Terminarz

Sezon:
22.04 (nd) g.17:45
Rosa Radom 89:74 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.04 (śr) g.18:00
Miasto Szkła Krosno 73:82 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.04 (nd) g.12:40
AZS Koszalin 66:84 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.04 (nd) g.12:40
ASSECO Gdynia 69:87 Polski Cukier Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.04 (śr) g.19:00
ASSECO Gdynia 89:87 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.03 (sob) g.18:00
Polpharma Starogard Gdański 106:82 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.03 (nd) g.17:00
Stelmet BC Zielona Góra 86:93 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.03 (czw) g.18:00
TREFL Sopot 66:59 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.03 (nd) g.18:00
ASSECO Gdynia 85:82 King Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.03 (nd) g.18:00
Anwil Włocławek 92:105 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (nd) g.18:00
GTK Gliwice 88:68 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (czw) g.20:30
mecz pucharowy Anwil Włocławek 87:73 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.02 (pon) g.19:00
ASSECO Gdynia 78:79
po dogrywce
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.02 (śr) g.19:00
ASSECO Gdynia 90:78 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.02 (nd) g.12:40
TBV Start Lublin 78:76 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
31.01 (śr) g.18:30
PGE Turów Zgorzelec 73:82 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.01 (śr) g.18:15
Czarni Słupsk 82:73 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (sob) g.18:00
ASSECO Gdynia 83:82 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.01 (śr) g.18:30
ASSECO Gdynia 87:85 Miasto Szkła Krosno przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.12 (sob) g.18:00
ASSECO Gdynia 83:81 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (pt) g.18:00
MKS Dąbrowa Górnicza 101:74 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.12 (nd) g.18:00
ASSECO Gdynia 86:81 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.12 (śr) g.19:00
ASSECO Gdynia 78:79 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.12 (sob) g.19:00
ASSECO Gdynia 70:71
po dogrywce
Stelmet BC Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.12 (pon) g.19:00
ASSECO Gdynia 78:81 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.11 (pt) g.18:00
King Szczecin 90:87
po dogrywce
ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.11 (pon) g.18:00
ASSECO Gdynia 89:109 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.11 (pon) g.19:00
ASSECO Gdynia 84:80 GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.10 (sob) g.18:30
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 76:80 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (pon) g.19:00
ASSECO Gdynia 92:82
po dogrywce
TBV Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (pon) g.19:00
Polski Cukier Toruń 87:79 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.10 (sob) g.18:00
Legia Warszawa 76:87 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.09 (sob) g.18:30
ASSECO Gdynia 81:77
po dogrywce
Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
M Z P Bilans Pkt. Wsp.
1 Anwil Włocławek
2 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
3 Polski Cukier Toruń
4 Stelmet Enea BC Zielona Góra
5 Rosa Radom
6 MKS Dąbrowa Górnicza
7 King Szczecin
8 PGE Turów Zgorzelec
9 TBV Start Lublin
10 TREFL SOPOT
11 ASSECO GDYNIA
12 Polpharma Starogard Gdański
13 AZS Koszalin
14 GTK Gliwice
15 Miasto Szkła Krosno
16 Legia Warszawa
17 Czarni Słupsk
  • Finał
  • Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 4:2
  • o 3. miejsce
  • Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra 117:95 i 83:87
  • Pozostałe miejsce według kolejności po sezonie zasadniczym
Ćwierćfinały
Anwil Włocławek
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Stelmet Enea Zielona Góra
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Polski Cukier Toruń
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
PGE Turów Zgorzelec
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Rosa Radom
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
King Szczecin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
MKS Dąbrowa Górnicza
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
Anwil Włocławek
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Stelmet Enea Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 2
2
Polski Cukier Toruń
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
Anwil Włocławek
zwycięzca półfinału 1
4
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
zwycięzca półfinału 2
2

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 04.10.2021 godz. 19:00

GTK Gliwice
:
ASSECO ARKA Gdynia
mecz ligowy

Jak typują inni

1

71%

52 typowania

x

2%

1 typowanie

2

27%

20 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Arek D 3 8 100%
2. Wojteks 23 3 8 100%
3. PIOTR Radelski 3 8 100%
4. Katarzyna Ziembicka 3 8 100%
5. Bartosz Borkowski 3 8 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »