• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
02.03 (śr) g.17:00
GTK Gdynia 51:105 BC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.02 (sob) g.14:00
GTK Gdynia 63:75 Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.02 (śr) g.16:00
Enea AZS Politechnika Poznań 55:78 GTK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.02 (nd) g.16:00
CTL Zagłębie Sosnowiec 74:59 GTK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.02 (sob) g.14:00
GTK Gdynia 61:74 Polonia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.02 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 88:38 GTK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.01 (sob) g.14:00
GTK GDYNIA 61:56 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.01 (nd) g.18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 73:37 GTK GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.12 (śr) g.17:00
GTK GDYNIA 61:76 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (śr) g.17:00
GTK GDYNIA 52:71 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.12 (sob) g.17:00
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 69:51 GTK GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.12 (sob) g.17:00
GTK GDYNIA 71:82 CTL Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.11 (sob) g.15:00
Polonia Warszawa 77:65 GTK GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (sob) g.17:00
GTK Gdynia 60:91 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.11 (sob) g.15:00
BC Polkowice 82:58 GTK GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (sob) g.17:00
GTK GDYNIA 61:74 Enea AZS Politechnika Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (sob) g.18:00
Energa Toruń 86:74 GTK GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (nd) g.17:00
GTK GDYNIA 66:80 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (sob) g.18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 78:57 GTK GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.10 (nd) g.16:00
Ślęza Wrocław 70:48 GTK GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 17 16 1 1428:1128 33
2 BC Polkowice 16 13 3 1395:1040 29
3 VBW ARKA GDYNIA 17 10 7 1294:1116 27
4 Enea AZS Politechnika Poznań 17 9 8 1253:1227 26
5 MB Zagłębie Sosnowiec 16 10 6 1142:1143 26
6 Polski Cukier AZS UMCS Lublin 16 9 7 1174:1124 25
7 Polonia Warszawa 16 8 8 1147:1212 24
8 Ślęza Wrocław 16 7 9 1201:1176 23
9 Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń 17 6 11 1277:1343 23
10 MKS Pruszków 18 2 16 1115:1567 20
11 Polskie Przetwory Basket Bydgoszcz 16 1 15 1038:1388 17

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-10 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz I Ligi.

Wyniki 19 kolejki:

  • VBW ARKA GDYNIA - MB Zagłębie Sosnowiec (środa, 15 lutego, godz. 15)
  • MKS Pruszków - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 82:66 (19:15, 29:16, 20:23, 14:12)
  • środa, 15 lutego
  • BC Polkowice - Polonia Warszawa
  • Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń
  • Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Ślęza Wrocław
  • pauza: Enea AZS Politechnika Poznań
  • Mecz awansem z 21. kolejki:
  • Polonia - Energa (sobota, 4 lutego)
Ćwierćfinały
BC Polkowice
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
VBW ARKA Gdynia
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
CTL Zagłębie Sosnowiec
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Ślęza Wrocław
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Polonia Warszawa
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
BC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
VBW Arka Gdynia
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
BC Polkowice
zwycięzca półfinału 1
3
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
zwycięzca półfinału 2
0

GTK Gdynia

Barwy:
biało-niebiesko-żółte

Adres:
Aleja Jana Pawła II 11 A
81-345 Gdynia
strona internetowa: https://gtkgdynia.pl

Hala:
81-538 Gdynia
ul. Kazimierza Górskiego 8
pojemność: 4500 osób
 

Prezes zarządu:
Bogusław Witkowski

Kierownik klubu:
Karolina Hogendorf

Skarbnik:
Sławomir Łada

Przewodniczący komisji rewizyjnej:
Ryszard Kaszubowski

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 17 16 1 1428:1128 33
2 BC Polkowice 16 13 3 1395:1040 29
3 VBW ARKA GDYNIA 17 10 7 1294:1116 27
4 Enea AZS Politechnika Poznań 17 9 8 1253:1227 26
5 MB Zagłębie Sosnowiec 16 10 6 1142:1143 26
6 Polski Cukier AZS UMCS Lublin 16 9 7 1174:1124 25
7 Polonia Warszawa 16 8 8 1147:1212 24
8 Ślęza Wrocław 16 7 9 1201:1176 23
9 Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń 17 6 11 1277:1343 23
10 MKS Pruszków 18 2 16 1115:1567 20
11 Polskie Przetwory Basket Bydgoszcz 16 1 15 1038:1388 17

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-10 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz I Ligi.

Wyniki 19 kolejki:

  • VBW ARKA GDYNIA - MB Zagłębie Sosnowiec (środa, 15 lutego, godz. 15)
  • MKS Pruszków - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 82:66 (19:15, 29:16, 20:23, 14:12)
  • środa, 15 lutego
  • BC Polkowice - Polonia Warszawa
  • Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń
  • Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Ślęza Wrocław
  • pauza: Enea AZS Politechnika Poznań
  • Mecz awansem z 21. kolejki:
  • Polonia - Energa (sobota, 4 lutego)

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane