• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
03.05 (śro) g.17:30
King Szczecin 98:93 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.04 (nd) g.19:30
Anwil Włocławek 110:86 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.04 (czw) g.17:30
Legia Warszawa 90:61 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.04 (pon) g.18:00
SUZUKI ARKA Gdynia 92:80 BM Stal Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.04 (czw) g.19:30
SUZUKI ARKA Gdynia 87:70 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.04 (czw) g.17:30
SUZUKI ARKA Gdynia 84:81 Rawlplug Sokół Łańcut przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.03 (pt) g.19:30
Enea Zastal BC Zielona Góra 97:87 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.03 (nd) g.15:00
SUZUKI ARKA Gdynia 76:77 PGE Spójnia Stargard przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.03 (sob) g.17:30
TREFL Sopot 115:83 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.03 (czw) g.17:30
SUZUKI ARKA Gdynia 91:76 Tauron GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.02 (czw) g.17:30
SUZUKI ARKA Gdynia 85:88 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.02 (sob) g.15:30
Polski Cukier Start Lublin 72:71 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.01 (pon) g.19:30
SUZUKI ARKA Gdynia 84:74 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.01 (nd) g.19:30
SUZUKI ARKA Gdynia 87:99 Twarde Pierniki Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.01 (czw) g.17:30
SUZUKI ARKA Gdynia 68:88 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.01 (czw) g.17:30
SUZUKI ARKA Gdynia 88:102 King Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.12 (czw) g.19:30
SUZUKI ARKA Gdynia 93:79 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.12 (pt) g.18:30
SUZUKI ARKA Gdynia 81:83 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.12 (sob) g.17:30
Śląsk Wrocław 87:80 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.12 (sob) g.17:30
Rawlplug Sokół Łańcut 85:74 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (śro) g.18:00
MKS Dąbrowa Górnicza 86:91 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (czw) g.17:30
SUZUKI ARKA Gdynia 78:90 Enea Zastal BC Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.11 (pt) g.17:30
BM Stal Ostrów Wielkopolski 102:73 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.11 (pt) g.17:30
PGE Spójnia Stargard 88:61 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.11 (sob) g.20:00
SUZUKI ARKA Gdynia 75:82 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.10 (nd) g.16:00
Tauron GTK Gliwice 70:81 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.10 (pt) g.19:30
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 88:102 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (nd) g.19:30
SUZUKI ARKA Gdynia 90:79 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.10 (nd) g.15:30
Twarde Pierniki Toruń 79:98 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.09 (czw) g.19:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 66:64 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1 King Szczecin
2 Śląsk Wrocław
3 BM Stal Ostrów Wlkp.
4 Legia Warszawa
5 PGE Spójnia Stargard
6 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
7 Anwil Włocławek
8 Trefl Sopot
9 Enea Zastal BC Zielona Góra
10 Suzuki Arka Gdynia
11 MKS Dąbrowa Górnicza
12 Rawlplug Sokół Łańcut
13 Polski Cukier Start Lublin
14 Tauron GTK Gliwice
15 Arriva Twarde Pierniki Toruń
16 Enea Abramczyk Astoria
  • o 3. miejsce:
  • Legia Warszawa - BM Stal Ostrów Wlkp. 73:85, 88:85
  • spadek do Suzuki 1. Ligi: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
  • awans z Suzuki 1. Ligi: Dziki Warszawa
Ćwierćfinały
Śląsk Wrocław
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Legia Warszawa
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
King Szczecin
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
TREFL SOPOT
8 miejsce po rundzie zasadniczej
1
PGE Spójnia Stargard
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Anwil Włocławek
7 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
Śląsk Wrocław
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
King Szczecin
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Legia Warszawa
zwycięzca ćwierćfinału 2
1
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
Śląsk Wrocław
zwycięzca półfinału 1
2
King Szczecin
zwycięzca półfinału 2
4

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 20.04.2024 godz. 15:30

MKS Dąbrowa Górnicza
:
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
mecz ligowy

Jak typują inni

1

91%

151 typowań

x

0%

0 typowań

2

9%

15 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Marcin W. 27 56 81.5%
2. Marek Węgrzynowski 28 51 71.4%
3. Rafał Kowalczyk 28 50 78.6%
4. Artur Dargacz 28 50 78.6%
5. Piotr Matusiak 28 50 75%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

ankieta w artykule Finansowanie sportu przez miasto Gdynia powinno być: