Terminarz

Sezon:
22.05 (śr) g.18:30
Energa Wybrzeże Gdańsk 26:26
karne 4:2
Arka Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.05 (sob) g.18:00
Stal Mielec 23:24 Energa Wybrzeże Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.05 (śr) g.18:00
Energa Wybrzeże Gdańsk 25:27 Sandra SPA Pogoń Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.05 (śr) g.18:30
Zagłębie Lubin 24:28 Energa Wybrzeże Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.05 (sob) g.16:00
Energa Wybrzeże Gdańsk 27:30 Energa MKS Kalisz przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.05 (śr) g.18:30
Arka Gdynia 29:30 Energa Wybrzeże Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.04 (sob) g.16:00
Energa Wybrzeże Gdańsk 27:27
k. 4:5
Stal Mielec przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.04 (śr) g.19:30
Sandra SPA Pogoń Szczecin 31:24 Energa Wybrzeże Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.04 (sob) g.15:00
Energa Wybrzeże Gdańsk 35:30 Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.04 (śr) g.18:30
Energa MKS Kalisz 27:22 Energa Wybrzeże Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.04 (wt) g.18:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 29:42 PGE Vive Kielce przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.03 (czw) g.18:00
ARKA Gdynia 34:42 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.03 (czw) g.18:30
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 32:31 Górnik Zabrze przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.03 (nd) g.18:00
Gwardia Opole 32:29 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.03 (śr) g.18:30
Zagłębie Lubin 29:25 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.03 (sob) g.18:30
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 25:28 Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.03 (nd) g.17:00
Stal Mielec 30:25 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.02 (sob) g.17:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 33:28 Energa MKS Kalisz przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.02 (śr) g.18:30
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 17:20 Piotrkowianin przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.02 (sob) g.18:00
Azoty Puławy 24:24
karne 4:3
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.02 (pt) g.18:30
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 21:26 Orlen Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.02 (nd) g.13:00
MMTS Kwidzyn 26:26
karne 4:1
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.01 (sob) g.17:00
mecz pucharowy ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:37 Azoty Puławy przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.01 (nd) g.15:00
mecz pucharowy MKS Wieluń 21:25 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.01 (czw) g.19:30
mecz pucharowy Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 18:25 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (pt) g.18:30
Sandra Spa Pogoń Szczecin 34:27 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.11 (wt) g.20:15
PGE Vive Kielce 42:28 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (pt) g.18:30
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 33:27 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.11 (nd) g.17:30
Górnik Zabrze 28:19 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.11 (nd) g.13:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 25:28 Gwardia Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.11 (nd) g.17:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 29:25 Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (śr) g.18:00
Chrobry Głogów 26:21 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.10 (nd) g.17:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 29:23 Stal Mielec przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.10 (nd) g.13:00
Energa MKS Kalisz 29:31 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.09 (sob) g.17:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 16:31 Azoty Puławy przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.09 (wt) g.18:00
Orlen Wisła Płock 38:27 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.09 (pt) g.18:30
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 26:27 MMTS Kwidzyn przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.09 (nd) g.17:00
Piotrkowianin 26:27 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.09 (sob) g.17:00
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 25:20 Sandra Spa Pogoń Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Końcowa tabela sezonu 2018/2019
1 PGE Vive Kielce
2 Orlen Wisła Płock
3 Gwardia Opole
4 MMTS Kwidzyn
5 Górnik Zabrze
6 Azoty Puławy
7 Piotrkowianin Piotrków tryb.
8 Chrobry Głogów
9 Energa MKS Kalisz
10 Pogoń Sandra Spa Szczecin
11 ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK
12 Zagłębie Lubin
13 Stal Mielec
14 ARKA GDYNIA

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym mecz i rewanż. Wcześniej zdobyte punkty zostały anulowane. Na koniec rozgrywek ostatni zespół zostanie zdegradowany, a przedostatni zagra baraż z I-ligowcem.

  • spadek: ARKA GDYNIA
  • baraże o utrzymanie:
  • Nielba Wągrowiec - Stal Mielec 28:35 (15:19)
  • Stal Mielec - Nielba Wągrowiec 29:25 (14:13)
  • Stal utrzymała się w Superlidze
Ćwierćfinały
PGE Vive Kielce
1 miejsce po rundzie zasadniczej
75
Gwardia Opole
4 miejsce po rundzie zasadniczej
55
Orlen Wisła Płock
2 miejsce po rundzie zasadniczej
65
Górnik Zabrze
3 miejsce po rundzie zasadniczej
47
Chrobry Głogów
8 miejsce po rundzie zasadniczej
50
Azoty Puławy
5 miejsce po rundzie zasadniczej
50
Piotrkowianin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
46
MMTS Kwidzyn
6 miejsce po rundzie zasadniczej
50
Półfinały
PGE Vive Kielce
zwycięzca ćwierćfinału 1
68
Orlen Wisła Płock
zwycięzca ćwierćfinału 3
53
Gwardia Opole
zwycięzca ćwierćfinału 2
60
MMTS Kwidzyn
zwycięzca ćwierćfinału 4
29
Finał
PGE Vive Kielce
zwycięzca półfinału 1
58
Orlen Wisła Płock
zwycięzca półfinału 2
51

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 02.11.2019 godz. 17:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

75%

9 typowań

x

0%

0 typowań

2

25%

3 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Marek Lamczyk 8 22 100%
2. Jacek Urbanek 8 22 100%
3. Radosław Dymkowski 8 22 100%
4. Marcin Dymkowski 8 22 100%
5. Izabela Dymkowska 8 22 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »