.18:00
Corotop Gwardia Opole 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.03 (nd) g.16:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 36:28 Arged Rebud Ostrovia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.03 (śro) g.20:00
Azoty Puławy 35:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.03 (pt) g.16:30
mecz pucharowy ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:24 Grupa Azoty Unia Tarnów przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.03 (sob) g.16:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 35:20 Piotrkowianin przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.02 (pt) g.18:00
Grupa Azoty Unia Tarnów 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.02 (sob) g.16:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 29:29
karne 3:4
Górnik Zabrze przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.02 (śro) g.18:00
mecz pucharowy ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:23 Azoty Puławy przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.02 (nd) g.16:00
Energa Kalisz 26:24 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.02 (czw) g.18:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 23:35 Orlen Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.02 (sob) g.16:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 21:27 KGHM Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (sob) g.17:00
mecz pucharowy E.Link Gwardia Koszalin 25:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.12 (pon) g.18:00
Zagłębie Lubin 31:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (czw) g.18:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:30 Zepter Legionowo przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.12 (sob) g.16:00
Industria Kielce 34:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.12 (sob) g.18:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 22:26 MMTS Kwidzyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.11 (pon) g.18:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 27:26 Corotop Gwardia Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (pon) g.18:00
Arged Rebud Ostrovia Ostrów Wlkp. 30:28 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.11 (nd) g.15:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 32:34 Azoty Puławy przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.10 (sob) g.16:00
Piotrkowianin 31:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.10 (nd) g.15:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 36:38 Grupa Azoty Unia Tarnów przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.10 (nd) g.15:00
Górnik Zabrze 31:26 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.10 (nd) g.16:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 30:34 Energa Kalisz przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.09 (nd) g.15:00
Orlen Wisła Płock 31:20 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.09 (nd) g.15:00
KGHM Chrobry Głogów 34:27 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.09 (nd) g.18:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 27:27
karne 1:4
Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.09 (czw) g.20:00
Zepter Legionowo 35:36 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.09 (nd) g.15:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:41 Kielce Handball przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.08 (śro) g.20:00
MMTS Kwidzyn 33:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
9 Grupa Azoty Unia Tarnów 29 10 1 1 17 757:861 33
10 Corotop Gwardia Opole 28 8 3 2 15 755:802 32
11 Energa Wybrzeże Gdańsk 29 9 0 2 18 850:887 29
11 Piotrkowianin 29 9 1 0 19 772:900 29
12 Zagłębie Lubin 28 6 3 1 17 734:855 25
14 Zepter Legionowo 29 4 0 2 22 773:911 14

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 29 kolejki:

  • grupa spadkowa
  • Grupa Azoty Unia Tarnów - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 25:33 (14:15)
  • Piotrkowianin - Zepter Legionowo 28:27 (18:13)
  • niedziela
  • Corotop Gwardia Opole - Zagłębie Lubin
  • play-off
  • KGHM Chrobry Głogów - Industria Kielce 22:30 (10:11)
  • poniedziałek
  • Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock
Ćwierćfinały
Industria Kielce
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
KGHM Chrobry Głogów
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Orlen Wisła Płock
2 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Górnik Zabrze
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2
MMTS Kwidzyn
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Azoty Puławy
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Arged Rebud Ostrovia
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Energa Kalisz
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
Industria Kielce
zwycięzca ćwierćfinału 1
1
Orlen Wisła Płock
zwycięzca ćwierćfinału 3
KGHM Chrobry Głogów
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Górnik Zabrze
zwycięzca ćwierćfinału 4
Finał

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 27.04.2024 godz. 16:00

Zagłębie Lubin
:
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
mecz ligowy

Jak typują inni

1

25%

27 typowań

x

1%

1 typowanie

2

74%

81 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Wojteks 23 32 68 81.3%
2. Renata Koczyńska 32 66 81.3%
3. Wojciech Koczyński 32 65 78.1%
4. PIOTR MATYSIAK 30 64 83.3%
5. Katarzyna Ziembicka 32 64 78.1%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »