Terminarz

Sezon:
05.04 (pt) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 Indykpol AZS Olsztyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.03 (sob) g.17:30
Indykpol AZS Olsztyn 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.03 (sob) g.17:30
TREFL Gdańsk 2:3 MKS Będzin przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.03 (wt) g.17:00
mecz pucharowy Zenit Kazań 2:3
złoty set 15:12
TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.03 (sob) g.17:30
Cerrad Czarni Radom 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.03 (śr) g.18:00
mecz pucharowy TREFL Gdańsk 2:3 Zenit Kazań przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.03 (pon) g.20:30
TREFL Gdańsk 2:3 PGE Skra Bełchatów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.03 (pt) g.17:30
TREFL Gdańsk 1:3 Aluron Virtu Warta Zawiercie przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.03 (wt) g.20:30
TREFL Gdańsk 3:1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.03 (sob) g.17:30
ONICO Warszawa 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.02 (śr) g.20:30
mecz pucharowy Greenyard Maaseik 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.02 (sob) g.20:30
TREFL Gdańsk 3:0 Cuprum Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.02 (śr) g.17:30
Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.02 (nd) g.14:45
TREFL Gdańsk 1:3 Jastrzębski Węgiel przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.02 (czw) g.18:00
mecz pucharowy TREFL Gdańsk 3:2 PGE Skra Bełchatów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.02 (nd) g.17:30
Indykpol AZS Olsztyn 2:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.02 (nd) g.14:45
Chemik Bydgoszcz 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.01 (śr) g.20:00
mecz pucharowy Berlin Recycling Volleys 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.01 (śr) g.18:00
mecz pucharowy TREFL Gdańsk 3:1 Greenyard Maaseik przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.01 (pt) g.20:30
GKS Katowice 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (sob) g.20:30
MKS Będzin 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.12 (śr) g.18:00
mecz pucharowy TREFL Gdańsk 3:0 Berlin Recycling Volleys przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.12 (nd) g.14:45
TREFL Gdańsk 0:3 Cerrad Czarni Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.12 (śr) g.18:00
Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (pt) g.20:30
TREFL Gdańsk 1:3 Onico Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.11 (czw) g.19:00
Stocznia Szczecin 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.11 (nd) g.14:45
Cuprum Lubin 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (wt) g.18:00
mecz pucharowy PGE Skra Bełchatów 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.11 (pt) g.18:00
TREFL Gdańsk 1:3 Asseco Resovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.11 (sob) g.14:45
Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.11 (nd) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:1 Chemik Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.10 (śr) g.18:00
TREFL Gdańsk 3:2 Indykpol AZS Olsztyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.10 (nd) g.17:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.10 (śr) g.18:00
mecz pucharowy TREFL Gdańsk 0:3 PGE Skra Bełchatów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.10 (sob) g.14:45
PGE Skra Bełchatów 3:2 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.10 (śr) g.18:30
TREFL Gdańsk 3:2 GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Końcowa tabela sezonu 2018/2019
1 Zaksa Kędzierzyn-Koźle
2 Onico Warszawa
3 Jastrzębski Węgiel
4 Aluron Virtu Warta Zawiercie
5 Cerrad Czarni Radom
6 PGE Skra Bełchatów
7 Asseco Resovia Rzeszów
8 GKS Katowice
9 Indykpol AZS Olsztyn
10 TREFL GDAŃSK
11 Chemik Bydgoszcz
12 Cuprum Lubin
13 MKS Będzin
14 Stocznia

13 grudnia z rozgrywek wycofała się Stocznia Szczecin, która miała bilans: 5 wygranych, 4 przegrane, 15 punktów, sety 16:14. Wszystkie wyniki z udziałem tej drużyny zostały anulowane. PlusLiga kontynuowała rozgrywki w składzie 13 drużyn.

  • Faza playoff
  • ćwierćfinały
  • Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 2:1
  • Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 2:0
  • półfinały
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:1
  • Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel 2:1
  • mecz o 3. miejsce
  • Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0
  • finał
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa 3:0
Ćwierćfinały
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1 miejsce po rundzie zasadniczej
Aluron Virtu Warta Zawiercie
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Onico Warszawa
2 miejsce po rundzie zasadniczej
Jastrzębski Węgiel
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2
8 miejsce po rundzie zasadniczej
Cerrad Czarni Radom
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
7 miejsce po rundzie zasadniczej
PGE Skra Bełchatów
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
zwycięzca ćwierćfinału 1
2
Onico Warszawa
zwycięzca ćwierćfinału 3
2
Aluron Virtu Warta Zawiercie
zwycięzca ćwierćfinału 2
1
Jastrzębski Węgiel
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
zwycięzca półfinału 1
3
Onico Warszawa
zwycięzca półfinału 2
0

Najbliższe spotkanie

data meczu: 02.10.2021

GKS Katowice
:
TREFL Gdańsk
mecz ligowy

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »