Jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce obiektów sportowych - gdańska Hala Olivia - zaprasza do skorzystania z oferty jaka proponuje nie tylko mieszkańcom Trójmiasta i okolic.
Prezes: Marek Kostecki
Dyrektor sportowy: Maciej Turnowiecki
Rok założenia: 1970
Adres: Al. Grunwaldzka 470
80-309 Gdańsk
W rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi klub reprezentuje założona w 2020 roku spółka akcyjna, której GKS Stoczniowiec jest stuprocentowym udziałowcem. Jej prezesem jest Maciej Turnowiecki.
Terminarz
19.02 (pt)
g.18:00
|
GKS Tychy |
10:0
bez publiczności |
STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
17.02 (śro)
g.18:00
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk |
2:3
bez publiczności |
Ciarko STS Sanok | ||||
05.02 (pt)
g.18:30
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk |
0:11
bez publiczności |
Zagłębie Sosnowiec | LIVE! | |||
02.02 (wt)
g.18:30
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk |
2:8
bez publiczności |
GKS Katowice | LIVE! | |||
31.01 (nd)
g.17:00
|
Energa Toruń |
3:1
bez publiczności |
STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
29.01 (pt)
g.18:30
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk |
0:5
bez publiczności |
Comarch Cracovia | ||||
24.01 (nd)
g.18:00
|
Tauron Podhale Nowy Targ |
6:1
bez publiczności |
STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
17.01 (nd)
g.13:00
|
JKH GKS Jastrzębie |
4:2
bez publiczności |
STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
15.01 (pt)
g.18:00
|
Re-Plast Unia Oświęcim |
3:1
bez publiczności |
STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
10.01 (nd)
g.17:00
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk |
0:2
bez publiczności |
GKS Tychy | LIVE! | |||
08.01 (pt)
g.18:00
|
Ciarko STS Sanok |
2:1
bez publiczności |
STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
06.01 (śro)
g.19:00
|
Zagłębie Sosnowiec |
5:2
bez publiczności |
STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
11.12 (pt)
g.18:30
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk |
0:6
bez publiczności |
Energa Toruń | LIVE! | |||
06.12 (nd)
g.18:30
|
Comarch Cracovia |
8:1
bez publiczności |
STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
04.12 (pt)
g.18:30
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk |
1:13
bez publiczności |
Tauron Podhale Nowy Targ | LIVE! | |||
30.11 (pon)
g.18:30
|
GKS Katowice |
6:0
bez publiczności |
STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
29.11 (nd)
g.17:00
|
GKS Katowice |
2:1
bez publiczności |
STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
27.11 (pt)
g.18:30
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk |
1:5
bez publiczności |
JKH GKS Jastrzębie | LIVE! | |||
22.11 (nd)
g.17:00
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk |
4:2
bez publiczności |
Re-Plast Unia Oświęcim | LIVE! | |||
20.11 (pt)
g.18:30
|
GKS Tychy |
8:0
bez publiczności |
STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
15.11 (nd)
g.17:00
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk |
2:4
bez publiczności |
Ciarko STS Sanok | ||||
13.11 (pt)
g.18:30
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk |
3:0
bez publiczności |
Zagłębie Sosnowiec | LIVE! | |||
10.11 (wt)
g.18:00
|
JKH GKS Jastrzębie |
6:0
bez publiczności |
STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
30.10 (pt)
g.18:30
|
Energa Toruń |
6:0
bez publiczności |
STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
27.10 (wt)
g.18:00
|
Tauron Podhale Nowy Targ |
5:1
bez publiczności |
STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
25.10 (nd)
g.17:00
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk |
0:8
bez publiczności |
Comarch Cracovia | LIVE! | |||
11.10 (nd)
g.17:00
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk | 0:6 | Re-Plast Unia Oświęcim | ||||
09.10 (pt)
g.18:30
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk | 0:7 | GKS Tychy | LIVE! | |||
04.10 (nd)
g.18:00
|
STS Sanok | 3:1 | STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
02.10 (pt)
g.19:00
|
Zagłębie Sosnowiec | 8:5 | STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
27.09 (nd)
g.17:00
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk | 2:3 | KH Energa Toruń | LIVE! | |||
25.09 (pt)
g.18:30
|
Comarch Cracovia | 5:0 | STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
20.09 (nd)
g.17:00
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk | 2:6 | Podhale Nowy Targ | LIVE! | |||
18.09 (pt)
g.18:30
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk | 2:4 | GKS Katowice | LIVE! | |||
13.09 (nd)
g.17:00
|
STOCZNIOWIEC Gdańsk | 1:2 | JKH GKS Jastrzębie | LIVE! | |||
11.09 (pt)
g.18:00
|
Re-Plast Unia Oświęcim | 6:1 | STOCZNIOWIEC Gdańsk |
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GKS Tychy
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
4 |
GKS Katowice
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
4 |
JKH GKS Jastrzębie
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
4 |
Energa Toruń
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 | |||
Ciarko STS Sanok
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Re-Plast Unia Oświęcim
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Tauron Podhale Nowy Targ
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Comarch Cracovia
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
4 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
GKS Tychy
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
2 |
JKH GKS Jastrzębie
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
4 | |
Comarch Cracovia
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
4 |
GKS Katowice
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
1 |
Finał | |
---|---|
JKH GKS Jastrzębie
zwycięzca półfinału 1
|
4 |
Comarch Cracovia
zwycięzca półfinału 2
|
1 |
Stoczniowiec Gdańsk
Archiwum drużyny
Trójmiejskie drużyny
Relacje LIVE
-
Nadchodząca relacja
4 maja 2024, godz. 17:30
-
Nadchodząca relacja
5 maja 2024, godz. 14:00
-
Nadchodząca relacja
5 maja 2024, godz. 18:00
Najczęściej czytane
- Arka: remis, kontuzja, czerwona kartka (113 opinii) LIVE!
- Lechia musi wygrać i poczekać na awans (59 opinii) LIVE!
- Wybrzeże - Polonia. Nowe otwarcie (96 opinii) LIVE!
- Festiwal trójek Trefla w play-off (9 opinii) LIVE!
- Ogniwo walczy o finał, Lechia pomoże? (2 opinie)
- Karatecy na medale MP (6 opinii)
- Święto gimnastyki. Ponad 20 krajów (2 opinie)