Terminarz

Sezon:
24.04 (nd) g.20:00
PGE Turów Zgorzelec 92:90 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.04 (nd) g.17:00
TREFL Sopot 78:60 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.04 (śr) g.19:00
Rosa Radom 73:64 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.04 (sob) g.16:00
TREFL Sopot 66:64 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.04 (pt) g.19:00
Start Lublin 69:70 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.03 (sob) g.17:00
TREFL Sopot 55:84 Polski Cukier Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.03 (sob) g.17:30
Polfarmex Kutno 74:62 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.03 (wt) g.19:00
Stelmet BC Zielona Góra 102:79 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.03 (nd) g.18:00
Siarka Tarnobrzeg 92:81 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.02 (sob) g.16:00
TREFL Sopot 49:61 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.02 (pon) g.18:30
TREFL Sopot 66:60 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.02 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 73:75 King Wilki Morskie Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.01 (nd) g.20:00
Śląsk Wrocław 81:76 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (śr) g.19:30
TREFL Sopot 65:67 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.01 (sob) g.18:00
ASSECO Gdynia 66:64 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.01 (śr) g.18:30
TREFL Sopot 72:53 Siarka Tarnobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.01 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 77:81
po dogrywce
PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.01 (nd) g.18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 70:64 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.12 (śr) g.18:30
TREFL Sopot 61:67 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.12 (nd) g.16:00
Anwil Włocławek 76:60 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.12 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 72:66 Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.12 (pt) g.18:00
Polski Cukier Toruń 82:69 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.12 (sob) g.15:00
TREFL Sopot 61:48 Polfarmex Kutno przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (wt) g.19:00
TREFL Sopot 65:62 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.11 (śr) g.19:00
MKS Dąbrowa Górnicza 76:67 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 45:62 Stelmet BC Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.11 (sob) g.18:00
Energa Czarni Słupsk 80:66 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.11 (nd) g.18:00
Polpharma Starogard Gdański 92:80
po dogrywce
TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (pon) g.18:00
King Wilki Morskie Szczecin 84:81 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.10 (nd) g.20:00
TREFL Sopot 64:65 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (sob) g.18:00
AZS Koszalin 75:74
po dogrywce
TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (sob) g.13:00
TREFL Sopot 51:73 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet BC Zielona Góra
2 Rosa Radom
3 Energa Czarni Słupsk
4 Anwil Włocławek
5 Polski Cukier Toruń
6 King Wilki Morskie Szczecin
7 Polfarmex Kutno
8 ASSECO GDYNIA
9 PGE Turów Zgorzelec
10 MKS Dąbrowa Górnicza
11 Polpharma Starogard Gdański
12 AZS Koszalin
13 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
14 Śląsk Wrocław
15 TREFL SOPOT
16 Siarka Tarnobrzeg
17 Start Lublin
  • Ćwierćfinały:
  • Stelmet BC Zielona Góra - ASSECO GDYNIA 3-0
  • Energa Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 3-1
  • Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin 3-1
  • Rosa Radom - Polfarmex Kutno 3-0
  • Półfinały:
  • Rosa Radom - Anwil Włocławek 3-1
  • Stelmet BC Zielona Góra 3-0
  • Finał:
  • Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom 4-0
  • Mecz o 3. miejsce:
  • Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 2-0
Ćwierćfinały
Stelmet BC Zielona Góra
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Polski Cukier Toruń
4 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Rosa Radom
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Anwil Włocławek
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
ASSECO GDYNIA
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Energa Czarni Słupsk
5 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Polfarmex Kutno
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
King Wilki Morskie Szczecin
6 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Półfinały
Stelmet BC Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
Rosa Radom
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Energa Czarni Słupsk
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Anwil Włocławek
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
Stelmet BC Zielona Góra
zwycięzca półfinału 1
2
Rosa Radom
zwycięzca półfinału 2
0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 10.12.2020 godz. 17:35

Zastal Enea BC Zielona Góra
:
TREFL Sopot
mecz ligowy

Jak typują inni

1

96%

22 typowania

x

0%

0 typowań

2

4%

1 typowanie

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Józef Parda 15 37 80%
2. Henryk Gajewski 15 33 80%
3. Karol Zubel 15 33 80%
4. Kazimierz Wróblewski 14 33 78.6%
5. Zygmunt Bębenek 15 32 80%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »