• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
27.04 (sob)
Icon Sea Czarni Słupsk typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
20.04 (sob)
MKS Dąbrowa Górnicza typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
11.04 (czw)
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia typuj Dziki Warszawa
07.04 (nd)
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
01.04 (pon) g.15:30
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
23.03 (sob) g.17:30
TREFL Sopot typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
14.03 (czw) g.19:00
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia typuj Polski Cukier Start Lublin
07.03 (czw) g.19:30
Arriva Polski Cukier Toruń typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
02.03 (sob) g.15:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia typuj Anwil Włocławek
11.02 (nd) g.15:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 104:102 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.02 (nd) g.15:30
King Szczecin 91:73 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.01 (pt) g.19:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 102:95 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.01 (sob) g.15:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 78:117 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.01 (nd) g.17:30
PGE Spójnia Stargard 91:54 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.01 (nd) g.17:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 100:87 Tauron GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.12 (czw) g.17:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 67:84 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.12 (sob) g.15:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 82:104 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.12 (śro) g.19:00
Anwil Włocławek 97:66 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.12 (nd) g.19:30
Dziki Warszawa 83:81 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.12 (śro) g.19:00
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 115:118 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.11 (czw) g.17:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 86:81 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (czw) g.20:00
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 72:92 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.11 (czw) g.17:30
Polski Cukier Start Lublin 98:88 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.11 (nd) g.17:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 83:79 Arriva Twarde Pierniki Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.10 (sob) g.15:30
Legia Warszawa 87:67 Krajowa Grupa Spożywcza ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (pt) g.17:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 84:103 King Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (pt) g.17:30
Arged BM Stal Ostrów 89:79 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.10 (nd) g.17:30
Śląsk Wrocław 88:79 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.09 (czw) g.20:10
SUZUKI ARKA Gdynia 86:96 PGE Spójnia Stargard przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.09 (czw) g.17:30
GTK Gliwice 73:84 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 20 17 3 1740:1518 37
2 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 21 13 8 1801:1648 34
3 Trefl Sopot 20 14 6 1710:1567 34
4 King Szczecin 21 13 8 1874:1753 34
5 Dziki Warszawa 21 12 9 1668:1650 33
6 MKS Dąbrowa Górnicza 21 11 10 2039:1972 32
7 PGE Spójnia Stargard 21 11 10 1678:1618 32
8 Legia Warszawa 21 11 10 1764:1730 32
9 Icon Sea Czarni Słupsk 21 11 10 1659:1703 32
10 Polski Cukier Start Lublin 19 12 7 1692:1680 31
11 Arriva Polski Cukier Toruń 21 10 11 1704:1742 31
12 Śląsk Wrocław 19 9 10 1491:1554 28
13 Tauron GTK Gliwice 21 6 15 1812:1941 27
14 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 21 6 15 1730:1955 27
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 21 5 16 1756:1945 26
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 21 4 17 1723:1865 25

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 21 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Legia Warszawa (niedziela, godz. 15:30)
  • TREFL SOPOT - PGE Spójnia Stargard 88:70 (24:20, 22:15, 23:20, 19:15)
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Arriva Polski Cukier Toruń 98:80 (33:19, 28:16, 22:21, 15:24)
  • Icon Sea Czarni Słupsk - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 92:90 (25:21, 20:22, 17:24, 30:23)
  • Anwil Włocławek - King Szczecin 88:90 (27:17, 26:28, 12:20, 23:25)
  • Dziki Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 82:76 (24:31, 20:12, 26:15, 12:18)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Tauron GTK Gliwice 94:99 (20:26, 25:19, 11:32, 38:22)
  • poniedziałek
  • Śląsk Wrocław - Polski Cukier Start Lublin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 02.03.2024 godz. 15:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

11%

10 typowań

x

1%

1 typowanie

2

88%

83 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Radosław Dymkowski 20 41 75%
2. Barbara Werner 21 40 76.2%
3. Marian Artwik 20 39 85%
4. Paweł Drzewiecki 21 39 76.2%
5. Zdzisław Werner 21 39 76.2%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »