• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
05.04 (sob) g.11:00
LOTOS TREFL Gdańsk 3:0 BBTS Bielsko-Biała przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.03 (sob) g.17:00
BBTS Bielsko-Biała 1:3 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.03 (śro) g.18:00
Transfer Bydgoszcz 3:2 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.02 (śro) g.19:00
AZS Politechnika Warszawska 2:3 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (sob) g.18:30
LOTOS TREFL Gdańsk 0:3 Jastrzębski Węgiel przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.02 (sob) g.17:00
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.02 (sob) g.14:45
LOTOS TREFL Gdańsk 0:3 Asseco Resovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.01 (śro) g.18:00
Cerrad Czarni Radom 3:1 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.01 (sob) g.20:00
LOTOS TREFL Gdańsk 1:3 Indykpol AZS Olsztyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.01 (sob) g.17:00
AZS Częstochowa 0:3 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.01 (śro) g.18:00
mecz pucharowy Effector Kielce 3:2 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.01 (sob) g.17:00
LOTOS TREFL Gdańsk 3:0 BBTS Bielsko-Biała przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.01 (śro) g.19:00
LOTOS TREFL Gdańsk 3:0 Effector Kielce przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.12 (sob) g.14:45
LOTOS TREFL Gdańsk 1:3 AZS Politechnika Warszawska przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.12 (pt) g.18:00
Jastrzębski Węgiel 3:1 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (sob) g.14:45
LOTOS TREFL Gdańsk 1:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.11 (sob) g.17:00
Asseco Resovia 3:0 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.11 (śro) g.19:00
LOTOS TREFL Gdańsk 0:3 PGE Skra Bełchatów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.11 (pt) g.18:00
LOTOS TREFL Gdańsk 2:3 Cerrad Czarni Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.11 (pt) g.17:30
Indykpol AZS Olsztyn 0:3 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.11 (pt) g.19:30
LOTOS TREFL Gdańsk 0:3 AZS Częstochowa przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.11 (sob) g.17:00
BBTS Bielsko-Biała 0:3 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.10 (sob) g.17:00
Effector Kielce 3:0 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.10 (pon) g.19:30
LOTOS TREFL Gdańsk 3:1 Transfer Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.10 (sob) g.15:00
PGE Skra Bełchatów 3:1 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Końcowa tabela sezonu 2013/14
1 PGE Skra Bełchatów
2 Asseco Resovia Rzeszów
3 Jastrzębski Węgiel
4 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
5 Indykpol AZS Olsztyn
6 AZS Politechnika Warszawska
7 Cerrad Czarni Radom
8 Effector Kielce
9 Transfer Bydgoszcz
10 LOTOS TREFL Gdańsk
11 AZS Częstochowa
12 BBTS Bielsko-Biała
  • o 1. miejsce
  • Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 0-3
  • o 3. miejsce
  • (do trzech zwycięstw)
  • Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3-1
  • o miejsca 5-8
  • (do dwóch zwycięstw)
  • Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce 2-0
  • Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 0-2
  • o 5. miejsce
  • (do trzech zwycięstw)
  • Indykpol AZS Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska 3-2
  • o 7. miejsce
  • (do dwóch zwycięstw)
  • Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 2-0
  • o 9. miejsce dla zwycięzcy, 11. dla pokonanego
  • (do dwóch zwycięstw)
  • Transfer Bydgoszcz - AZS Częstochowa 2-0
  • o 10. miejsce dla zwycięzcy, 12. dla pokonanego
  • (do dwóch zwycięstw)
  • LOTOS TREFL GDAŃSK - BBTS Bielsko-Biała 2-0
  • Z PlusLigi nikt nie spada
Ćwierćfinały
Asseco Resovia
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
PGE Skra Bełchatów
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Jastrzębski Węgiel
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Effector Kielce
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Indykpol AZS Olsztyn
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
AZS Politechnika Warszawska
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Cerrad Czarni Radom
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
Asseco Resovia
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
PGE Skra Bełchatów
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
zwycięzca ćwierćfinału 2
2
Jastrzębski Węgiel
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
Asseco Resovia
zwycięzca półfinału 1
0
PGE Skra Bełchatów
zwycięzca półfinału 2
3

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 25.02.2024 godz. 17:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

97%

146 typowań

2

3%

5 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Miś Beżuś 23 47 78.3%
2. Piotr Fritza 23 47 69.6%
3. Wojteks 23 23 44 69.6%
4. Radosław Dymkowski 23 43 73.9%
5. Filippo Xyz 23 42 73.9%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »