MKS Dąbrowa Górnicza - KGS Arka Gdynia 107:86. Osłabieni koszykarze znów bez szans
20 kwietnia 2024
(23 opinie)Terminarz
27.04 (sob)
g.17:30
|
Icon Sea Czarni Słupsk | typuj | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
20.04 (sob)
g.15:30
|
MKS Dąbrowa Górnicza | 107:86 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
11.04 (czw)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 69:94 | Dziki Warszawa | ||||
07.04 (nd)
g.17:30
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | 74:77 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
01.04 (pon)
g.15:30
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | 73:78 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
23.03 (sob)
g.17:30
|
TREFL Sopot | 85:69 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | LIVE! | |||
13.03 (śro)
g.19:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 90:82 | Polski Cukier Start Lublin | ||||
07.03 (czw)
g.19:30
|
Arriva Polski Cukier Toruń | 101:86 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
02.03 (sob)
g.15:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 85:89 | Anwil Włocławek | ||||
11.02 (nd)
g.15:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 104:102 | Legia Warszawa | ||||
04.02 (nd)
g.15:30
|
King Szczecin | 91:73 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
26.01 (pt)
g.19:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 102:95 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | ||||
20.01 (sob)
g.15:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 78:117 | Śląsk Wrocław | ||||
14.01 (nd)
g.17:30
|
PGE Spójnia Stargard | 91:54 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
07.01 (nd)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 100:87 | Tauron GTK Gliwice | ||||
28.12 (czw)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 67:84 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | ||||
23.12 (sob)
g.15:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 82:104 | MKS Dąbrowa Górnicza | ||||
20.12 (śro)
g.19:00
|
Anwil Włocławek | 97:66 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
17.12 (nd)
g.19:30
|
Dziki Warszawa | 83:81 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
06.12 (śro)
g.19:00
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 115:118 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | ||||
30.11 (czw)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 86:81 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | ||||
23.11 (czw)
g.20:00
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 72:92 | TREFL Sopot | LIVE! | |||
16.11 (czw)
g.17:30
|
Polski Cukier Start Lublin | 98:88 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
12.11 (nd)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 83:79 | Arriva Twarde Pierniki Toruń | ||||
28.10 (sob)
g.15:30
|
Legia Warszawa | 87:67 | Krajowa Grupa Spożywcza ARKA Gdynia | ||||
20.10 (pt)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 84:103 | King Szczecin | ||||
13.10 (pt)
g.17:30
|
Arged BM Stal Ostrów | 89:79 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
08.10 (nd)
g.17:30
|
Śląsk Wrocław | 88:79 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
28.09 (czw)
g.20:10
|
SUZUKI ARKA Gdynia | 86:96 | PGE Spójnia Stargard | ||||
21.09 (czw)
g.17:30
|
GTK Gliwice | 73:84 | SUZUKI ARKA Gdynia |
Tabela
Drużyny | M | Z | P | Bilans | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | 29 | 22 | 7 | 2494:2242 | 51 |
2 | Trefl Sopot | 29 | 21 | 8 | 2478:2287 | 50 |
3 | King Szczecin | 29 | 18 | 11 | 2603:2442 | 47 |
4 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | 29 | 18 | 11 | 2515:2357 | 47 |
5 | Legia Warszawa | 29 | 18 | 11 | 2475:2381 | 47 |
6 | PGE Spójnia Stargard | 29 | 16 | 13 | 2386:2263 | 45 |
7 | Polski Cukier Start Lublin | 29 | 16 | 13 | 2628:2595 | 45 |
8 | WKS Śląsk Wrocław | 29 | 16 | 13 | 2295:2390 | 45 |
9 | MKS Dąbrowa Górnicza | 29 | 15 | 14 | 2777:2682 | 44 |
10 | Dziki Warszawa | 29 | 15 | 14 | 2277:2315 | 44 |
11 | Arriva Polski Cukier Toruń | 29 | 13 | 16 | 2358:2429 | 42 |
12 | Icon Sea Czarni Słupsk | 29 | 13 | 16 | 2239:2313 | 42 |
13 | Tauron GTK Gliwice | 29 | 9 | 20 | 2504:2619 | 38 |
14 | Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 29 | 9 | 20 | 2370:2660 | 38 |
15 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | 29 | 8 | 21 | 2408:2611 | 37 |
16 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | 29 | 5 | 24 | 2334:2555 | 34 |
Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.
1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.
Wyniki 29 kolejki:
- MKS Dąbrowa Górnicza - KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA 107:86 (22:16, 27:20, 33:19, 25:31)
- TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław 79:82 (23:27, 22:11, 18:27, 16:17)
- Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Start Lublin 96:93 (27:27, 29:16, 24:22, 16:28)
- PGE Spójnia Stargard - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 94:72 (27:15, 24:25, 21:13, 22:19)
- Legia Warszawa - Anwil Włocławek 96:87 (23:26, 25:14, 28:29, 20:18)
- Icon Sea Czarni Słupsk - Dziki Warszawa 59:66 (9:25, 10:13, 23:15, 17:13)
- Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Tauron GTK Gliwice 71:96 (15:20, 24:33, 15:25, 17:18)
- Arriva Polski Cukier Toruń - King Szczecin 92:88 (31:22, 13:26, 24:17, 24:23)
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Adam Hrycaniuk
ocena
4.25(32 oceny) -
Grzegorz Kamiński
ocena
4.24(33 oceny) -
Stefan Kenić
ocena
4.06(32 oceny)
Najbliższe spotkanie
początek meczu: 27.04.2024 godz. 17:30
Najlepiej typujący wyniki Arki
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Marcin W. | 28 | 59 | 82.1% |
2. Marek Węgrzynowski | 29 | 54 | 72.4% |
3. Piotr Matusiak | 29 | 53 | 75.9% |
4. Rafał Kowalczyk | 29 | 52 | 79.3% |
5. Artur Dargacz | 29 | 52 | 79.3% |
Relacje LIVE
-
23 marca 2024, godz. 17:30
-
23 listopada 2023, godz. 20:00
-
11 marca 2023, godz. 17:30