- 1 Lechia. "To ten moment" dla Ferandeza (8 opinii)
- 2 Arka współpracuje z SI. Chce budować (11 opinii)
- 3 Hokeiści potrzebują 6 mln na grę w THL (23 opinie)
- 4 Hiszpan może trafić do Arki. Jest jedno ale (20 opinii)
- 5 Tydzień prawdy dla koszykarzy Arki (6 opinii)
- 6 Lider żużlowców: Przesunąć ligę (42 opinie)
10. Plebiscyt Trojmiasto.pl na Najlepszego Ligowca Roku 2021. Pierwsi nominowani
Pierwsi nominowani w plebiscycie na Najlepszego Ligowca 2021 Roku w Trójmieście: (górny rząd od prawej): Alice Kunek, Mariusz Wlazły, Filip Dylewicz, (dolny rząd od lewej): Dusan Kuciak, Wojciech Piotrowicz, Adam Deja.
fot. Trojmiasto.pl/mat. prasowe
Po raz dziesiąty wybierzecie Najlepszego Ligowca Roku w Trójmieście. Głosowanie ruszy 10 stycznia w samo południe. W finale plebiscytu 2021 znajdą się najlepsi z grona 371 sportowców i trenerów, którym łącznie wystawiliście blisko 300 tys. ocen. Pierwsze nominacje otrzymują Ligowcy Miesiąca, którzy zarówno wiosną, jak i jesienią reprezentowali nasze kluby: Filip Dylewicz, Mariusz Wlazły, Alice Kunek, Adam Deja, Dusan Kuciak i Wojciech Piotrowicz.
Blisko 300 tys. not dla 370 sportowców i trenerów
W 2021 roku wystawiliście łącznie 298 694 oceny 370 sportowcom i trenerom trójmiejskich klubów. Choć liczba ocenianych spadła o ponad 50 osób, to liczba ocen wzrosła o ponad 70 tysięcy w porównaniu z 2020 rokiem.
Ligowiec Roku 2021 - komplet not dla 370 sportowców i trenerów
W minionych 12 miesiącach po każdym oficjalnym meczu mogliście wystawić noty w skali szkolnej od 1 do 6 sportowcom i trenerom 12 zespołom ligowym z sześciu dyscyplinach. Ocenialiście: koszykarki Arki Gdynia i GTK Gdynia, koszykarzy Asseco Arki Gdynia i Trefla Sopot, rugbistów Arki Gdynia, Lechii Gdańsk i Ogniwa Sopot, piłkarzy Arki Gdynia i Lechii Gdańsk, żużlowców Zdunek Wybrzeże Gdańsk, siatkarzy Trefla Gdańsk oraz piłkarzy ręcznych Torus Wybrzeża Gdańsk.
Natomiast tylko przez pół roku w tej klasyfikacji istniały: koszykarki DGT Politechniki Gdańsk oraz hokeiści Stoczniowca Gdańsk. Obie drużyny z ligowych elit zostały wycofane po sezonie 2020/21.
Trzy drogi do plebiscytu na Ligowca Roku 2021
Są trzy drogi do finału plebiscytu na Najlepszego Ligowca Roku 2021 w Trójmieście. Pierwsza to zdobycie tytułu Ligowca Miesiąca, druga - bycie najlepszym w drużynie, która zdobyła ligowy medal, ale nie miała Ligowca Miesiąca, lub trzecia - uzyskanie najwyższej noty w dyscyplinie, która nie zdobyła swojego przedstawiciela w dwóch pierwszych punktach regulaminu.
Jako pierwsi nominacje do finału otrzymują Ligowcy Miesiąca, którzy spełnili dwa kolejne kryteria:
- występowali w trójmiejskim klubie zarówno w rundzie wiosennej, jak i jesiennej;
- w dniu startu plebiscytu są nadal w trójmiejskiej drużynie, która podlega ocenie.
Styczeń: Filip Dylewicz, koszykarz, Asseco Arka Gdynia
Luty: Mariusz Wlazły, siatkarz, Trefl Gdańsk
Marzec: Alice Kunek, koszykarka, VBW Arka Gdynia
Kwiecień: Angelika Slamova, koszykarka, VBW Arka Gdynia
Maj: Adam Deja, piłkarz, Arka Gdynia
Czerwiec: Dusan Kuciak, piłkarz, Lechia Gdańsk
Lipiec: Wojciech Piotrowicz, rugbista, Ogniwo Sopot
Sierpień: Claude Johannes, rugbista, Lechia Gdańsk
Wrzesień, Grzegorz Buczek, rugbista, Lechia Gdańsk
Październik: Dusan Kuciak, piłkarz, Lechia Gdańsk
Listopad: Marco Terrazzino, piłkarz, Lechia Gdańsk
Grudzień: Mateusz Mika, siatkarz, Trefl Gdańsk
Sześcioro nominowanych
12 tytułów Ligowca Miesiąca trafiło do 11 sportowców. Dwukrotnie najlepszy okazał się Dusan Kuciak. Pełną listę laureatów prezentujemy w tabeli.
Z tego grona sześcioro sportowców wypełniło kryterium, aby otrzymać nominację do startu w plebiscycie na Najlepszego Ligowca Roku 2021 w Trójmieście. Tylu z nich zagrało w barwach trójmiejskiego klubu przynajmniej jeden mecz wiosną i jesienią.
Według kolejności zdobycia tytułu Ligowca Miesiąca nominacje do finału plebiscytu otrzymują: Filip Dylewicz, Mariusz Wlazły, Alice Kunek, Adam Deja, Dusan Kuciak i Wojciech Piotrowicz.
Może za rok się uda?
Pięcioro ligowców miesiąca nie mogło otrzymało nominacji w tegorocznym plebiscycie, gdyż występowali tylko przez jedną rundę. Wszyscy jednak zostają w dotychczasowych klubów, a to oznacza, że w przyszłym roku staną przed kolejną szansą.
Teraz Angelika Slamova, Grzegorz Buczek, Mateusz Mika nie mogli otrzymać nominacji, gdyż z powodu kontuzji panowie nie grali przed wakacjami, a koszykarka nie pojawiła się na parkiecie w tym sezonie.
Natomiast Claude Johannes i Marco Terrazzino jeszcze nie mogli zostać uwzględnieni w całorocznym plebiscycie, gdyż do Lechii dołączyli dopiero na rundę jesienną.
Głosowanie w plebiscycie ruszy 10 stycznia o godz. 12
Głosowanie w plebiscycie na Najlepszego Ligowca Roku 2021 ruszy w poniedziałek, 10 stycznia o godz. 12. Elekcja trwać będzie przez 2 tygodnie, do niedzieli 23 stycznia.
W sobotę, 8 stycznia przedstawimy kolejnych kandydatów. Bedą to przedstawiciele dyscyplin, którzy nie mają jeszcze swoich reprezentantów: piłki ręcznej i żużla.
Przypomnijmy, że Najlepszego Ligowca Roku w Trójmieście wybierać będziecie po raz dziesiąty. Dotychczas pięciokrotnie wygrywali piłkarze, dwukrotnie żużlowcy, a jednym tytule zdobyli: koszykarz i siatkarz.
- 2012 - ADAM HRYCANIUK (koszykówka, Asseco Prokom Gdynia)
- 2013 - DELEU (piłka nożna, Lechia Gdańsk)
- 2014 - PIOTR WIŚNIEWSKI (piłka nożna, Lechia Gdańsk)
- 2015 - MATEUSZ MIKA (siatkówka, Lotos Trefl Gdańsk)
- 2016 - SŁAWOMIR PESZKO (piłka nożna, Lechia Gdańsk)
- 2017 - PAVELS STEINBORS (piłka nożna, Arka Gdynia)
- 2018 - MIKKEL BECH (żużel, Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
- 2019 - PAVELS STEINBORS (piłka nożna, Arka Gdynia)
- 2020 - RASMUS JENSEN (żużel, Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
Kluby sportowe
Zobacz także
Wybrzeże - kiedy jak nie teraz?
Trudno uwierzyć, ale tego nie było od 22 lat
Opinie wybrane
NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.
TAKIE OPINIE SKASUJEMY.
Dodaj opinię
Odpowiedz
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2022-01-07 14:23
Filip - Dylu mega pozytywna osoba
zasługuję na Pozytywa Trójmieskiego Sportu, pozdrowienia
PS-G2 lata
- 5 5
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2022-01-08 23:57
Co by było
Wasz nielubiany trener pokonał dzisiaj Igora i to jak.
2 lata
- 0 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2022-01-07 14:33
Nie ma kogo wybrać. (1)
Wśród kopaczy żaden nie nadaje się do nominacji.Lekoatletyka tylko nie zawodzi,tu trzeba szukać i nominować do sportowca roku.
vde2 lata
- 4 4
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2022-01-07 19:58
tylko lekkoatetyki nie ma w trojmiescie na dobrym poziomie plus to nie liga a indywidualna dyscyplina
2 lata
- 1 0
Twoja opinia
Zmień treść
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najnowsze
Umowa zlecenie a urlop macierzyński. Czy na zleceniu...
Ukradł rower i dał się nagrać
Obwodnica Witomina: ogłoszono przetarg na budowę
Najbliższy mecz Lechii
88% | LECHIA Gdańsk | |
6% | REMIS | |
6% | Odra Opole |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Lechii
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Piotr Matusiak | 25 | 54 | 68% |
2 | Miś Beżuś | 25 | 51 | 68% |
3 | Łukasz Gawlik | 25 | 51 | 56% |
4 | Mariusz Kamiński | 25 | 50 | 60% |
5 | Mirosław P. | 25 | 49 | 64% |
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lechia Gdańsk | 24 | 14 | 5 | 5 | 41:19 | 47 |
2 | Arka Gdynia | 24 | 13 | 6 | 5 | 40:24 | 45 |
3 | GKS Tychy | 24 | 13 | 2 | 9 | 31:27 | 41 |
4 | Wisła Kraków | 24 | 11 | 8 | 5 | 45:26 | 41 |
5 | Motor Lublin | 24 | 12 | 4 | 8 | 32:29 | 40 |
6 | GKS Katowice | 24 | 11 | 6 | 7 | 41:25 | 39 |
7 | Wisła Płock | 24 | 10 | 8 | 6 | 36:33 | 38 |
8 | Miedź Legnica | 24 | 9 | 9 | 6 | 35:27 | 36 |
9 | Odra Opole | 24 | 10 | 6 | 8 | 28:25 | 36 |
10 | Górnik Łęczna | 24 | 8 | 12 | 4 | 24:22 | 36 |
11 | Znicz Pruszków | 24 | 9 | 3 | 12 | 20:28 | 30 |
12 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 24 | 7 | 8 | 9 | 37:36 | 29 |
13 | Chrobry Głogów | 24 | 8 | 5 | 11 | 25:37 | 29 |
14 | Stal Rzeszów | 24 | 7 | 5 | 12 | 32:42 | 26 |
15 | Resovia | 24 | 7 | 4 | 13 | 26:43 | 25 |
16 | Polonia Warszawa | 24 | 5 | 7 | 12 | 29:37 | 22 |
17 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 24 | 3 | 9 | 12 | 18:38 | 18 |
18 | Zagłębie Sosnowiec | 24 | 2 | 7 | 15 | 15:37 | 13 |
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.
Wyniki 24 kolejki
- ARKA Gdynia - Odra Opole 2:2 (1:1)
- LECHIA GDAŃSK - Zagłębie Sosnowiec 4:0 (1:0)
- Polonia Warszawa - Wisła Płock 2:2 (1:1)
- Wisła Kraków - Miedź Legnica 2:0 (0:0)
- Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Resovia 1:4 (1:0)
- GKS Tychy - Chrobry Głogów 1:2 (0:1)
- Stal Rzeszów - Motor Lublin 2:1 (0:0)
- Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 1:1 (1:0)
- GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 5:0 (3:0)
Ostatnie wyniki Lechii
96% | LECHIA Gdańsk | |
2% | REMIS | |
2% | Zagłębie Sosnowiec |
5% | Podbeskidzie Bielsko-Biała | |
9% | REMIS | |
86% | LECHIA Gdańsk |
Najbliższy mecz Arki
20% | Miedź Legnica | |
35% | REMIS | |
45% | ARKA Gdynia |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Arki
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Mirosław Radka | 26 | 48 | 61.5% |
2 | Artur Wielkopolski | 25 | 44 | 60% |
3 | Sławek Surkont | 27 | 44 | 55.6% |
4 | HENRYK GAJEWSKI | 27 | 43 | 51.9% |
5 | Mariusz Kamiński | 27 | 43 | 51.9% |
Ostatnie wyniki Arki
86% | ARKA Gdynia | |
8% | REMIS | |
6% | Odra Opole |
73% | ARKA Gdynia | |
18% | REMIS | |
9% | Wisła Kraków |
Najbliższy mecz Ogniwa
20% | Orkan Sochaczew | |
0% | REMIS | |
80% | OGNIWO Sopot |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Ogniwa
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Arkadiusz Kunowski | 10 | 30 | 100% |
2 | Janusz Zabiega | 9 | 27 | 100% |
3 | Waldemar Gajda | 9 | 27 | 100% |
4 | Lech Zaremba | 10 | 27 | 90% |
5 | Mariusz Karbowski | 10 | 26 | 100% |
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juvenia Kraków | 10 | 9 | 0 | 1 | 388:161 | 42 |
2 | Ogniwo Sopot | 10 | 8 | 0 | 2 | 323:182 | 37 |
3 | Orlen Orkan Sochaczew | 10 | 7 | 0 | 3 | 359:183 | 35 |
4 | Edach Budowlani Lublin | 11 | 6 | 0 | 5 | 274:213 | 30 |
5 | Awenta Pogoń Siedlce | 11 | 6 | 0 | 5 | 262:201 | 26 |
6 | Drew Pal 2 Lechia Gdańsk | 11 | 4 | 0 | 7 | 258:253 | 20 |
7 | Arka Gdynia | 11 | 4 | 0 | 7 | 323:297 | 20 |
8 | Budo 2011 Aleksandrów Łódzki | 9 | 2 | 0 | 7 | 148:233 | 9 |
9 | Budowlani WizjaMed Łódź | 11 | 0 | 0 | 11 | 68:679 | 0 |
Wyniki 12 kolejki
- ARKA GDYNIA - Juvenia Kraków 34:26 (22:0)
- Awenta Pogoń Siedlce - DREW PAL 2 LECHIA GDAŃSK 25:23 (17:7)
- Budowlani WizjaMed Łódź - Edach Budowlani Lublin 8:31 (3:8)
- Budo 2011 Aleksandrów Łódzki - Orlen Orkan Sochaczew (przełożony na 7.04)
- pauza: OGNIWO SOPOT
Ostatnie wyniki Ogniwa
100% | OGNIWO Sopot | |
0% | REMIS | |
0% | Budo 2011 Aleksandrów Łódzki |
1% | Budowlani Commercecon Łódź | |
1% | REMIS | |
98% | OGNIWO Sopot |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Arki
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Zdzisław Werner | 36 | 88 | 83.3% |
2 | Radosław Dymkowski | 36 | 85 | 80.6% |
3 | Izabela Dymkowska | 36 | 83 | 83.3% |
4 | Marek Węgrzynowski | 35 | 83 | 80% |
5 | Miś Brązuś | 35 | 81 | 80% |
Tabela końcowa
M Z P Bilans Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KGHM BC Polkowice | ||||||
2 | PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp. | ||||||
3 | VBW Arka Gdynia | ||||||
4 | Ślęza Wrocław | ||||||
5 | MB Zagłębie Sosnowiec | ||||||
6 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin | ||||||
7 | Enea AZS Politechnika Poznań | ||||||
8 | Energa Polski Cukier Toruń | ||||||
9 | Polonia Warszawa | ||||||
10 | Basket Ekstraklasa Bydgoszcz | ||||||
11 | MKS Pruszków |
Playoff
Ćwierćfinały
KGHM BC Polkowice | 2 |
Energa Polski Cukier Toruń | 0 |
Ślęza Wrocław | 2 |
MB Zagłębie Sosnowiec | 1 |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów | 2 |
Enea AZS Politechnika Poznań | 0 |
VBW ARKA GDYNIA | 2 |
Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 0 |
Półfinały
KGHM BC Polkowice | 2 |
Ślęza Wrocław | 0 |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów | 2 |
VBW ARKA GDYNIA | 0 |
Finał
KGHM BC Polkowice | 2 |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów | 0 |
Ostatnie wyniki Arki
97% | VBW ARKA Gdynia | |
1% | REMIS | |
2% | Ślęza Wrocław |
45% | Ślęza Wrocław | |
0% | REMIS | |
55% | VBW ARKA Gdynia |
Najbliższy mecz Arki
74% | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | |
0% | REMIS | |
26% | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Arki
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Roman Perz | 25 | 50 | 88% |
2 | Fc zdunkowo Wybrzeże | 25 | 50 | 80% |
3 | Radosław Dymkowski | 24 | 49 | 75% |
4 | Jacek Urbanek | 25 | 47 | 80% |
5 | Beata Xxxv | 24 | 47 | 79.2% |
Tabela
Drużyny | M | Z | P | Bilans | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | 25 | 20 | 5 | 2175:1933 | 45 |
2 | Trefl Sopot | 25 | 18 | 7 | 2131:1946 | 43 |
3 | King Szczecin | 25 | 17 | 8 | 2235:2076 | 42 |
4 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | 25 | 16 | 9 | 2149:1979 | 41 |
5 | PGE Spójnia Stargard | 25 | 14 | 11 | 2017:1910 | 39 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 14 | 11 | 2092:2042 | 39 |
7 | Polski Cukier Start Lublin | 25 | 14 | 11 | 2237:2221 | 39 |
8 | Dziki Warszawa | 25 | 13 | 12 | 1972:2002 | 38 |
9 | Śląsk Wrocław | 25 | 13 | 12 | 1964:2050 | 38 |
10 | MKS Dąbrowa Górnicza | 25 | 12 | 13 | 2380:2321 | 37 |
11 | Arriva Polski Cukier Toruń | 25 | 12 | 13 | 2042:2082 | 37 |
12 | Icon Sea Czarni Słupsk | 25 | 12 | 13 | 1954:2006 | 37 |
13 | Tauron GTK Gliwice | 25 | 7 | 18 | 2137:2287 | 32 |
14 | Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 25 | 7 | 18 | 2060:2312 | 32 |
15 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | 25 | 6 | 19 | 2100:2298 | 31 |
16 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | 25 | 5 | 20 | 2020:2200 | 30 |
1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.
