Terminarz

Sezon:
30.03 (sob) g.19:10
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 51:89 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.03 (śr) g.19:00
Ostrovia 63:67 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.03 (sob) g.17:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 95:59 PGE MKK Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.03 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 98:60 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.03 (sob) g.18:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 57:86 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.02 (śr) g.19:10
Widzew Łódź 72:78 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.02 (sob) g.15:10
Enea AZS Poznań 82:89 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.02 (sob) g.18:00
Energa Toruń 109:69 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.02 (nd) g.17:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 68:89 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.02 (nd) g.17:00
Artego Bydgoszcz 78:70 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.01 (sob) g.17:00
Ślęza Wrocław 66:64 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.01 (sob) g.18:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 58:74 Wisła CanPack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (nd) g.18:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. 89:75 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (sob) g.15:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 74:40 Ostrovia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.12 (sob) g.16:00
PGE MKK Siedlce 102:78 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.12 (nd) g.18:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 65:79 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (sob) g.18:00
Pszczółka AZS UMCS Lublin 74:54 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.11 (sob) g.15:10
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 50:82 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (sob) g.18:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 88:71 Enea AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.10 (sob) g.17:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 67:79 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (sob) g.19:00
CCC Polkowice 94:65 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (śr) g.20:30
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 54:60 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.10 (nd) g.17:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 51:83 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.10 (sob) g.17:00
Wisła CanPack Kraków 104:59 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Ślęza Wrocław 15 10 5 1112:1080 25
2 BC Polkowice 13 11 2 1085:860 24
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 15 9 6 1137:1076 24
4 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 12 10 2 901:788 22
5 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 14 8 6 1037:1034 22
6 VBW ARKA GDYNIA 12 8 4 968:749 20
7 CTL Zagłębie Sosnowiec 13 6 7 998:1064 19
8 Polonia Warszawa 12 6 6 923:973 18
9 Enea AZS Politechnika Poznań 13 2 11 897:988 15
10 Energa Toruń 13 2 11 848:1051 15
11 GTK GDYNIA 14 1 13 822:1065 15

Wyniki 17 kolejki:

  • Ślęza Wrocław - VBW ARKA Gdynia (przełożony na 2.03)
  • GTK Gdynia - BC Polkowice (odwołany z powodu chorób w zespole gospodyń)
  • sobota
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Energa Toruń
  • Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - CTL Zagłębie Sosnowiec
  • pauza: Polonia Warszawa
Ćwierćfinały
CCC Polkowice
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
ARKA Gdynia
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Toruń
2 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Artego Bydgoszcz
3 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Wisła Can-Pack Kraków
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
InvestInTheWest Enea Gorzów
7 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Ślęza Wrocław
6 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Półfinały
CCC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
InvestInTheWest Enea Gorzów
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
ARKA GDYNIA
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Ślęza Wrocław
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
CCC Polkowice
zwycięzca półfinału 1
3
InvestInTheWest Enea Gorzów
zwycięzca półfinału 2
0

DGT AZS Politechnika Gdańska

Data powstania:
Rok założenia: 2013

Największe osiągnięcia:
2018 - I miejsce w 1 Lidze Kobiet, wywalczenie awansu do ekstraklasy;
2014 - Mistrzostwo Polski Juniorek Starszych

Barwy:
biało-niebiesko-czerwone

Prezes zarządu:
Paweł Krawczyk

Dyrektor ds. Organizacyjnych oraz Marketingu:
Agnieszka Głowacka
Kontakt:
Sportowa Politechnika
Al. Zwycięstwa 12
80-219 Gdańsk

Hala:
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdański
al. Zwycięstwa 12
80-219 Gdańsk

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Ślęza Wrocław 15 10 5 1112:1080 25
2 BC Polkowice 13 11 2 1085:860 24
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 15 9 6 1137:1076 24
4 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 12 10 2 901:788 22
5 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 14 8 6 1037:1034 22
6 VBW ARKA GDYNIA 12 8 4 968:749 20
7 CTL Zagłębie Sosnowiec 13 6 7 998:1064 19
8 Polonia Warszawa 12 6 6 923:973 18
9 Enea AZS Politechnika Poznań 13 2 11 897:988 15
10 Energa Toruń 13 2 11 848:1051 15
11 GTK GDYNIA 14 1 13 822:1065 15

Wyniki 17 kolejki:

  • Ślęza Wrocław - VBW ARKA Gdynia (przełożony na 2.03)
  • GTK Gdynia - BC Polkowice (odwołany z powodu chorób w zespole gospodyń)
  • sobota
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Energa Toruń
  • Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - CTL Zagłębie Sosnowiec
  • pauza: Polonia Warszawa

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane