• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
27.04 (sob) g.17:30
Icon Sea Czarni Słupsk 93:82 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.04 (sob) g.15:30
MKS Dąbrowa Górnicza 107:86 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.04 (czw) g.17:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 69:94 Dziki Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.04 (nd) g.17:30
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 74:77 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.04 (pon) g.15:30
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 73:78 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.03 (sob) g.17:30
TREFL Sopot 85:69 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.03 (śro) g.19:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 90:82 Polski Cukier Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.03 (czw) g.19:30
Arriva Polski Cukier Toruń 101:86 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.03 (sob) g.15:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 85:89 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.02 (nd) g.15:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 104:102 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.02 (nd) g.15:30
King Szczecin 91:73 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.01 (pt) g.19:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 102:95 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.01 (sob) g.15:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 78:117 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.01 (nd) g.17:30
PGE Spójnia Stargard 91:54 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.01 (nd) g.17:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 100:87 Tauron GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.12 (czw) g.17:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 67:84 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.12 (sob) g.15:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 82:104 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.12 (śro) g.19:00
Anwil Włocławek 97:66 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.12 (nd) g.19:30
Dziki Warszawa 83:81 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.12 (śro) g.19:00
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 115:118 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.11 (czw) g.17:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 86:81 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (czw) g.20:00
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 72:92 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.11 (czw) g.17:30
Polski Cukier Start Lublin 98:88 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.11 (nd) g.17:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 83:79 Arriva Twarde Pierniki Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.10 (sob) g.15:30
Legia Warszawa 87:67 Krajowa Grupa Spożywcza ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (pt) g.17:30
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 84:103 King Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (pt) g.17:30
Arged BM Stal Ostrów 89:79 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.10 (nd) g.17:30
Śląsk Wrocław 88:79 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.09 (czw) g.20:10
SUZUKI ARKA Gdynia 86:96 PGE Spójnia Stargard przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.09 (czw) g.17:30
GTK Gliwice 73:84 SUZUKI ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek
2 Trefl Sopot
3 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
4 King Szczecin
5 Legia Warszawa
6 Śląsk Wrocław
7 MKS Dąbrowa Górnicza
8 PGE Spójnia Stargard
9 Polski Cukier Start Lublin
10 Dziki Warszawa
11 Icon Sea Czarni Słupsk
12 Arriva Polski Cukier Toruń
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
14 Tauron GTK Gliwice
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

  • Ćwierćfinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 97:78 oraz 82:81, 84:92, 101:93 po dogrywce
  • Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 89:70 oraz 98:84, 82:86, 68:86, 77:81
  • King Szczecin - Legia Warszawa 85:80 oraz 80:77, 88:90, 99:84
  • Arged BM Stal Ostrów - Śląsk Wrocław 76:85 oraz 81:64, 97:102, 84:74, 81:83
  • Pófinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław 78:54, 88:70, 70:76
  • King Szczecin - PGE Spójnia Stagard 104:86 oraz 78:72, 88:75
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 9-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z Orlen Basket Ligi: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Ćwierćfinały
Anwil Włocławek
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
King Szczecin
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
TREFL SOPOT
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2
PGE Spójnia Stargard
8 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Legia Warszawa
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
MKS Dąbrowa Górnicza
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Śląsk Wrocław
6 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Półfinały
PGE Spójnia Stargard
zwycięzca ćwierćfinału 1
0
Trefl Sopot
zwycięzca ćwierćfinału 3
2
King Szczecin
zwycięzca ćwierćfinału 2
3
Śląsk Wrocław
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
King Szczecin
zwycięzca półfinału 1

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Marcin W. 29 62 82.8%
2. Marek Węgrzynowski 30 56 73.3%
3. Piotr Matusiak 30 55 76.7%
4. Barbara Werner 30 55 73.3%
5. Radosław Dymkowski 29 55 69%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »