Terminarz

Sezon:
21.04 (nd) g.15:00
Polpharma Starogard Gdański 71:74 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.04 (nd) g.18:00
Kotwica Kołobrzeg 71:65 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.04 (pt) g.19:00
AZS Koszalin 68:50 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.04 (nd) g.18:00
START Gdynia 75:78 Jezioro Tanobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.04 (pt) g.18:00
START Gdynia 76:70 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.03 (pt) g.18:00
START Gdynia 74:70 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.03 (sob) g.18:00
START Gdynia 71:67 Kotwica Kołobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.03 (czw) g.17:00
START Gdynia 81:54 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.03 (nd) g.18:00
Rosa Radom 72:60 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.03 (pt) g.19:00
Jezioro Tarnobrzeg 74:60 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.03 (pt) g.19:30
Anwil Włocławek 87:55 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.03 (pt) g.18:00
START Gdynia 72:75 Jezioro Tanobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (pt) g.18:00
START Gdynia 64:97 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.02 (sob) g.18:00
Rosa Radom 66:55 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (nd) g.18:00
START Gdynia 64:78 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (sob) g.18:00
Stelmet Zielona Góra 80:67 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.01 (nd) g.15:30
START Gdynia 66:64 Kotwica Kołobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (nd) g.17:00
AZS Koszalin 68:63 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.12 (nd) g.18:00
Polpharma Starogard Gdański 80:73 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.12 (pt) g.18:00
START Gdynia 56:95 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.12 (nd) g.18:00
START Gdynia 81:80 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.12 (sob) g.19:00
Siarka Jezioro Tarnobrzeg 66:58 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (sob) g.18:00
START Gdynia 69:76 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.11 (nd) g.18:00
Energa Czarni Słupsk 68:82 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Anwil Włocławek 89:83 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.11 (sob) g.18:00
START Gdynia 63:61 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.11 (śr) g.18:00
mecz pucharowy START Gdynia 76:80 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.11 (czw) g.19:00
PGE Turów Zgorzelec 66:55 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (sob) g.18:00
START Gdynia 67:76 Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.10 (sob) g.18:00
Kotwica Kołobrzeg 78:71 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (sob) g.14:30
START Gdynia 83:73 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.10 (sob) g.18:00
START Gdynia 69:71
po dogrywce
Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.10 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 104:74 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.09 (sob) g.19:00
ASSECO PROKOM Gdynia 76:60 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 6 4 2 525:505 10
2 TREFL SOPOT 4 3 1 347:311 7
3 Twarde Pierniki Toruń 4 3 1 328:347 7
4 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
5 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
6 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
7 King Szczecin 4 2 2 362:356 6
8 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
9 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
10 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
11 Śląsk Wrocław 4 1 3 303:315 5
12 GTK Gliwice 4 1 3 298:360 5
13 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 1 2 251:247 4
14 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 0 4 269:306 4
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 4 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Śląsk Wrocław (niedziela, godz. 17:30)
  • TREFL SOPOT - Trefl Sopot (przełożony na 5.10)
  • King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 86:96 (18:24, 25:20, 23:17, 18:23, dogrywka 2:12)
  • Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice 99:85 (23:22, 29:25, 26:21, 21:17)
  • sobota
  • Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard
  • Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
  • niedziela
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (przełożony na 2.10)
  • Mecz awansem z 5. kolejki
  • Polski Cukier Pszczółka - TREFL 70:73 (17:18, 18:13, 13:19, 22:23)
Ćwierćfinały
PGE Turów Zgorzelec
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
ASSECO PROKOM GDYNIA
4 miejsce po rundzie zasadniczej
1
TREFL SOPOT
2 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Stelmet Zielona Góra
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Polpharma Starogard Gdański
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Anwil Włocławek
5 miejsce po rundzie zasadniczej
3
AZS Koszalin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Czarni Słupsk
6 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Półfinały
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
AZS Koszalin
zwycięzca ćwierćfinału 3
0
Anwil Włocławek
zwycięzca ćwierćfinału 2
1
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 4
3
Finał
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca półfinału 1
0
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca półfinału 2
4

Start Gdynia

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 6 4 2 525:505 10
2 TREFL SOPOT 4 3 1 347:311 7
3 Twarde Pierniki Toruń 4 3 1 328:347 7
4 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
5 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
6 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
7 King Szczecin 4 2 2 362:356 6
8 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
9 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
10 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
11 Śląsk Wrocław 4 1 3 303:315 5
12 GTK Gliwice 4 1 3 298:360 5
13 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 1 2 251:247 4
14 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 0 4 269:306 4
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 4 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Śląsk Wrocław (niedziela, godz. 17:30)
  • TREFL SOPOT - Trefl Sopot (przełożony na 5.10)
  • King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 86:96 (18:24, 25:20, 23:17, 18:23, dogrywka 2:12)
  • Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice 99:85 (23:22, 29:25, 26:21, 21:17)
  • sobota
  • Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard
  • Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
  • niedziela
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (przełożony na 2.10)
  • Mecz awansem z 5. kolejki
  • Polski Cukier Pszczółka - TREFL 70:73 (17:18, 18:13, 13:19, 22:23)

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane