Terminarz

Sezon:
16.10 (sob)
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Energa MKS Kalisz
09.10 (sob)
Górnik Zabrze TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
25.09 (sob) g.12:20
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk typuj Gwardia Opole przeczytaj o meczu
18.09 (sob) g.19:30
Sandra Spa Pogoń Szczecin 27:33 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.09 (sob) g.19:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 25:37 Orlen Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.09 (sob) g.18:00
Piotrkowianin 26:23 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Łomża Vive Kielce 3 3 0 0 0 104:65 9
2 ORLEN Wisła Płock 3 3 0 0 0 105:70 9
3 Piotrkowianin Piotrków Tryb. 3 3 0 0 0 84:78 9
4 Górnik Zabrze 4 2 1 0 1 103:108 8
5 Energa MKS Kalisz 3 2 0 0 1 83:77 6
6 Azoty Puławy 3 2 0 0 1 93:77 6
7 Chrobry Głogów 3 1 0 1 1 92:92 4
8 MMTS Kwidzyn 4 1 0 0 3 93:101 3
9 MKS Zagłębie Lubin 3 1 0 0 2 79:87 3
10 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 3 1 0 0 2 81:90 3
11 Grupa Azoty Unia Tarnów 3 1 0 0 2 78:87 3
12 Gwardia Opole 3 1 0 0 2 77:96 3
13 Sandra Spa Pogoń Szczecin 3 0 0 0 3 69:91 0
14 Handball Stal Mielec 3 0 0 0 3 68:90 0

Każdy zespół rozegra po 26 meczów, na zasadzie mecz i rewanż, bez fazy play-off. Najlepsza drużyna zostanie mistrzem Polski, a ostatnia spadnie do ligi centralnej. Przedostatni zespół PGNiG Superligi rozegra dwumecz barażowy z drugim uprawnionym do awansu zespołem z zaplecza ekstraklasy.

Wyniki 4 kolejki:

  • TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK - Gwardia Opole (sobota, godz. 12:20)
  • MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze 19:22 (6:11)
  • sobota
  • Azoty Puławy - Chrobry Głogów
  • Łomża Vive Kielce - Energa MKS Kalisz
  • Handball Stal Mielec - Sandra Spa Pogoń Szczecin
  • niedziela
  • Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb.
  • wtorek
  • Grupa Azoty Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 25.09.2021 godz. 12:20

mecz ligowy

Jak typują inni

1

53%

104 typowania

x

0%

1 typowanie

2

47%

93 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Stanisław Magdaleński 3 8 100%
2. Wojciech Żuchowski 3 7 100%
3. Malwina Łaszkiewicz-Żurawska 3 7 100%
4. Sylwia Potrykus 3 7 100%
5. Jacek P. 3 6 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »