Terminarz

Sezon:
30.03 (sob) g.19:10
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska typuj InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
27.03 (śr) g.19:00
Ostrovia typuj SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
23.03 (sob) g.17:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska typuj PGE MKK Siedlce
16.03 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 98:60 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.03 (sob) g.18:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 57:86 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.02 (śr) g.19:10
Widzew Łódź 72:78 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.02 (sob) g.15:10
Enea AZS Poznań 82:89 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.02 (sob) g.18:00
Energa Toruń 109:69 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.02 (nd) g.17:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 68:89 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.02 (nd) g.17:00
Artego Bydgoszcz 78:70 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.01 (sob) g.17:00
Ślęza Wrocław 66:64 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.01 (sob) g.18:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 58:74 Wisła CanPack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (nd) g.18:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. 89:75 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (sob) g.15:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 74:40 Ostrovia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.12 (sob) g.16:00
PGE MKK Siedlce 102:78 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.12 (nd) g.18:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 65:79 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (sob) g.18:00
Pszczółka AZS UMCS Lublin 74:54 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.11 (sob) g.15:10
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 50:82 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (sob) g.18:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 88:71 Enea AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.10 (sob) g.17:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 67:79 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (sob) g.19:00
CCC Polkowice 94:65 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (śr) g.20:30
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 54:60 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.10 (nd) g.17:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 51:83 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.10 (sob) g.17:00
Wisła CanPack Kraków 104:59 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 CCC Polkowice 20 18 2 1642:1196 38
2 Energa Toruń 21 17 4 1764:1409 38
3 Artego Bydgoszcz 21 17 4 1590:1382 38
4 ARKA GDYNIA 22 15 7 1694:1510 37
5 Ślęza Wrocław 21 15 6 1583:1416 36
6 InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. 21 12 9 1765:1502 33
7 Wisła CanPack Kraków 20 13 7 1540:1330 33
8 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 21 10 11 1508:1492 31
9 Widzew Łódź 21 6 15 1449:1685 27
10 PGE MKK Siedlce 20 5 15 1450:1716 25
11 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA GDAŃSKA 21 4 17 1393:1711 25
12 Ostrovia 22 2 20 1241:1881 24
13 Enea AZS Poznań 21 2 19 1425:1814 23

Wyniki 23 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA GDAŃSKA 98:60 (26:20, 26:8, 24:19, 22:13)
  • Ślęza Wrocław - Widzew Łódź 72:66 (23:12, 19:28, 13:19, 17:7)
  • PGE MKK Siedlce - Enea AZS Poznań 83:92 (28:24, 13:20, 20:16, 18:19, d. 4:13)
  • Ostrovia - Energa Toruń 54:86 (16:16, 13:20, 4:26, 21:24)
  • Wisła CanPack Kraków - Artego Bydgoszcz 59:69 (17:16, 18:16, 11:25, 13:12)
  • InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice 75:88 (21:18, 16:21, 21:30, 17:19)
  • Pauza: Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Politechniki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 23.03.2019 godz. 17:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

94%

190 typowań

x

1%

1 typowanie

2

5%

11 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Politechniki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Tomasz Muszyński 21 36 95.2%
2. Dariusz Szczodrowski 21 35 95.2%
3. Marek Kowalewski 21 35 95.2%
4. Marek Lamczyk 21 35 95.2%
5. Karol Zubel 21 35 95.2%