Prezentacja

Wybierz zawodnika:
Robert Rothbart

Robert Rothbart

Dane:
ur:
1986-06-16
wzrost:
217
numer na koszulce:
9
ocena z sezonu:
3.77 (647 ocen)
Informacje dodatkowe:

pozycja: środkowy
narodowość: Izrael / Bośnia i Herzegowina / Serbia
numer: 9
poprzedni klub: Union Olimpija Ljubljana

fot. startgdynia.pl

Wykres ocen w kolejnych meczach

Sezon: Wykres wg:
Średnie oceny w kolejnych meczach sezonu

Oceny w kolejnych meczach

21.04 (nd)
g.15:00
czytaj artykul
Polpharma Starogard Gdański
START Gdynia
ocena
4.64 (14 ocen)
14.04 (nd)
g.18:00
czytaj artykul
Kotwica Kołobrzeg
START Gdynia
ocena
4.79 (14 ocen)
12.04 (pt)
g.19:00
czytaj artykul
AZS Koszalin
START Gdynia
ocena
4.86 (14 ocen)
07.04 (nd)
g.18:00
czytaj artykul
START Gdynia
Jezioro Tanobrzeg
ocena
3.74 (19 ocen)
05.04 (pt)
g.18:00
czytaj artykul
START Gdynia
Rosa Radom
ocena
3.45 (20 ocen)
29.03 (pt)
g.18:00
czytaj artykul
START Gdynia
Polpharma Starogard Gdański
ocena
3.51 (41 ocen)
23.03 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
START Gdynia
Kotwica Kołobrzeg
ocena
5.03 (36 ocen)
21.03 (czw)
g.17:00
czytaj artykul
START Gdynia
AZS Koszalin
ocena
3.90 (20 ocen)
17.03 (nd)
g.18:00
czytaj artykul
Rosa Radom
START Gdynia
ocena
2.96 (24 oceny)
15.03 (pt)
g.19:00
czytaj artykul
Jezioro Tarnobrzeg
START Gdynia
ocena
3.20 (20 ocen)
08.03 (pt)
g.19:30
czytaj artykul
Anwil Włocławek
START Gdynia
ocena
3.43 (21 ocen)
01.03 (pt)
g.18:00
czytaj artykul
START Gdynia
Jezioro Tanobrzeg
ocena
2.79 (28 ocen)
15.02 (pt)
g.18:00
czytaj artykul
START Gdynia
Energa Czarni Słupsk
ocena
2.96 (23 oceny)
02.02 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
Rosa Radom
START Gdynia
ocena
3.15 (20 ocen)
27.01 (nd)
g.18:00
czytaj artykul
START Gdynia
PGE Turów Zgorzelec
ocena
3.38 (26 ocen)
19.01 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
Stelmet Zielona Góra
START Gdynia
ocena
3.96 (25 ocen)
13.01 (nd)
g.15:30
czytaj artykul
START Gdynia
Kotwica Kołobrzeg
ocena
3.77 (31 ocen)
06.01 (nd)
g.17:00
czytaj artykul
AZS Koszalin
START Gdynia
ocena
4.31 (16 ocen)
30.12 (nd)
g.18:00
czytaj artykul
Polpharma Starogard Gdański
START Gdynia
ocena
3.81 (16 ocen)
21.12 (pt)
g.18:00
czytaj artykul
START Gdynia
TREFL Sopot
ocena
3.04 (23 oceny)
16.12 (nd)
g.18:00
czytaj artykul
START Gdynia
ASSECO PROKOM Gdynia
ocena
3.71 (24 oceny)
08.12 (sob)
g.19:00
czytaj artykul
Siarka Jezioro Tarnobrzeg
START Gdynia
ocena
3.17 (18 ocen)
01.12 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
START Gdynia
Anwil Włocławek
ocena
3.68 (25 ocen)
25.11 (nd)
g.18:00
czytaj artykul
Energa Czarni Słupsk
START Gdynia
ocena
4.23 (30 ocen)
21.11 (śr)
g.18:00
czytaj artykul
mecz pucharowy
Anwil Włocławek
START Gdynia
ocena
3.36 (14 ocen)
17.11 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
START Gdynia
Rosa Radom
ocena
3.78 (18 ocen)
14.11 (śr)
g.18:00
czytaj artykul
mecz pucharowy
START Gdynia
Anwil Włocławek
ocena
4.59 (17 ocen)
08.11 (czw)
g.19:00
czytaj artykul
PGE Turów Zgorzelec
START Gdynia
ocena
4.29 (14 ocen)
03.11 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
START Gdynia
Stelmet Zielona Góra
ocena
3.17 (6 ocen)
27.10 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
Kotwica Kołobrzeg
START Gdynia
ocena
5.50 (10 ocen)
20.10 (sob)
g.14:30
czytaj artykul
START Gdynia
AZS Koszalin
ocena
4.63 (8 ocen)
13.10 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
START Gdynia
69:71 po dogrywce
Polpharma Starogard Gdański
ocena
4.29 (7 ocen)
06.10 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
TREFL Sopot
START Gdynia
ocena
3.40 (5 ocen)

Start Gdynia

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 5 3 2 429:419 8
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
3 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
4 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
5 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 2 2 0 166:147 4
6 Anwil Włocławek 2 2 0 164:146 4
7 MKS Dąbrowa Górnicza 3 1 2 245:233 4
8 HydroTruck Radom 3 1 2 281:278 4
9 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
10 TREFL SOPOT 2 1 1 180:159 3
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 2 1 1 170:157 3
12 PGE Spójnia Stargard 2 1 1 150:152 3
13 King Szczecin 2 1 1 184:187 3
14 WKS Śląsk Wrocław 3 0 3 213:234 3
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 2 0 2 126:141 2
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 3 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - TREFL SOPOT (sobota, godz. 19:30)
  • Twarde Pierniki Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA (przełożony na 9.11)
  • GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75 (19:22, 17:20, 22:20, 20:13)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:91 (22:18, 26:16, 13:31, 22:26)
  • sobota
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek
  • niedziela
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane