• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
14.03 (sob) g.18:10
AZS Uniwersytet Gdański mecz odwołany Energa Toruń przeczytaj o meczu
07.03 (sob) g.16:00
Artego Bydgoszcz 73:81 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (śro) g.19:00
AZS Uniwersytet Gdański 78:58 Enea AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.02 (sob) g.17:00
Ślęza Wrocław 97:92 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.02 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 71:60 Wisła Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (sob) g.16:00
DGT Politechnika Gdańska 73:70 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.02 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 79:83 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.01 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 93:83 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.01 (sob) g.18:00
CosinusMED Widzew Łódź 78:67 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.01 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 57:88 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (nd) g.18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 87:59 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (sob) g.18:00
Energa Toruń 79:54 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 59:75 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.12 (wt) g.18:00
Wisła Kraków 65:40 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.11 (sob) g.16:00
Enea AZS Poznań 68:65 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 55:77 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (sob) g.19:10
AZS Uniwersytet Gdański 58:74 DGT Politechnika Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.10 (sob) g.15:00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 70:50 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.10 (sob) g.18:00
AZS Uniwersytet Gdański 55:73 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.10 (nd) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 59:84 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (śro) g.19:00
CCC Polkowice 90:50 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.10 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 65:101 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 KGHM BC Polkowice
2 PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp.
3 VBW Arka Gdynia
4 Ślęza Wrocław
5 MB Zagłębie Sosnowiec
6 Polski Cukier AZS UMCS Lublin
7 Enea AZS Politechnika Poznań
8 Energa Polski Cukier Toruń
9 Polonia Warszawa
10 Basket Ekstraklasa Bydgoszcz
11 MKS Pruszków
  • ćwierćfinały (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - Energa Polski Cukier Toruń 2:0
  • Ślęza Wrocław - MB Zagłębie Sosnowiec 2:1
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Enea AZS Politechnika Poznań 2:0
  • VBW ARKA GDYNIA - Polski Cukier AZS UMCS Lublin 2:0
  • półfinały (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - Ślęza Wrocław 2:0
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - VBW ARKA GDYNIA 2:0
  • o 3. miejsce (mecz i rewanż)
  • VBW ARKA GDYNIA - Ślęza Wrocław 142:133 (62:56 i 80:77)
  • finał (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 2:0

AZS UG

Największe osiągnięcia:
2019 - wywalczenie awansu do ekstraklasy

Barwy:
biało-niebieskie

Prezes zarządu:
Piotr Walczak
 
Kontakt:
Budynek „TRZYNASTKA”
(dawna stołówka UG)
ul. Wita Stwosza 58, pok. 106
Gdańsk - Oliwa

Hala:
Hala 100-lecia Sopotu 
Jakuba Goyki 7
Sopot 81-817

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 KGHM BC Polkowice
2 PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp.
3 VBW Arka Gdynia
4 Ślęza Wrocław
5 MB Zagłębie Sosnowiec
6 Polski Cukier AZS UMCS Lublin
7 Enea AZS Politechnika Poznań
8 Energa Polski Cukier Toruń
9 Polonia Warszawa
10 Basket Ekstraklasa Bydgoszcz
11 MKS Pruszków
  • ćwierćfinały (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - Energa Polski Cukier Toruń 2:0
  • Ślęza Wrocław - MB Zagłębie Sosnowiec 2:1
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Enea AZS Politechnika Poznań 2:0
  • VBW ARKA GDYNIA - Polski Cukier AZS UMCS Lublin 2:0
  • półfinały (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - Ślęza Wrocław 2:0
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - VBW ARKA GDYNIA 2:0
  • o 3. miejsce (mecz i rewanż)
  • VBW ARKA GDYNIA - Ślęza Wrocław 142:133 (62:56 i 80:77)
  • finał (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 2:0

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane