• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
21.04 (nd) g.15:00
Polpharma Starogard Gdański 71:74 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.04 (nd) g.18:00
Kotwica Kołobrzeg 71:65 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.04 (pt) g.19:00
AZS Koszalin 68:50 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.04 (nd) g.18:00
START Gdynia 75:78 Jezioro Tanobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.04 (pt) g.18:00
START Gdynia 76:70 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.03 (pt) g.18:00
START Gdynia 74:70 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.03 (sob) g.18:00
START Gdynia 71:67 Kotwica Kołobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.03 (czw) g.17:00
START Gdynia 81:54 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.03 (nd) g.18:00
Rosa Radom 72:60 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.03 (pt) g.19:00
Jezioro Tarnobrzeg 74:60 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.03 (pt) g.19:30
Anwil Włocławek 87:55 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.03 (pt) g.18:00
START Gdynia 72:75 Jezioro Tanobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (pt) g.18:00
START Gdynia 64:97 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.02 (sob) g.18:00
Rosa Radom 66:55 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (nd) g.18:00
START Gdynia 64:78 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (sob) g.18:00
Stelmet Zielona Góra 80:67 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.01 (nd) g.15:30
START Gdynia 66:64 Kotwica Kołobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (nd) g.17:00
AZS Koszalin 68:63 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.12 (nd) g.18:00
Polpharma Starogard Gdański 80:73 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.12 (pt) g.18:00
START Gdynia 56:95 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.12 (nd) g.18:00
START Gdynia 81:80 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.12 (sob) g.19:00
Siarka Jezioro Tarnobrzeg 66:58 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (sob) g.18:00
START Gdynia 69:76 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.11 (nd) g.18:00
Energa Czarni Słupsk 68:82 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (śro) g.18:00
mecz pucharowy Anwil Włocławek 89:83 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.11 (sob) g.18:00
START Gdynia 63:61 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.11 (śro) g.18:00
mecz pucharowy START Gdynia 76:80 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.11 (czw) g.19:00
PGE Turów Zgorzelec 66:55 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (sob) g.18:00
START Gdynia 67:76 Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.10 (sob) g.18:00
Kotwica Kołobrzeg 78:71 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (sob) g.14:30
START Gdynia 83:73 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.10 (sob) g.18:00
START Gdynia 69:71
po dogrywce
Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.10 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 104:74 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.09 (sob) g.19:00
ASSECO PROKOM Gdynia 76:60 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 27 22 5 2320:2057 49
2 Trefl Sopot 28 21 7 2399:2205 49
3 King Szczecin 27 18 9 2431:2265 45
4 Polski Cukier Start Lublin 28 16 12 2535:2499 44
5 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 27 16 11 2330:2177 43
6 PGE Spójnia Stargard 28 15 13 2292:2191 43
7 Legia Warszawa 27 16 11 2294:2210 43
8 Dziki Warszawa 28 14 14 2211:2256 42
9 Icon Sea Czarni Słupsk 28 13 15 2180:2247 41
10 Śląsk Wrocław 27 14 13 2135:2242 41
11 MKS Dąbrowa Górnicza 27 13 14 2570:2506 40
12 Arriva Polski Cukier Toruń 27 12 15 2197:2263 39
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 28 9 19 2284:2553 37
14 Tauron GTK Gliwice 28 8 20 2408:2548 36
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 28 8 20 2336:2517 36
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 27 5 22 2173:2359 32

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 28 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Dziki Warszawa 69:94 (19:21, 17:26, 16:24, 17:23)
  • Tauron GTK Gliwice - TREFL SOPOT 79:80 (21:22, 18:19, 19:18, 21:21)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Icon Sea Czarni Słupsk 89:80 (26:21, 22:18, 25:17, 16:24)
  • Polski Cukier Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 110:108 (36:27, 22:37, 26:17, 26:27)
  • niedziela
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
  • Śląsk Wrocław - Arriva Polski Cukier Toruń
  • King Szczecin - Legia Warszawa
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek
Ćwierćfinały
PGE Turów Zgorzelec
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
ASSECO PROKOM GDYNIA
4 miejsce po rundzie zasadniczej
1
TREFL SOPOT
2 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Stelmet Zielona Góra
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Polpharma Starogard Gdański
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Anwil Włocławek
5 miejsce po rundzie zasadniczej
3
AZS Koszalin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Czarni Słupsk
6 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Półfinały
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
AZS Koszalin
zwycięzca ćwierćfinału 3
0
Anwil Włocławek
zwycięzca ćwierćfinału 2
1
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 4
3
Finał
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca półfinału 1
0
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca półfinału 2
4

Start Gdynia

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 27 22 5 2320:2057 49
2 Trefl Sopot 28 21 7 2399:2205 49
3 King Szczecin 27 18 9 2431:2265 45
4 Polski Cukier Start Lublin 28 16 12 2535:2499 44
5 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 27 16 11 2330:2177 43
6 PGE Spójnia Stargard 28 15 13 2292:2191 43
7 Legia Warszawa 27 16 11 2294:2210 43
8 Dziki Warszawa 28 14 14 2211:2256 42
9 Icon Sea Czarni Słupsk 28 13 15 2180:2247 41
10 Śląsk Wrocław 27 14 13 2135:2242 41
11 MKS Dąbrowa Górnicza 27 13 14 2570:2506 40
12 Arriva Polski Cukier Toruń 27 12 15 2197:2263 39
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 28 9 19 2284:2553 37
14 Tauron GTK Gliwice 28 8 20 2408:2548 36
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 28 8 20 2336:2517 36
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 27 5 22 2173:2359 32

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 28 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Dziki Warszawa 69:94 (19:21, 17:26, 16:24, 17:23)
  • Tauron GTK Gliwice - TREFL SOPOT 79:80 (21:22, 18:19, 19:18, 21:21)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Icon Sea Czarni Słupsk 89:80 (26:21, 22:18, 25:17, 16:24)
  • Polski Cukier Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 110:108 (36:27, 22:37, 26:17, 26:27)
  • niedziela
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
  • Śląsk Wrocław - Arriva Polski Cukier Toruń
  • King Szczecin - Legia Warszawa
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek

Najczęściej czytane