Terminarz

Sezon:
05.05 (wt) g.19:15
TREFL Sopot 73:98 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.05 (sob) g.18:00
PGE Turów Zgorzelec 87:65 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.04 (czw) g.18:30
PGE Turów Zgorzelec 101:78 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.04 (nd) g.20:00
Wikana Start Lublin 77:87 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.04 (pon) g.19:00
TREFL Sopot 66:74 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.04 (śr) g.19:00
Polpharma Starogard Gdański 77:95 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.04 (pt) g.20:00
TREFL Sopot 76:80 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.04 (sob) g.18:00
Polski Cukier Toruń 93:85 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.03 (sob) g.17:00
TREFL Sopot 90:83 Polfarmex Kutno przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.03 (nd) g.18:00
Jezioro Tarnobrzeg 56:95 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.03 (nd) g.20:00
TREFL Sopot 68:85 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.03 (nd) g.18:00
Stelmet Zielona Góra 70:62 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.03 (pon) g.18:00
TREFL Sopot 72:60 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.02 (pt) g.20:30
mecz pucharowy TREFL Sopot 72:79 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.02 (pt) g.19:00
TREFL Sopot 79:84 King Wilki Morskie Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.02 (sob) g.18:00
ASSECO Gdynia 89:81 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.02 (nd) g.17:00
TREFL Sopot 61:90 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.01 (pt) g.19:00
Śląsk Wrocław 95:81 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.01 (sob) g.17:00
TREFL Sopot 84:87 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.01 (pt) g.19:00
TREFL Sopot 111:94 Wikana Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.01 (sob) g.18:00
PGE Turów Zgorzelec 103:104 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.12 (pon) g.19:00
TREFL Sopot 119:115
po dogrywce
Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
19.12 (pt) g.19:00
Rosa Radom 73:62 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (nd) g.17:00
TREFL Sopot 97:82 Polski Cukier Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.12 (sob) g.17:30
Polfarmex Kutno 66:69 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.11 (pt) g.19:00
TREFL Sopot 79:81 Jezioro Tarnobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (nd) g.18:00
Energa Czarni Słupsk 65:70 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.11 (nd) g.15:00
TREFL Sopot 81:77 Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.11 (nd) g.18:00
Anwil Włocławek 56:87 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (nd) g.18:00
King Wilki Morskie Szczecin 96:93 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.10 (pt) g.19:00
TREFL Sopot 65:77 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.10 (sob) g.18:00
AZS Koszalin 88:60 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.10 (sob) g.17:00
TREFL Sopot 93:95 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.10 (sob) g.18:00
MKS Dąbrowa Górnicza 67:83 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
Tabela końcowa
1 Stelmet Zielona Góra
2 PGE Turów Zgorzelec
3 Energa Czarni Słupsk
4 Rosa Radom
5 AZS Koszalin
6 Śląsk Wrocław
7 ASSECO GDYNIA
8 TREFL SOPOT
9 Polski Cukier Toruń
10 Polfarmex Kutno
11 MKS Dąbrowa Górnicza
12 Anwil Włocławek
13 King Wilki Morskie Szczecin
14 Wikana Start Lublin
15 Polpharma Starogard Gdański
16 Jezioro
  • Finał
  • PGE Turów Zgorzelec - Stelemt Zielona Góra 2:4
  • o 3. miejsce
  • Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom 2:1
  • miejsca 5-8
  • przegrani z ćwierćfinałów według wyższej pozycji po rundzie zasadniczej
  • miejsca 9-16
  • kolejność po rundzie zasadniczej
Ćwierćfinały
PGE Turów Zgorzelec
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Czarni Słupsk
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Stelmet Zielona Góra
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
AZS Koszalin
3 miejsce po rundzie zasadniczej
0
TREFL Sopot
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Śląsk Wrocław
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
ASSECO Gdynia
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Rosa Radom
6 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Półfinały
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Energa Czarni Słupsk
zwycięzca ćwierćfinału 2
1
Rosa Radom
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca półfinału 1
2
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca półfinału 2
4

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 10.12.2020 godz. 17:35

Zastal Enea BC Zielona Góra
:
TREFL Sopot
mecz ligowy

Jak typują inni

1

100%

21 typowań

x

0%

0 typowań

2

0%

0 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Józef Parda 15 37 80%
2. Henryk Gajewski 15 33 80%
3. Karol Zubel 15 33 80%
4. Kazimierz Wróblewski 14 33 78.6%
5. Zygmunt Bębenek 15 32 80%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »