Terminarz

Sezon:
14.03 (sob) g.18:10
AZS Uniwersytet Gdański mecz odwołany Energa Toruń przeczytaj o meczu
07.03 (sob) g.16:00
Artego Bydgoszcz 73:81 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (śr) g.19:00
AZS Uniwersytet Gdański 78:58 Enea AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.02 (sob) g.17:00
Ślęza Wrocław 97:92 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.02 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 71:60 Wisła Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (sob) g.16:00
DGT Politechnika Gdańska 73:70 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.02 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 79:83 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.01 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 93:83 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.01 (sob) g.18:00
CosinusMED Widzew Łódź 78:67 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.01 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 57:88 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (nd) g.18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 87:59 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (sob) g.18:00
Energa Toruń 79:54 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 59:75 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.12 (wt) g.18:00
Wisła Kraków 65:40 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.11 (sob) g.16:00
Enea AZS Poznań 68:65 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 55:77 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (sob) g.19:10
AZS Uniwersytet Gdański 58:74 DGT Politechnika Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.10 (sob) g.15:00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 70:50 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.10 (sob) g.18:00
AZS Uniwersytet Gdański 55:73 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.10 (nd) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 59:84 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (śr) g.19:00
CCC Polkowice 90:50 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.10 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 65:101 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 BC Polkowice 3 3 0 255:203 6
2 VBW ARKA GDYNIA 3 2 1 223:190 5
3 Ślęza Wrocław 3 2 1 214:183 5
4 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 3 2 1 232:207 5
5 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 3 2 1 202:200 5
6 CTL Zagłębie Sosnowiec 3 2 1 234:252 5
7 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 2 2 0 138:118 4
8 Polonia Warszawa 3 0 3 214:246 3
9 GTK GDYNIA 3 0 3 171:228 3
10 Enea AZS Politechnika Poznań 2 0 2 168:175 2
11 Energa Toruń 2 0 2 122:171 2

Wyniki 4 kolejki:

  • Energa Toruń - GTK GDYNIA (sobota, godz. 18)
  • VBW ARKA GDYNIA - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz (niedziela, godz. 17)
  • sobota
  • Polonia Warszawa - CTL Zagłębie Sosnowiec
  • niedziela
  • Enea AZS Politechnika Poznań - Ślęza Wrocław
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin

AZS UG

Największe osiągnięcia:
2019 - wywalczenie awansu do ekstraklasy

Barwy:
biało-niebieskie

Prezes zarządu:
Piotr Walczak
 
Kontakt:
Budynek „TRZYNASTKA”
(dawna stołówka UG)
ul. Wita Stwosza 58, pok. 106
Gdańsk - Oliwa

Hala:
Hala 100-lecia Sopotu 
Jakuba Goyki 7
Sopot 81-817

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 BC Polkowice 3 3 0 255:203 6
2 VBW ARKA GDYNIA 3 2 1 223:190 5
3 Ślęza Wrocław 3 2 1 214:183 5
4 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 3 2 1 232:207 5
5 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 3 2 1 202:200 5
6 CTL Zagłębie Sosnowiec 3 2 1 234:252 5
7 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 2 2 0 138:118 4
8 Polonia Warszawa 3 0 3 214:246 3
9 GTK GDYNIA 3 0 3 171:228 3
10 Enea AZS Politechnika Poznań 2 0 2 168:175 2
11 Energa Toruń 2 0 2 122:171 2

Wyniki 4 kolejki:

  • Energa Toruń - GTK GDYNIA (sobota, godz. 18)
  • VBW ARKA GDYNIA - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz (niedziela, godz. 17)
  • sobota
  • Polonia Warszawa - CTL Zagłębie Sosnowiec
  • niedziela
  • Enea AZS Politechnika Poznań - Ślęza Wrocław
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane