Terminarz

Sezon:
22.11 (nd)
Polski Cukier Toruń TREFL Sopot
16.11 (pon)
MKS Dąbrowa Górnicza TREFL Sopot
10.11 (wt)
TREFL Sopot Śląsk Wrocław
05.11 (czw) g.17:30
Legia Warszawa typuj TREFL Sopot
29.10 (czw) g.17:35
TREFL Sopot typuj King Szczecin
26.10 (pon) g.19:00
TREFL Sopot 96:67
bez publiczności
Polski Cukier Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (pt) g.20:20
TREFL Sopot 80:110
bez publiczności
GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (sob) g.17:35
Enea Astoria Bydgoszcz 77:82
bez publiczności
TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (sob) g.17:35
HydroTruck Radom 60:80 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.10 (nd) g.17:35
TREFL Sopot 70:76
bez publiczności
Pszczółka Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.09 (wt) g.19:00
TREFL Sopot 82:66 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.09 (czw) g.20:00
TREFL Sopot 110:76 Polpharma Starogard Gd. przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.09 (nd) g.17:35
TREFL Sopot 73:78 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.09 (sob) g.17:35
Anwil Włocławek 74:89 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.09 (sob) g.17:35
TREFL Sopot 91:81 PGE Spójnia Stargard przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.08 (sob) g.15:00
TREFL Sopot 71:76 Stelmet Enea BC Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Pszczółka Start Lublin 11 8 3 856:813 19
2 Legia Warszawa 10 8 2 854:761 18
3 TREFL SOPOT 11 7 4 924:841 18
4 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 10 6 4 769:757 16
5 GTK Gliwice 10 6 4 849:839 16
6 King Szczecin 10 6 4 750:789 16
7 ASSECO ARKA GDYNIA 9 5 4 723:719 14
8 Polski Cukier Toruń 10 4 6 823:878 14
9 Zastal Enea BC Zielona Góra 7 6 1 619:530 13
10 Enea Astoria Bydgoszcz 9 3 6 752:792 12
11 Śląsk Wrocław 7 4 3 562:521 11
12 Anwil Włocławek 7 3 4 578:572 10
13 PGE Spójnia Stargard 8 2 6 607:625 10
14 HydroTruck Radom 8 2 6 600:653 10
15 Polpharma Starogard Gdański 9 1 8 718:816 10
16 MKS Dąbrowa Górnicza 6 0 6 435:514 6

Wyniki 11 kolejki:

  • TREFL SOPOT - King Szczecin (czwartek, godz. 17:35)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Astoria Bydgoszcz (piątek, godz. 19:30)
  • piątek
  • Anwil Włocławek - Zastal Enea BC Zielona Góra
  • sobota
  • Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd.
  • Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa
  • GTK Gliwice - Śląsk Wrocław
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza (przełożony na 2.11)
  • Mecz awansem z 14. kolejki
  • TREFL - Polski Cukier 96:67 (24:12, 23:16, 28:23, 21:16)
  • Mecz zaległy z 8. kolejki
  • Pszczółka Start - Śląsk 79:76 (15:16, 17:24, 25:18, 22:18)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 29.10.2020 godz. 17:35

mecz ligowy

Jak typują inni

1

94%

137 typowań

x

1%

1 typowanie

2

5%

7 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Małgorzata Starzyńska 11 28 81.8%
2. Józef Parda 11 27 81.8%
3. Roman Sikorski 11 26 81.8%
4. Marek Hirsz 7 26 100%
5. Karol Zubel 11 25 81.8%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

ankieta w artykule W Ergo Arenie był(e)ś: