Terminarz

Sezon:
30.03 (sob) g.19:10
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 51:89 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.03 (śr) g.19:00
Ostrovia 63:67 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.03 (sob) g.17:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 95:59 PGE MKK Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.03 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 98:60 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.03 (sob) g.18:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 57:86 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.02 (śr) g.19:10
Widzew Łódź 72:78 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.02 (sob) g.15:10
Enea AZS Poznań 82:89 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.02 (sob) g.18:00
Energa Toruń 109:69 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.02 (nd) g.17:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 68:89 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.02 (nd) g.17:00
Artego Bydgoszcz 78:70 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.01 (sob) g.17:00
Ślęza Wrocław 66:64 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.01 (sob) g.18:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 58:74 Wisła CanPack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (nd) g.18:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. 89:75 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (sob) g.15:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 74:40 Ostrovia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.12 (sob) g.16:00
PGE MKK Siedlce 102:78 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.12 (nd) g.18:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 65:79 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (sob) g.18:00
Pszczółka AZS UMCS Lublin 74:54 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.11 (sob) g.15:10
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 50:82 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (sob) g.18:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 88:71 Enea AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.10 (sob) g.17:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 67:79 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (sob) g.19:00
CCC Polkowice 94:65 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (śr) g.20:30
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 54:60 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.10 (nd) g.17:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 51:83 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.10 (sob) g.17:00
Wisła CanPack Kraków 104:59 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 CCC Polkowice
2 InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
3 ARKA GDYNIA
4 Ślęza Wrocław
5 Energa Toruń
6 Artego Bydgoszcz
7 Wisła CanPack Kraków
8 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
9 Widzew Łódź
10 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA GDAŃSKA
11 PGE MKK Siedlce
12 Enea AZS Poznań
13 Ostrovia
  • Ćwierćfinały
  • CCC Polkowice - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 3:0
  • ARKA GDYNIA - Wisła CanPack Kraków 3:0
  • Energa Toruń - InvestInTheWest Enea Gorzów 1:3
  • Artego Bydgoszcz - Ślęza Wrocław 1:3
  • Półfinały
  • CCC Polkowice - ARKA GDYNIA 3:0
  • InvestInTheWest Enea Gorzów - Ślęza Wrocław 3:1
  • O 3. miejsce
  • ARKA GDYNIA - Ślęza Wrocław 2:1
  • Finał
  • CCC Polkowice - InvestInTheWest Enea Gorzów 3:0
  • Kolejność na miejscach 9-13 ustalona po sezonie zasadniczym. Degradacja: Ostrovia
Ćwierćfinały
CCC Polkowice
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
ARKA Gdynia
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Toruń
2 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Artego Bydgoszcz
3 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Wisła Can-Pack Kraków
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
InvestInTheWest Enea Gorzów
7 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Ślęza Wrocław
6 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Półfinały
CCC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
InvestInTheWest Enea Gorzów
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
ARKA GDYNIA
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Ślęza Wrocław
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
CCC Polkowice
zwycięzca półfinału 1
3
InvestInTheWest Enea Gorzów
zwycięzca półfinału 2
0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Politechniki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 23.11.2019 godz. 17:00

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
:
DGT POLITECHNIKA Gdańska
mecz ligowy

Jak typują inni

1

91%

151 typowań

x

0%

0 typowań

2

9%

15 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Politechniki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Małgorzata Surkont 6 10 100%
2. Marek Sowiński 7 10 85.7%
3. Leszek Żelazny 7 10 85.7%
4. Jacek J 7 10 85.7%
5. Marek Lamczyk 7 10 85.7%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »