Terminarz

Sezon:
23.05 (pon) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 76:71 PGE Turów Zgorzelec oceny zawodników LIVE!
20.05 (pt) g.18:00
PGE Turów Zgorzelec 64:72 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.05 (wt) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 79:84 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.05 (sob) g.18:00
PGE Turów Zgorzelec 54:48 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.05 (czw) g.18:00
PGE Turów Zgorzelec 56:81 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.05 (pon) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 66:81 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.05 (sob) g.20:30
ASSECO PROKOM Gdynia 88:79 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.04 (śr) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 74:61 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
19.04 (wt) g.18:00
Energa Czarni Słupsk 78:87 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.04 (nd) g.18:30
Energa Czarni Słupsk 66:70 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.04 (czw) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 63:76 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.04 (wt) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 74:59 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.04 (śr) g.18:00
AZS Koszalin 76:86 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.04 (wt) g.18:00
AZS Koszalin 83:78 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.04 (sob) g.20:00
ASSECO PROKOM Gdynia 106:82 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.04 (pt) g.17:00
ASSECO PROKOM Gdynia 104:78 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.03 (nd) g.18:00
Anwil Włocławek 68:73 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.03 (śr) g.20:00
ASSECO PROKOM Gdynia 105:85 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.03 (nd) g.18:00
Polpharma Starogard Gdański 63:81 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.03 (śr) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 73:72 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.03 (nd) g.18:00
Energa Czarni Słupsk 74:71 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.03 (śr) g.18:15
mecz pucharowy Żalgiris Kowno 84:79
VTB
ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.03 (sob) g.18:00
Kotwica Kołobrzeg 76:92 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.03 (śr) g.19:00
ASSECO PROKOM Gdynia 88:95 Kotwica Kołobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.02 (sob) g.20:00
ASSECO PROKOM Gdynia 78:76 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.02 (nd) g.18:00
AZS Koszalin 83:93 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.02 (pt) g.19:30
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 66:67 Polpharma Starogard Gd. przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.02 (śr) g.18:00
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 57:86
VTB
Chimki Moskwa przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.02 (sob) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 86:73 PBG Basket Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.01 (sob) g.18:00
PGE Turów Zgorzelec 72:63 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.01 (sob) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 83:63 Siarka Tarnobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.01 (sob) g.16:00
ASSECO PROKOM Gdynia 80:71 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.01 (śr) g.18:45
mecz pucharowy Kalev Tallin 77:70
VTB
ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.01 (sob) g.18:00
Polonia Warszawa 40:63 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.01 (śr) g.18:00
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 76:85
VTB
Azowmasz Mariupol przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.01 (nd) g.20:00
ASSECO PROKOM Gdynia 83:60 Zastal Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.12 (czw) g.19:00
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 72:83 Maccabi Electra Tel-Awiw przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.12 (sob) g.14:00
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 103:75
VTB
VEF Ryga przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.12 (śr) g.20:45
mecz pucharowy Partizan Belgrad 61:59 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.12 (nd) g.14:00
ASSECO PROKOM Gdynia 89:82 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.12 (czw) g.20:15
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 69:72 Żalgiris Kowno przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.12 (nd) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 76:73 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (śr) g.20:30
mecz pucharowy Caja Laboral Vitoria 75:81 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.11 (nd) g.14:00
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 60:73
VTB
Żalgiris Kowno przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.11 (śr) g.18:45
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 71:67 Chimki Moskwa przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (nd) g.18:00
TREFL Sopot 69:79
po dogrywce
ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.11 (czw) g.20:00
mecz pucharowy Maccabi Electra Tel Awiw 99:58 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.11 (nd) g.16:00
mecz pucharowy Chimki Moskwa 99:79
VTB
ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.11 (śr) g.20:15
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 62:69 Partizan Belgrad przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.11 (nd) g.15:00
PBG Basket Poznań 80:64 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (śr) g.18:45
mecz pucharowy Żalgiris Kowno 74:68
po dogrywce
ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (sob) g.14:00
ASSECO PROKOM Gdynia 64:58
VTB
Kalev Tallin przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.10 (śr) g.19:45
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 73:80 Caja Laboral Vitoria przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (sob) g.19:00
Siarka Tarnobrzeg 71:88 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Chimki Moskwa 82:76 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (sob) g.16:00
mecz pucharowy VEF Ryga 63:76
VTB
ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (śr) g.20:30
ASSECO PROKOM Gdynia 81:53 Polonia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (nd) g.13:00
mecz pucharowy Azowmasz Mariupol 80:76
VTB
ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.10 (pt) g.18:00
Zastal Zielona Góra 76:61 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.10 (śr) g.19:00
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 89:78 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
Końcowa tabela sezonu 2010/11
1 ASSECO PROKOM GDYNIA
2 PGE Turów Zgorzelec
3 Energa Czarni Słupsk
4 TREFL SOPOT
5 Polpharma Starogard Gd.
6 Anwil Włocławek
7 PBG Basket Poznań
8 AZS Koszalin
9 Zastal Zielona Góra
10 Polonia Warszawa
11 Kotwica Kołobrzeg
12 Siarka Tarnobrzeg
Ćwierćfinały
Asseco Prokom Gdynia
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Czarni Słupsk
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
PGE Turów Zgorzelec
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Trefl Sopot
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
AZS Koszalin
8 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Polpharma Starogard Gdański
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
PBG Basket Poznań
7 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Anwil Włocławek
6 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Półfinały
Asseco Prokom Gdynia
zwycięzca ćwierćfinału 1
4
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca ćwierćfinału 3
4
Energa Czarni Słupsk
zwycięzca ćwierćfinału 2
1
Trefl Sopot
zwycięzca ćwierćfinału 4
3
Finał
Asseco Prokom Gdynia
zwycięzca półfinału 1
4
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca półfinału 2
3

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Piotr Micewicz 33 68 75.8%
2. Waldemar Gajda 33 65 72.7%
3. Tadeusz Grota 32 64 75%
4. Adrian Pobłocki 33 64 69.7%
5. Janusz Ruszkiewicz 33 63 72.7%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »