Wiadomości

Szukane słowo:
Data publikacji:
do

Przejdź do archiwum wszystkich artykułów w kategorii Sport.

Sport w obiektywie

zobacz więcej »

forum koszykówka

Terminarz

06.03 g.17.45
typuj! bez publiczności
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
09.03 g.19.30
Pszczółka Start Lublin
typuj! bez publiczności
09.03 g.20.00
Enea Astoria Bydgoszcz
typuj! bez publiczności
12.03
PGE Spójnia Stargard
12.03
MKS Dąbrowa Górnicza
05.03 g.19.00
74:81 bez publiczności
Legia Warszawa
03.03 g.18.00
76:104 bez publiczności
Zastal Enea BC Zielona Góra
03.03 g.18.00
Energa Toruń
70:61 bez publiczności
03.03 g.18.00
122:54 bez publiczności
Basket 25 Bydgoszcz
28.02 g.17.35
King Szczecin
81:83 bez publiczności

Tabela

Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 28 26 2 2670:2177 54
2 Legia Warszawa 27 19 8 2247:2114 46
3 Śląsk Wrocław 27 18 9 2277:2137 45
4 Arged BMSlam Stal Ostrów 27 17 10 2252:2133 44
5 King Szczecin 27 15 12 2114:2121 42
6 TREFL SOPOT 26 15 11 2168:2067 41
7 Pszczółka Start Lublin 25 16 9 1995:1946 41
8 PGE Spójnia Stargard 27 13 14 2242:2248 40
9 Polski Cukier Toruń 26 11 15 2213:2240 37
10 GTK Gliwice 26 11 15 2156:2192 37
11 MKS Dąbrowa Górnicza 26 11 15 2155:2244 37
12 Anwil Włocławek 26 9 17 2171:2251 35
13 Enea Astoria Bydgoszcz 25 10 15 2116:2219 35
14 ASSECO ARKA GDYNIA 26 8 18 1943:2233 34
15 HydroTruck Radom 26 7 19 2009:2176 33
16 Polpharma Starogard Gd. 27 5 22 2286:2516 32

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 27 kolejki:

  • TREFL Sopot - LEGIA WARSZAWA 74:81 (19:22, 13:23, 18:20, 24:16)
  • ASSECO ARKA ARKA - Enea Zastal BC Zielona Góra 76:104 (20:21, 20:27, 15:28, 21:28)
  • King Szczecin - Śląsk Wrocław 79:65 (19:10, 10:18, 17:26, 33:11)
  • sobota
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin
  • GTK Gliwice - HydroTruck Radom
  • niedziela
  • Polpharma Starogard Gd. - Enea Astoria Bydgoszcz
  • poniedziałek
  • PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek
  • Polski Cukier Toruń - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp (przełożony na 11.03)
  • Mecz awansem z 30. kolejki
  • PGE Spójnia - Arged BMSlam Stal 84:83 (14:18, 20:21, 29:20, 21:24)
  • Mecze zaległe z 26. kolejki:
  • Zastal - Anwil 93:77 (25:14, 24:27, 26:18, 18:18)
  • Astoria - ASSECO ARKA (wtorek, godz. 20)
  • Mecz zaległy z 22. kolejki
  • Pszczółka - TREFL (wtorek, godz. 19)

Najczęściej czytane