• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
28.04 (pt) g.20:30
Projekt Warszawa 2:3
złoty set 15:10
TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.04 (pon) g.20:30
TREFL Gdańsk 1:3 Projekt Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.04 (śro) g.20:30
TREFL GDAŃSK 1:3 Jastrzębski Węgiel przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.04 (nd) g.17:30
Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.04 (sob) g.14:45
Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.04 (nd) g.18:00
TREFL Gdańsk 3:2 Projekt Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.03 (nd) g.14:45
Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.03 (czw) g.17:30
GKS Katowice 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.03 (nd) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 PSG Stal Nysa przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.03 (śro) g.17:30
Cuprum Lubin 2:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.03 (czw) g.17:30
BBTS Bielsko-Biała 1:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.02 (pt) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 Indykpol AZS Olsztyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.02 (nd) g.14:45
TREFL Gdańsk 1:3 Aluron CMC Warta Zawiercie przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.02 (sob) g.20:30
LUK Lublin 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.02 (śro) g.17:30
mecz pucharowy Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:0 TREFL GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.01 (sob) g.17:30
Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
19.01 (czw) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.01 (nd) g.17:30
Cerrad Enea Czarni Radom 1:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.01 (sob) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:1 PGE Skra Bełchatów przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (czw) g.18:30
TREFL Gdańsk 3:2 Ślepsk Malow Suwałki przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.12 (nd) g.20:30
Barkom Każany Lwów 2:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.12 (nd) g.17:30
Projekt Warszawa 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.12 (czw) g.18:30
TREFL Gdańsk 2:3 Asseco Resovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.12 (pon) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:1 GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.11 (pt) g.20:30
PSG Stal Nysa 1:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.11 (wt) g.16:15
TREFL Gdańsk 3:0 BBTS Bielsko-Biała przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.11 (sob) g.14:45
Aluron CMC Warta Zawiercie 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.11 (pt) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 LUK Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.11 (pon) g.17:30
Indykpol AZS Olsztyn 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (śro) g.18:45
TREFL Gdańsk 0:3 Jastrzębski Węgiel przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.10 (nd) g.14:45
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.10 (pon) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 Cerrad Enea Czarni Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.10 (sob) g.14:45
PGE Skra Bełchatów 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.10 (wt) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 Cuprum Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.10 (czw) g.21:00
Ślepsk Suwałki 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.10 (nd) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 Barkom Każany Lwów przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel
2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 Asseco Resovia
4 Aluron CMC Warta Zawiercie
5 Projekt Warszawa
6 Trefl Gdańsk
7 PSG Stal Nysa
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 Ślepsk Malow Suwałki
10 LUK Lublin
11 GKS Katowice
12 PGE Skra Bełchatów
13 Barkom Każany Lwów
14 Cuprum Lubin
15 Cerrad Enea Czarni Radom
16 BBTS Bielsko-Biała
  • o 3. miejsce:
  • Asseco Resovia - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:2
  • o 5. miejsce:
  • Projekt Warszawa - TREFL GDAŃSK 3:1, 2:3, złoty set 15:10
  • o 7. miejsce:
  • PSG Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn 3:1, 3:0
  • o 9. miejsce:
  • Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3:1, 3:0
  • o 11. miejsce:
  • GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów 3:1, 0:3, złoty set 15:11
  • o 13. miejsce:
  • Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów 0:3, 2:3
  • spadek do Tauron 1. Ligi: BBTS Bielsko Biała
  • awans z Tauron 1. Ligi: Norwid Częstochowa
Ćwierćfinały
Asseco Resovia
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Aluron CMC Warta Zawiercie
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Jastrzębski Węgiel
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
PSG Stal Nysa
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Projekt Warszawa
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Indykpol AZS Olsztyn
7 miejsce po rundzie zasadniczej
2
TREFL GDAŃSK
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
Asseco Resovia
zwycięzca ćwierćfinału 1
0
Aluron CMC Warta Zawiercie
zwycięzca ćwierćfinału 3
0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
zwycięzca ćwierćfinału 2
3
Jastrzębski Węgiel
zwycięzca ćwierćfinału 4
3
Finał
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
zwycięzca półfinału 1
0
Jastrzębski Węgiel
zwycięzca półfinału 2
3

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Renata Koczyńska 34 64 67.6%
2. Radosław Dymkowski 35 63 71.4%
3. Ada Bert 35 63 68.6%
4. Katarzyna Ziembicka 35 63 68.6%
5. Wojteks 23 35 63 65.7%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

ankieta w artykule Byłe(a)ś już w Ergo Arenie?