Wyniki 26 kolejki
- Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - TREFL SOPOT (sobota, godz. 15:30)
- Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA (poniedziałek, godz. 15:30)
- piątek
- Arriva Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza
- Tauron GTK Gliwice - Legia Warszawa
- sobota
- Polski Cukier Start Lublin - Dziki Warszawa
- niedziela
- Anwil Włocławek - Icon Sea Czarni Słupsk
- poniedziałek
- King Szczecin - PGE Spójnia Stargard
- Śląsk Wrocław - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
- Mecz zaległy z 20. kolejki:
- Śląsk - Anwil 82:96 (15:17, 23:22, 19:20, 19:17, d: 6:20)
Ostatnie wyniki Arki
95% | TREFL Sopot | |
0% | REMIS | |
5% | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia |
38% | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | |
0% | REMIS | |
62% | Polski Cukier Start Lublin |
Najbliższy mecz Trefla
17% | Indykpol AZS Olsztyn | |
83% | TREFL Gdańsk |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Trefla
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Wojteks 23 | 28 | 50 | 64.3% |
2 | Miś Beżuś | 28 | 49 | 71.4% |
3 | Piotr Fritza | 28 | 49 | 64.3% |
4 | Renata Koczyńska | 27 | 48 | 63% |
5 | Mateo Wycz | 28 | 47 | 64.3% |
Tabela
Drużyny | M | Z | P | Sety | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | 27 | 23 | 4 | 73:23 | 69 |
2 | Projekt Warszawa | 27 | 22 | 5 | 69:26 | 64 |
3 | Aluron CMC Warta Zawiercie | 27 | 22 | 5 | 72:30 | 64 |
4 | Asseco Resovia Rzeszów | 27 | 19 | 8 | 65:40 | 52 |
5 | Bogdanka LUK Lublin | 27 | 17 | 10 | 61:47 | 49 |
6 | Trefl Gdańsk | 27 | 15 | 12 | 58:45 | 48 |
7 | PSG Stal Nysa | 27 | 13 | 14 | 53:54 | 40 |
8 | Indykpol AZS Olsztyn | 27 | 11 | 16 | 52:54 | 40 |
9 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 27 | 13 | 14 | 49:49 | 39 |
10 | PGE GiEK Skra Bełchatów | 27 | 13 | 14 | 48:56 | 36 |
11 | Barkom Każany Lwów | 27 | 13 | 14 | 47:55 | 36 |
12 | Ślepsk Malow Suwałki | 27 | 8 | 19 | 35:64 | 24 |
13 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | 27 | 7 | 20 | 34:68 | 24 |
14 | KGHM Cuprum Lubin | 27 | 7 | 20 | 37:67 | 23 |
15 | GKS Katowice | 27 | 7 | 20 | 36:67 | 22 |
16 | Enea Czarni Radom | 27 | 6 | 21 | 24:68 | 18 |
Wyniki 28 kolejki
- Indykpol AZS Olsztyn - TREFL GDAŃSK (sobota, godz. 17:30)
- czwartek
- Asseco Resovia - KGHM Cuprum Lubin
- GKS Katowice - Barkom Każany Lwów
- piątek
- PSG Stal Nysa - Projekt Warszawa
- Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki
- sobota
- PGE GiEK Skra Bełchatów - Enea Czarni Radom
- Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
- Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Bogdanka LUK Lublin
Ostatnie wyniki Trefla
96% | TREFL Gdańsk | |
4% | PSG Stal Nysa |
85% | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | |
15% | TREFL GDAŃSK |
Trójmiejskie drużyny
Koszykówka
Piłka nożna
Siatkówka
Rugby
Relacje LIVE
-
Początek meczu: 30 marca 2024, godz. 15:00
-
23 marca 2024, godz. 17:30
-
22 marca 2024, godz. 17:30